3
-
1
21:21

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:18

90+2': Κίτρινη ο Μεχία.

21:17

90+1': Ο Χασομέρης στη θέση του Ντιγκινί.

21:17

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:15

89': Κίτρινη ο Ηλιάδης.

21:14

88': Συνέχεια στο ματς.

21:14

87': Μικρή διακοπή για τραυματισμό του Αθανασιάδη.

21:09

83': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Σκόνδρα. Σωστή η απόφαση του Στυλιαρά.

21:07

81': Ο Κουλούρης στη θέση του Μακ.

21:06

80': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, καθαρίζει ο Αθανασιάδης.

21:05

Ο Ιγκόρ εκτελεί με στυλ Πανένκα και αφού ο Ιτάνζ έχει πέσει στην αριστερή γωνία στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

21:05

79': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ.

21:03

77': Κίτρινη στον Παπαδόπουλο, που διαμαρτυρήθηκε έντονα.

21:03

77': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ. Δύσκολη φάση, υπερβολική η απόφαση σε μαρκάρισμα του Παπαδόπουλου στον Ηλιάδη, αλλά ο Έλληνας φορ δίνει δικαίωμα ακουμπώντας με το χέρι του την πλάτη του αντιπάλου του.

21:02

76': Μεγάλη ευκαιρία ο Πανθρακικός. Ο Ιτάνζ αποκρούει το δυνατό σουτ του Ηλιάδη.

21:02

75': Πάνω από την εστία η εκτέλεση του Μεχία.

21:01

74': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Πανθρακικό.

20:59

73': Κίτρινη ο Περέιρα.

20:59

73': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελεί ο Μεχία, καθαρίζει ο Ιτάνζ.

20:53

67': Κίτρινη ο Νομπόα.

20:51

66': Ο Ηλιάδης στη θέση του Κάσες.

20:49

Μετά από πλάγιο άουτ του Κωνσταντινίδη και κεφαλιά πάσα του Περέιρα ο Παπαδόπουλος με μονοκόμματο σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και μειώνει. Ωστόσο, σκοράρει ξεκάθαρα από θέση οφσάιντ. Κακώς δεν σήκωσε σημαιάκι η Κουρομπύλια.

20:49

63': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

20:48

62': Δυνατό σουτ του Τσουμάνη έξω από την περιοχή, αρκετά μέτρα άουτ.

20:44

58': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Κωνσταντινίδη, γυριστή κεφαλιά του Παπαδόπουλου, ο Αθανασιάδης εκτινάσσεται και σώζει.

20:41

55': Κίτρινη στον Τζαβέλλα.

20:40

55': Σουτ του Παπαδόπουλου υπό δύσκολες προϋποθέσεις, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

20:36

50': Καλή σέντρα του Κωνσταντινίδη από δεξιά, αδύναμη κεφαλιά του αμαρκάριστου Περέιρα, μπλοκάρει ο Αθανασιάδης.

20:33

47': Σουτ του Περέιρα έξω από την περιοχή, ψηλά πάνω από τα δοκάρια.

20:32

46': Ο Ιγκόρ στη θέση του Τζάνη λόγω τραυματισμού.

20:32

46': Περέιρα και Τζαβέλλας στη θέση των Γκολάσα και Παπαγιαννόπουλου.

20:31

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.