Εύκολο και δίκαιο τρίποντο για την ανώτερη ΑΕΚ, παρά τη φιλότιμη προσπάθεια του Ηρακλή Ψαχνών. Καλό σας βράδυ.

19:49

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ηρακλής Ψαχνών - ΑΕΚ 1-3.

19:48

90'+6: Σουτ Κρισάντους από θέση μέσα αριστερά, η μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:46

90'+4: Καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Σουτ Μπακάκη από τα δεξιά, διώχνει ο Μανιάτης... Στην επαναφορά νέο σουτ από τον Γροντή άουτ.

19:43

Πέντε τα επιπλέον λεπτά στο ματς...

19:42

90': Κόρνερ για την ΑΕΚ με τον Αραβίδη, διώχνουν οι αμυντικοί της ομάδας της Εύβοιας.

19:42

89': Κίτρινη στον Μπαρμπόσα.

19:37

84': Τρίτη αλλαγή και για τον Τραϊανό Δέλλα από πλευράς ΑΕΚ. ο Φαγιέ στη θέση του Γιόχανσον.

19:37

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Ηλίας Φυντάνης για λογαριασμό του Ηρακλή Ψαχνών. Ο Ενρίκο αντί του Ράντι.

19:36

Κόρνερ για τον Ηρακλή Ψαχνών, περνά ανεκμετάλλευτο...

19:35

Καλή στιγμή για τον Ηρακλή Ψαχνών. Εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Πολίτη από τα δεξιά, πιάνει το διαγώνιο σουτ, δεν αιφνδιάζεται ο Ανέστης που πέφτει στη γωνιά του.

19:33

80': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Σέντρα Μπαρμπόσα από τα δεξιά, από τη μικρή περιοχή και αριστερά ο Αραβίδης σουτάρει, αλλά η μπάλα σταματά στη δεξί δοκό της εστίας

19:28

75': Ο Ίβκοβιτς στη θέση του Παληγεώργου.

19:27

74': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται από τα καρέ του Ηρακλή Ψαχνών, σουτ Κολοβέτσιου από θέση μέσα δεξια, άουτ.

19:26

73': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Γροντής στη θέση του Ζόριτς. Αναγκαστική η αποχώρηση του Σέρβου (ενοχλήσεις στον προσαγωγό το πρόβλημα).

19:25

72': Κόρνερ για την ΑΕΚ... Αραβίδης εκτελεί από τα δεξιά, κτευθείαν στην αγκαλιά του Μανιάτη.

19:23

Η μπάλα στρώνεται στον Β. Πατσατζόγλου, ο οποίος πιάνει το ξερό σουτ από τα δεξιά του ημικύκλιου, ο Ανέστης πέφτει, αλλά δεν θα τα καταφέρει, οι γηπεδούχοι μείωνουν σε 1-3.

19:23

70': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ ΨΑΧΝΩΝ!

19:22

69': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κρισάντους στη θέση του Πλατέλλα...

19:21

69': Αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών. Ο Πολίτης αντί του Τσεβά.

19:19

Απευθείας εκτέλεση φάουλ για την Ένωση με τον Αραβίδη από τα αριστερά, η μπάλα στα δίχτυα. Έχει ευθύνη για το γκολ και ο τερματοφύλακας των γηπεδούχων.

19:19

65': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:14

61': Ανύπαρκτη υπόδειξη οφσάιντ σε επίθεση της ΑΕΚ.

19:10

Ο Σοϊλέδης μετά από ατομική προσπάθεια βγάζει την παράλληλη σέντρα προς την καρδιά της άμυνας των γηπεδούχων απο τα αριστερά, ο Ζόριτς πετάγεται στο πρώτο δοκάρι και με διαγώνια προβολή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:09

56': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:08

Κόρνερ για τον Ηρακλή Ψαχνών. Ξανά σε κόρνερ διώχνουν οι αμυντικοί της ΑΕΚ. Από τα αριστερά ο Ράντι, διώχνει με γροθιές ο Ανέστης...

19:07

53': Εκτελεί ο Ράντι (κακό σουτ, χωρίς ιδιαίτερη δύναμη), αποκρούει ο Ανέστης που πέφτει στη δεξιά του γωνία.

19:07

Επιστρέφει ο Ανέστης και κάθεται κάτω από τα δοκάρια.

19:05

Έχει χτυπήσει ο Ανέστης στη φάση, έχει ματώσει στο μέτωπο και υπάρχει μικρή διακοπή για να προσφερθούν οι πρώτες βοήθειες στον τερματοφύλακα της ΑΕΚ.

19:05

50': Κίτρινη στον τερματοφύλακα της ΑΕΚ. Ζητούν κόκκινη οι γηπεδούχοι και έχουν δίκιο, ο παίκτης της ομάδας της Εύβοιας ήταν σε προφανή θέση για γκολ.

19:04

49': Λάθος Κολοβέτσιου, ο Ράντι μπαίνει στην περιοχή της ΑΕΚ από τα δεξιά και ανατρέπεται από τον Ανέστη.