Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη με 2-0 για τον Ατρόμητο.

19:02

18:58

87΄: Την εξωτερική πλευρά των διχτυών σημαδεύει ο Μπάλλας με πλασέ από πλάγια.

18:53

80': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Μπάλδα αντί του Κάσες.

18:50

78': Ο Ιγκόρ σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφσάιντ. Καλυπτόταν ο Βραζιλιάνος όταν έκανε το σουτ ο Ντιγκινί. Λανθασμένη η απόφαση.

18:49

77': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, στη θέση του Μαρσελίνιο ο Κούρος.

18:47

Ο Ατρόμητος πλέον περιμένει τον Πανθρακικό και προσπαθεί να χτυπήσει με αντεπιθέσεις.

18:44

72': Απευθείας φάουλ από πλάγια εκτελεί ο Ποτουρίδης και ο Γκορμπούνοφ απομακρύνει σε κόρνερ.

18:41

70': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό! Ο Ιγκόρ κάνει εξαιρετική προσπάθεια, αλλά στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ.

18:39

67': Ο Ντιγκινί βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Ιγκόρ παίρνει την κεφαλιά και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει με ευκολία.

18:36

65': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Δημούτσος και Καράσκο έξω, Πίτου Γκαρσία και Μπάλλας μέσα.

18:34

63': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό. Ο Μπαϊκαρά κάνει το γύρισμα και ο Ροτζέριο δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας, όπως και ο Ιγκόρ.

18:32

60': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Ιγκόρ αντί του Τσουμάνη.

18:30

Θα βάλει και τον Ιγκόρ ο Ρόκα, ο οποίος θέλει να γίνει πιο επιθετική η ομάδα του.

18:26

54': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, στη θέση του Μελίσση ο Ροτζέριο.

18:23

Δυσκολεύεται να αναπτυχθεί ορθολογικά ο Πανθρακικός.

18:20

Έχει πάρει εντολή για προθέρμανση ο Ροτζέριο.

18:17

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

45'+1: Ο Μαρσελίνιο βγάζει σέντρα από αριστερά, Καράσκο παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:01

17:58

Τραγικό λάθος από τον Εμπόου, ο οποίος αντί να απομακρύνει δίνει την μπάλα στον Ναπολεόνι, εκείνος πασάρει στον Ούμπιντες και ο τελευταίος σκοράρει με ωραίο πλασέ.

17:58

44': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:57

Την αναμέτρηση παρακολουθεί από τις εξέδρες και ο Σέρχιο Μαρκαριάν.

17:54

Μετά το μισάωρο έχει πέσει ο ρυθμός και δεν έχουμε τελικές προσπάθειες από τους παίκτες των δύο ομάδων.

17:50

Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Πανθρακικός.

17:47

32': Ο Ντιγκινί κάνει από πολύ πλάγια σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Καράσκο και φεύγει λίγο έξω.

17:43

29': Ο Βιγιαφάνε από δεξιά γυρίζει για τον Τζάνη, αλλά το σουτ του τελευταίου είναι κακό και άστοχο.

17:40

26': Διαγώνιο σουτ από τον Τζάνη εκτός περιοχής περνάει άουτ.

17:38

24': Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ από μακριά, ο Αθανασιάδης αιφνιδιάζεται και απομακρύνει την τελευταία στιγμή.

17:37

Στο έδαφος ο Κοντοές, προσωρινή διακοπή.

17:35

Ο Μαρσελίνιο παίρνει την μπάλα από δεξιά, συγκλίνει και κάνει απίστευτο σουτ από μακριά στέλνοντας την μπάλα στο απέναντι παραθυράκι του Αθανασιάδη.

17:35

21': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:34

19': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι κάνει φοβερό γυριστό και ο Αθανασιάδης πέφτει στη γωνιά του και αποκρούει.

17:33

Το παιχνίδι έχει ρυθμό, αλλά και αρκετές ανολοκλήρωτες προσπάθειες για τους παίκτες των δύο ομάδων.

17:29

16': Δοκιμάζει το πόδι του από μακριά ο Μπαϊκαρά και δεν βρίσκει στόχο.

17:26

12': Σουτ από μακριά κάνει ο Δημούτσος και στέλνει την μπάλα μακριά.