7
-
0
23:34

90+1': Τέλος του αγώνα.

23:33

90': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

23:32

Οι Γερμανοί ισοφάρισαν το ρεκόρ τους. Το προηγούμενο 7-0 ήταν κόντρα στη Βασιλεία.

23:30

Εξαιρετική ενέργεια του Μπόατενγκ, που ψάχνει και βρίσκει τον Γκέτσε μέσα στην περιοχή, αυτός ελίσσεται και σουτάρει γράφοντας το 7-0.

23:30

88': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ.

23:26

84': Ωραία ατομική ενέργεια και του Σέφτσουκ, άουτ.

23:25

83': Σέντρα του Ρόντε από δεξιά, μόλις άουτ το πλασέ του Μίλερ από κοντά.

23:21

78': Έξω ο Ντάγκλας Κόστα, μέσα ο Γουέλινγκτον.

23:19

Η Μπάγερν χρειάζεται ένα γκολ ακόμα για να ισοφαρίσει το ρεκό της στο Τσάμπιονς Λιγκ.

23:18

Εκπληκτική μπαλιά του Σβαϊνστάιγκερ πίσω από το κέντρο, βγάζει τον Λεβαντόφσκι σε θέση τετ α τετ και ο Πολωνός με ψύχραιμο πλασέ νικάει τον Πιάτοφ για το 6-0.

23:17

75': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ.

23:12

69': Ο Ιλσίνιο στη θέση του Τεϊσέιρα.

23:09

66': Ο Ντάντε στη θέση του Μπάντστουμπερ.

23:06

63': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ. Ο Ραφίνια σεντράρει στην καρδιά της άμυνας και ο Μπάντστουμπερ με καρφωτή κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, 5-0 οι Βαυαροί.

23:05

62': Ο Μπερνάτ μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, με τα πόδια αποκρούει ο Πιάτοφ.

23:02

59': Ο Μπερνάτ στη θέση του Ριμπερί. Αναγκαστική κι αυτή η αλλαγή για τον Γκουαρντιόλα.

22:59

55' Ευκαιρία για την Σαχτάρ, η πρώτη στο ματς. Ο Μπάντστουμπερ πρόλαβε την τελευταία στιγμή προ του Λουίζ Αντριάνο και έδιωξε.

22:55

Ο Ριμπερί μπαίνει στην περιοχή και κάνει το γύρισμα προς το πέναλτι, ο Μίλερ με ένα απλό πλασεδάκι κάνει το 4-0 σε κενή εστία. Εφιάλτης για την Σαχτάρ.

22:54

51': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ.

22:52

Το κόρνερ εκτελέστηκε πλασαριστά, ο Ριμπερί έκανε το 1-2 με τον Αλάμπα και με διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή γράφει το 3-0.

22:52

49': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ.

22:51

48': Κόρνερ για την Μπάγερν.

22:48

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:46

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

22:32

45+1': Τέλος του ημιχρόνου.

22:31

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

22:28

42': Γρήγορη αντεπίθεση της Μπάγερν, ο Λεβαντόφσκι ελίσσεται και σουτάρει, μπλοκάρει ο Πιάτοφ.

22:23

38': Κίτρινη σε Ντάγκλας Κόστα και Μπόατενγκ για κοκορομαχία. Ο Βραζιλιάνος την γλίτωσε πολύ φτηνά καθώς χτύπησε εκτός φάσης τον Ριμπερί.

22:21

36': Νέα ευκαιρία για την Μπάγερν, το πλασέ του Μίλερ μέσα από την περιοχή πέρασε ελάχιστα δίπλα από το δοκάρι, άουτ.

22:19

Ο Γκέτσε σεντράρει από δεξιά, ο Πιατόφ αποκρούει το κοντινό πλασέ του Λεβαντόφσκι, αλλά ο Μπόατενγκ σε κενή εστία σκοράρει από κοντά έχοντας πάρει το ριμπάουντ.

22:19

34': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ.

22:17

32': Ο Γκέτσε εκτελεί το κόρνερ, ο Μπόατενγκ πιάνει το μονοκόμματο σουτ μέσα από την περιοχή, ψηλά άουτ.

22:14

28': Ευκαιρία η Μπάγερν. Ο Ριμπερί σουτάρει μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Πιάτοφ και οι αμυντικοί απομακρύνουν.

22:12

27': Κίτρινη ο Μπάντστουμπερ.