4
-
3
21:21

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:20

Ο Σαλπιγγίδης σεντράρει από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Νομπόα και ο ΠΑΟΚ μειώνει σε 4-3.

21:20

90+3': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:18

90+1': Κίτρινη ο Αθανασιάδης.

21:18

90': Τρία λεπτα οι καθυστερήσεις.

21:17

90': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, διώχνει ο Στιλ με τις γροθιές.

21:15

Ο Ζέκα σεντράρει από δεξιά και ο Μπεργκ με πλασέ στην κίνηση κάνει το 4-2 κλειδώνοντας το τρίποντο. Χατ-τρικ ο Σουηδός.

21:15

87': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

21:12

84': Ο Κίτσιου στη θέση του Ρατς.

21:09

82': Γρήγορη αντεπίθεση για τον Παναθηναϊκό, ο Καρέλης ανοίγει στον Ατζαγκούν, που πλασάρει ψηλά άουτ.

21:07

80': Ο Κουτρουμπής στη θέση του Λαγού.

21:07

79': Ο Σαλπιγγίδης στη θέση του Ρικάρντο Κόστα.

21:04

77': Εκτελεί ο Περέιρα, σε ετοιμότητα ο Στιλ, που μπλοκάρει.

21:03

76': Φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΟΚ.

21:01

74': Σέντρα του Ρατς, με τη μία το σουτ του Αθανασιάδη, έφυγε άουτ. Καλή στιγή για τον ΠΑΟΚ.

21:01

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον Καρέλη, που από πλάγια θέση πλασάρει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

20:59

72': Μακρινό σουτ του Ατζαγκούν, ψηλά άουτ.

20:58

Οι ρόλοι αντιστράφηκαν και ο μετά από κάθετη του Καρέλη ο Μπεργκ νικάει τον Ιτάνζ από θέση τετ α τετ και δίνει εκ νέου το προβάδισμα στον Παναθηναϊκό.

20:57

70': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

20:56

69': Εκτελεί ο Ρατς, διώχνει ο Μπεργκ.

20:56

69': Καλό μακρινό σουτ του Παπαγιαννόπουλου, σε κόρνερ ο Στιλ.

20:55

68': Ο Μπεργκ βρίσκει τον Ατζαγκούν σε καλή θέση, αλλά το σουτ του είναι απελπιστικά άστοχο.

20:53

66': Ο Ατζαγκούν στη θέση του Πέτριτς.

20:50

Άμεση απάντηση για τους πράσινους. Ο Μπεργκ με εξαιρετική κάθετη βγάζει τον Καρέλη σε θέση τετ α τετ, άψογο το πλασέ του και 2-2.

20:50

63': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

20:49

61': Κόρνερ ο Παναθηναϊκός. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:47

Τρομερό γκολ ο Σκόνδρας. Ο Γκολάσα αλλάζει το παιχνίδι από αριστερά προς τα δεξιά, ο Έλληνας μπακ κάνει την προσποίηση με το δεξί και με ένα δυνατό αριστερό σουτ από το ύψος της περιοχής νικάει τον Στιλ γράφοντας το 1-2.

20:47

60': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

20:45

58': Εκτελεί ο Ρατς αυτή τη φορά, διώχνει ο Ζέκα.

20:44

57': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, η μπάλα φτάνει στον Νομπόα, που σουτάρει, κόντρα και νέο κόρνερ.

20:37

50': Ο Καρέλης στη θέση του Κλωναρίδη.

20:37

49': Πολύ καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Κλωναρίδης βρήκε χώρο και έφτασε μέχρι τα όρια της περιοχής, το σουτ του έφυγε λίγο άουτ.

20:33

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.