0
16:53

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

16:53

Ο Άρης επέστρεψε στις νίκες χάρη στα γκολ των Καπνίδη και Κωνσταντινίδη και πλέον περιμένει να δει τί θα κάνουν οι Πανσερραϊκός και Καβάλα.

16:52

90'+3: Λήξη του ματς!

16:49

Μπήκαμε ήδη στις καθυστερήσεις του αγώνα.

16:47

Ο Κωνσταντινίδης κινείται ωραία χωρίς την μπάλα για να γίνει αποδέκτης της μπαλιάς του Πόι και πλασάρει τον Κωνσταντάκο για το 2-0.

16:47

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

16:45

86': Σουτ του Καλογέρη στην κίνηση, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:41

82': Τελευταία αλλαγή και για τον Άρη Ακροποτάμου. Ο Ούτσι στη θέση του Χισανασβίλι.

16:41

82': Τελευταία αλλαγή για τον Άρη. Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Καπνίδη.

16:40

82': Σουτ του Καπνίδη, περνά άουτ.

16:37

79': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Φερνάντεζ στη θέση του Γκίνο. Επιστρέφει από τον τραυματισμό του.

16:37

78': Αλλαγή για τον Άρη Ακροποτάμου. Ο Μονιός στη θέση του Ζωγραφάκη.

16:35

77': Ωραία προσπάθεια του Σταυρόπουλου, η μπάλα βρίσκει σε πόδι αντιπάλου και περνά κόρνερ, που δεν αποφέρει κάτι.

16:33

74': Αλλαγή για τον Άρη Ακροποτάμου. Ο Γιόβτσεφ περνά στη θέση του Γκεοργκίεφ.

16:31

72': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Σταυρόπουλος στη θέση του Νάκα.

16:30

72': Δυνατό σουτ του Καπνίδη, ψηλά άουτ.

16:29

71': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται στο δεύτερο δοκάρι.

16:27

68': Ο Γκίνο διώχνει σωτήρια για τον Άρη την μπάλα προ του Αποστολίδη.

16:23

64': Σουτ του Καπνίδη έπειτα από ωραία προσπάθεια του Γκίνο μέσα από την περιοχή, σταματά σε στήθος αντιπάλου.

16:21

63': Πρώτη ευκαιρία για τον Άρη Ακροποτάμου, με την προσπάθεια του Αποστολίδη να κόβεται από τον Σαμαρά, αλλά τον Χισανασβίλι να σουτάρει μετά ψηλά άουτ.

16:20

61': Κόρνερ για τον Άρη. Κοντράρει η κεφαλιά του Καπνίδη και περνά η φάση.

16:14

56': Εκτελείται από αριστερά το κόρνερ, αλλά η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ του Καλογέρη.

16:13

55': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελεί ο Νάκας που αλλάζει με τον Παπαδόπουλο, ο πρώτος επιχειρεί το σουτ, αλλά ο Ρετσινάς διώχνει με κεφαλιά σε νέο κόρνερ.

16:13

54': Κίτρινη κάρτα στον Μαυροκεφαλίδη.

16:11

53': Ο Σαμαράς βρίσκεται μόνος του στο δεύτερο δοκάρι, αλλά η κεφαλιά του περνά άουτ.

16:11

52': Κίτρινη κάρτα στον Κωνσταντινίδη.