Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:26

Άλλοι 3 βαθμοί στο... σακούλι για την ΑΕΚ χωρίς πρόβλημα και πλέον όλη η προσοχή στρέφεται στη ρεβάνς με τον Ολυμπιακό την Τετάρτη (11/3).

20:23

90'+3: Λήξη της αναμέτρησης!

20:22

Και πλέον τα συνθήματα των οπαδών της ΑΕΚ για νίκη επί του Ολυμπιακού και πρόκριση στο Κύπελλο δονούν το ΟΑΚΑ.

20:22

Σκόρερ ο Ντακόλ που εκμεταλλεύεται το λάθος του Πονηρού στην προσπάθειά του να διώξει την μπάλα από ωραία ενέργεια του Κρισάντους.

20:21

90'+2: ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

20:18

89': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελεί ο Αραβίδης από τα αριστερά, νέο κόρνερ. Δεν αποφέρει κάτι.

20:17

20:14

Περνά εκτός αγωνιστικού χώρου κουτσαίνοντας ο Κολόκας έπειτα από το μαρκάρισμα του Ντούνη.

20:13

84': Κίτρινη κάρτα στον Ντούνη.

20:13

84': Ωραία προσπάθεια του Παβίσεβιτς, γυρίζει στο σημείο του πέναλτι στον Συμελίδη, αλλά εκείνος δεν πιάνει το σουτ όπως θα ήθελε, με τον Βούρα να μαζεύει.

20:10

81': Ο Συμελίδης βγάζει την πάσα στον Κουτσοσπύρο, εκείνος κάνει το σουτ με την μπάλα να σταματά στο δοκάρι, αλλά έχει υποδειχθεί σωστά σε θέση οφσάιντ.

20:07

21(14) οι τελικές για την ΑΕΚ έναντι 4(0) για την Ερμιονίδα.

20:06

77': Καλό σουτ του Τσακόν με το αριστερό, η μπάλα περνά άουτ.

20:05

76': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Κουτσοσπύρος στη θέση του Δωματά.

20:02

73': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Ντακόλ στη θέση του Μπαρμπόσα.

19:56

67': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Τσακόν στη θέση του Βλαχόπουλου.

19:55

66': Νέα καλή στιγμή για την ΑΕΚ. Οι γηπεδούχοι αλλάζουν ωραία την μπάλα κι ο Μπαρμπόσα κάνει το σουτ που περνά λίγο άουτ.

19:53

Ο Μπαρμπόσα γυρίζει την μπάλα στον Αραβίδη κι εκείνος κάνει με δυνατό σουτ το 3-0.

19:53

64': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:51

62': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κορδέρο στη θέση του Μάνταλου.

19:49

60': Αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Συμελίδης στη θέση του Σβόγιτς.

19:45

56': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κρισάντους στη θέση του Ανάκογλου.

19:40

51': Εκτέλεση φάουλ του Μπαρμπόσα, περνά πάνω από την εστία.

19:39

50': Ο Ντούνης κάνει το σουτ έπειτα από πάσα του Μπαρμπόσα, λίγο άουτ η μπάλα.

19:38

48': Σουτ του Μάνταλου, μπλοκάρει ο Πονηρός.

19:36

47': Γυριστή κεφαλιά του Βλαχόπουλου, περνά άουτ.