16:54

16:53

Λήξη της αναμέτρησης, νίκη για τον Εργοτέλη με 1-0.

16:51

90'+3: Κίτρινη στον Καζναφέρει.

16:49

90'+1: Κίτρινη στον Ραούλ Μπράβο.

16:48

16:44

86': Μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια, ο Νέτο από δεξιά δίνει πάσα στον Βέρτζο κι εκείνος στέλνει την μπάλα πάνω στον Σαράνοφ.

16:43

85': Στη θέση του Γκέντσογλου ο Χαντί για τον Εργοτέλη.

16:41

83': Ο Ραούλ Μπράβο κάνει σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:36

78': Αλλαγή για τη Βέροια, στη θέση του Βεργώνη ο Μπαργκάν.

16:34

76': Δοκάρι για τον Εργοτέλη! Ο Ολαϊτάν κάνει ωραία ενέργεια, δοκιμάζει και το σουτ και στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι του Τζινάρ.

16:33

75': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, στη θέση του Σολάρι ο Τζίλας.

16:32

74': Βγαίνει γρήγορα ο Τζινάρ και προλαβαίνει τον Ολαϊτάν την τελευταία στιγμή.

16:27

Στο έδαφος ο Ραούλ Μπράβο, προσωρινή διακοπή.

16:23

65': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Ολαϊτάν στη θέση του Χαλκιαδάκη.

16:21

Προβληματική η ανάπτυξη της Βέροιας. Έχει κλείσει τον χώρο του κέντρου ο Εργοτέλης και την έχει μπλοκάρει.

16:17

59': Αλλαγή για τη Βέροια, ο Ναζλίδης αντί του Κάμπορα.

16:16

58': Κίτρινη στον Καλί.

16:14

Ο Εργοτέλης έχει μπει και πάλι για να παίξει μόνο άμυνα.

16:10

Στο ίδιο μήκος κύματος με το πρώτο ημίχρονο και όσα βλέπουμε τώρα.

16:06

Αναγνωριστικά και τα πρώτα λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο.

16:03

16:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

15:46

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:45

15:43

44': Ο Καζναφέρης δοκιμάζει το σουτ από μακριά και ο Τζινάρ μπλοκάρει.

15:38

Έχει πέσει εντελώς ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

15:34

35': Η άμυνα του Εργοτέλη δεν απομακρύνει, ο Καλτσάς κάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:33

34': Ο Βάσκεθ βγάζει σέντρα, ο Ντουμίτρου κινείται στην πλάτη της άμυνας, παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω στον Σαράνοφ.

15:32

Όσο περνούν τα λεπτά ο αγωνιστικός χώρος γίνεται και χειρότερος.

15:29

Στο μισό γήπεδο βρίσκεται ο Εργοτέλης, που το μόνο που κάνει είναι να περιμένει.

15:25

26': Κίτρινη στον Βεργώνη, ο οποίος βρίσκει την μπάλα με το χέρι και σκοράρει.

15:25

26': Απευθείας φάουλ από τον Νέτο, πέφτει στη δεξιά γωνιά ο Σαράνοφ και αποκρούει.

15:22

Αλλάζουν την μπάλα οι παίκτες της Βέροιας, αλλά κατά κύριο λόγο με παράλληλες πάσες.

15:18

19': Σουτ από μέσα αριστερά από τον Κάμπορα, η μπάλα φεύγει ψηλά.

15:16

17': Ο Καλτσάς κάνει το γυριστό από πλάγια δεξιά και ο Σαράνοφ αποκρούει.

15:13

Από την εκτέλεση του κόρνερ η μπάλα πηγαίνει στον Γκέντσογλου, εκείνος κάνει ένα γυριστό, ο Τζινάρ αποκρούει, ο Σολάρι προσπαθεί χωρίς επιτυχία και ο Γκοργκς από κοντά ανοίγει το σκορ.

15:13

14': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

15:11

Δεν υπάρχει τελική ως τώρα με τους γηπεδούχους να κυκλοφορούν απλώς την μπάλα.

15:07

Πατάει καλύτερα η Βέροια στα πρώτα λεπτά.

15:04

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:01

14:58

14:55

Την επιστροφή στις νίκες αναζητούν και οι δύο ομάδες.

14:47

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς της Βέροιας με τον Εργοτέλη.

ΒΕΡΟΙΑ
Τζινάρ, Νέτο, Καλί, Βέρτζος, Ραούλ Μπράβο, Βάσκεθ, Βεργώνης, Ντουμπίτρου, Καμπαγιέρο, Καλτσάς, Κάμπορα
Αναπ: Καντιμοίρης, Γεωργιάδης, Ναζλίδης, Τάτος, Μπαργκάν, Όστοϊτς, Μπαλάφας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
Σαράνοφ, Ρέντζας, Γκοργκς, Λουβιόν, Πίτσος, Καζναφέρης, Γκέντσογλου, Κοζορώνης, Χαλκιαδάκης, Ουλά, Σολάρι
Αναπ: Καβουσάκης, Φιντέλες, Καλέ, Ολαϊτάν, Χαντί, Τζιλάς, Τζανακάκης
Διαιτητής: Λιαχούδης (Μακεδονίας) Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Αναστόπουλος (Αρκαδίας) 4ος: Κάμπαξης (Εύβοιας)