19:07

Ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση, νίκη για τον Αστέρα με 1-0.

19:04

19:03

90': Αλλαγή για τον Αστέρα, αντί του Μουνάφο ο Τσοκάνης.

19:02

89': Αδύναμη κεφαλιά από τον Αγκουαζί, εύκολα ο Θεοδωρόπουλος. Έχει τραυματιστεί σοβαρά ο Αλγερινός.

19:01

88': Νέα ατομική προσπάθεια από τον Γιαννιώτα, ξανά άουτ το σουτ του.

18:59

87': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, αντί του Κούρου ο Γεωργίου.

18:58

87': Ο Γιαννιώτας κάνει σουτ από τα όρια της περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:56

84': Κίτρινη στον Μπαράλες.

18:54

82': Κίτρινη στον Κουρμπέλη.

18:53

81': Κίτρινη στον Κούρο.

18:49

78': Κουρμπέλης αντί Ρόλε για τον Αστέρα.

18:48

77': Κίτρινη στον Γκόιαν.

18:47

Μετά το ξέσπασμα που είχαν οι δύο ομάδες στα προηγούμενα λεπτά έπεσε ο ρυθμός.

18:41

Ανοίγει πλέον το παιχνίδι.

18:38

66': Αλλαγή για τον Αστέρα, Καράσκο αντί Παπάζογλου.

18:38

66': Ο Μαρσελίνιο φεύγει στην πλάτη της άμυνας, πλασάρει από μέσα αριστερά τον Θεοδωρόπουλο και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:37

65': Ο Γιαννιώτας μπαίνει στην περιοχή γυρνάει στον Μπαράλες κι εκείνος κάνει αδύναμο πλασέ πάνω στον Γκορμπούνοφ.

18:37

65': Φαλτσαριστό σουτ χωρίς πολύ δύναμη κάνει ο Ρόλε, εύκολα ο Γκορμπούνοφ.

18:35

64':Αλλαγή για τον Αστέρα, ο Γιαννιώτας αντί του Πάρα.

18:33

Ετοιμάζει αλλαγή και ο Αστέρας, θα περάσει τον Γιαννιώτα ο Βεργέτης.

18:29

58': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Μαρσελίνιο αντί του Μπρίτο.

18:26

Ο Ούμπιντες βγάζει σέντρα για τον Ναπολεόνι, αλλά ο Θεοδωρίδης βγαίνει και μπλοκάρει.

18:22

Στο έδαφος ο Μπαράλες, προσωρινή διακοπή.

18:21

71': Κίτρινη στον Καράσκο.

18:19

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

Ο Λούι βγάζει σέντρα από δεξιά, ο Μπαράλες παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:01

45': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

17:55

41': Μάσα και Ρόλε κρύβουν την μπάλα, ο πρώτος σουτάρει από μέσα δεξιά και αστοχεί.

17:51

37': Ο Μπαράλες γυρίζει ωραία, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Γκορμπούνοφ.

17:49

34': Από μακριά ο Λούι κάνει σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:45

30': Από σέντρα του Μάσα ο Μπαράλες παίρνει τη κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

17:44

Κυκλοφορεί την μπάλα ο Αστέρας, σε παθητικό ρόλο οι φιλοξενούμενοι.

17:41

26': Ο Πάρα στρώνει στον Μάσα, εκείνος κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:39

24': Από σέντρα του Ρόλε ο Πάρα παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:37

Ο Ατρόμητος περιμένει στα τελευταία λεπτά και προσπαθεί να "χτυπήσει" στην κόντρα.

17:34

19': Ο Ούμπιντες από μακριά κάνει μία λόμπα και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:29

Δεν υπάρχουν τελικές με τους Αρκάδες να δείχνουν διάθεση να βγουν στην επίθεση με ταχύτητα.

17:25

Ο Μπαράλες μπαίνει στην περιοχή, ζητάει πέναλτι αλλά σωστά το παιχνίδι συνεχίζεται.

17:23

Πατούν καλύτερα οι γηπεδούχοι στα πρώτα λεπτα.

17:19

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:15

17:13

17:01

Σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Αστέρα Τρίπολης με τον Ατρόμητο.

Θεοδωρόπουλος, Λούι, Γκόιαν, Ζησόπουλος, Παντελιάδης, Μουνάφο, Ιγκλέσιας, Μάσα, Ρόλε, Πάρα, Μπαράλες.
Αναπ: Μπαντής, Γιαννιώτας, Κουρμπέλης, Τσοκάνης, Μπαντιμπανγκά, Σανκαρέ, Φερνάντες.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κιβρακίδης, Φυτανίδης, Κατσουράνης, Κούρος, Δημούτσος, Αγκουαζί, Μπρίτο, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Παπάζογλου.
Αναπ: Μπάρκας, Νάστος, Κοντοές, Μαρσελίνιο, Μπάλλας, Γεωργίου, Καράσκο.
Διαιτητής: Μήτσιος (Ηπείρου) Βοιηθοί: Ακρίβος (Αθηνών), Κούλα (Ξάνθης) 4ος: Καλογερόπουλος (Αθηνών)