19:52

19:52

Ολοκληρώθηκε ο τελικός, στην Τσέλσι το τρόπαιο με 2-0.

19:49

90'+3: Ο Ντρογκμπά αντι του Κόστα για την Τσέλσι.

19:47

Τεσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:45

89': Όσκαρ αντί Φάμπρεγκας για την Τσέλσι.

19:43

Προσπαθεί η Τότεναμ, αλλά η Τσέλσι αμύνεται μαζικά.

19:40

Δεν μπορεί να αλλάξει κάτι στα τελευταία λεπτά.

19:36

80': Σολδάδο αντί Σαντλί για την Τότεναμ.

19:34

78': Κίτρινη στον Μπενταλέμπ.

19:33

77': Εκτελεί κόρνερ ο Έρικσεν, η μπάλα πάει στον Λαμέλα κι εκείνος από κοντά δεν τη βρίσκει.

19:32

76': Ο Κουαντράδο αντί του Ουίλιαν για την Τσελσι.

19:29

72': Κίτρινη στον Κέιχιλ.

19:27

71': Ο Λαμέλα αντί του Μέισον για την Τότεναμ.

19:27

70': Κίτρινη στον Ουίλιαν.

19:24

67': Ο Αζάρ βγάζει σέντρα, ο Φάμπρεγκας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:21

64': Ο Αζάρ πιάνει ωραίο φαλτσαριστό σουτ και στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ σημαδεύοντας την απέναντι γωνία.

19:18

61': Αλλαγή για την Τότεναμ, Ντεμπελέ αντί Τάουνσεντ.

19:16

60': Από πολύ μακριά σουτάρει ο Μπενταλέμπ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:14

Ο Φάμπρεγκας δίνει στον Κόστα, εκείνος από πλάγια κάνει την προσποίηση, πιάνει ένα δυνατό σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Γουόκερ και καταλήγει στα δίχτυα.

19:13

56': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ!

19:10

Ελέγχει το ματς απόλυτα η Τσέλσι.

19:06

49': Εντυπωσιακό ψαλιδάκι από τον Φάμπρεγκας, ο Γιορίς πέφτει και αποκρούει.

19:05

Επικίνδυνη σέντρα από τον Αζάρ, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Κόστα.

19:02

18:47

18:46

45'+2: Κόρνερ από τον Φάμπρεγκας, ο Ιβάνοβιτς δίνει στον Κέιχιλ, εκείνος παίρνει την κεφαλιά και ο Γιορίς μπλοκάρει.

18:44

Ο Ουίλιαν εκτελεί φάουλ, η άμυνα της Τότεναμ δεν διώχνει, η μπάλα στρώνεται στον Τέρι κι εκείνος με σουτ από κοντά κάνει το 1-0.

18:44

45': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ!

18:40

41': Ο Σαντλί δίνει στον Μέισον, εκείνος κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.