4
-
1
17:21

90+3': Τέλος του αγώνα.

17:09

83': Ο Αργυρίου στη θέση του Μανουσάκη.

17:05

79': ΓΚΟΛ η ΕΠΙΣΚΟΠΗ. Οι φιλοξενούμενοι κατέρρευσαν μετά το 3-1 και ο Πάλλας μέσα από την περιοχή παραβιάζει την εστία του Πονηρού για τέταρτη φορά.

17:02

Η ομάδα του Ρεθύμνου καθαρίζει το τρίποντο χάρη σε γκολ του Πετράκου, που αξιοποίησε με τον καλύτερο τρόπο την ασίστ του Μανουσάκη.

17:02

76': ΓΚΟΛ η ΕΠΙΣΚΟΠΗ.

17:01

74': Ο Τούτοριτς έξω, ο Στάικος μέσα.

16:53

67': Ο Πάλλας στη θέση του Βιγιαφάνε.

16:49

Ο Παβίσεβιτς νικάει τον Γουναρίδη και μειώνει σε 2-1.

16:48

62': Ο Πετράκος στη θέση του Δουμάνη.

16:48

62': ΓΚΟΛ η ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ.

16:47

61': Κίτρινη για τον Μποτωνάκη, που ανέτρεψε τον Βλαχόπουλο.

16:47

61': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ.

16:42

55': Δίχως κάποια αξιόλογη φάση στα πρώτα λεπτά του β' μέρους.

16:41

52': Ο Ιασωνίδης στη θέση του Τσακόν.

16:31

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:15

45': Τέλος ημιχρόνου.

16:09

39': Καλή στιγμή για την Επισκοπή με τον Πονηρό να σταματάει τον Νικόλτση.

16:05

34': Ο Παπανικολάου στη θέση του Σαμαρά.

16:01

Εύστοχη η εκτέλεση του Δελήμπαση, 2-0 η ομάδα του Ρεθύμνου, που έχει πλέον και αριθμητικό πλεονέκτημα.

15:59

27': ΓΚΟΛ η ΕΠΙΣΚΟΠΗ.

15:58

27': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΕΠΙΣΚΟΠΗ.

15:58

26': Αποβολή για την Ερμιονίδα. Ο Κολόκας ανέτρεψε τον Δουμάνη και κάνοντας πέναλτι αντικρίζει και την κόκκινη κάρτα. Με δέκα οι φιλοξενούμενοι.

15:50

19': Αναξιοποίητο κόρνερ για την Επισκοπή, που ελέγχει μετά το γκολ.

15:45

Ο Λάμπρου βρέθηκε σε θέση βολής και με ωραίο σουτ νίκησε τον Πονηρό, ανοίγοντας το σκορ.

15:44

12': ΓΚΟΛ η ΕΠΙΣΚΟΠΗ.

15:42

10': Χωρίς κάποια αξιόλογη φάση στα πρώτα δέκα λεπτά.

15:32

1': Ξεκίνησε το ματς.

15:20

Προτελευταία με 11 βαθμούς η ομάδα του Ρεθύμνου, στην 5η θέση με 25 βαθμούς αυτή του Άργους.

15:15

Καλησπέρα. Σε περίπου ένα τέταρτο θα ξεκινήσει το ματς Επισκοπή-Ερμιονίδα για την 18η αγωνιστική στον 1ο όμιλο της Β' Εθνικής.