19:58

19:58

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Ηρακλή με 2-1.

19:54

Υπάρχει μεγάλη ένταση τόσο στον αγωνιστικό χώρο όσο και στις κερκίδες. Να σημειωθεί ότι οπαδοί του Ηρακλή μπήκαν για να πανηγυρίσουν το γκολ του Πασά και υπήρξε μικρή διακοπή.

19:54

90'+3: Κίτρινη στον Μπάρο.

19:52

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:50

Από το κόρνερ του Ρομάνο η μπάλα φτάνει στον Πασά κι εκείνος με κεφαλιά σκοράρει.

19:50

89': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:49

88': Κίτρινη στον Γιαζιτζόγλου.

19:47

87': Αλλαγή για τον Ηρακλή, ο Πασάς αντί του Πορτουλίδη.

19:46

85': Αλλαγή για τον Αιγινιακό, ο Αχαλινόπουλος στη θέση του Καζάκη.

19:43

Είναι φανερό ότι έχει αγχωθεί ο Ηρακλής από τις επιλογές των παικτών του.

19:40

78': Κίτρινη στον Καζάκη.

19:36

75': Ο Περόνε παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη και κυρίως άστοχη.

19:34

Προσπαθεί να βρει το γκολ της νίκης ο Ηρακλής, ο οποίος έχει τον απόλυτο έλεγχο στα τελευταία λεπτά.

19:31

71': Ο Κυνηγόπουλος αντί του Ντιντάκ για τους φιλοξενούμενους.

19:30

Στο έδαφος ο Τόλιος, ο οποίος συγκρούστηκε με τον Περόνε.

19:26

Ασφυκτική η πίεση του Ηρακλή στα τελευταία λεπτά.

19:23

62': Ο Κάσσος βγάζει τη σέντρα, ο Τσιλιγκίρης κάνει την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:23

62': Περόνε αντί Λουκίνα για τον Ηρακλή.

19:21

60': Σουτ από τον Ρίκκα, μπλοκάρει ο Χουάντερσον.

19:17

56': Κίτρινη στον Πέντα.

19:16

Ο Αιγινιακος αναπτύσσεται ωραία, η μπάλα πάει στον Γιαζιτζόγλου, εκείνος από μέσα αριστερά πιάνει πολύ δυνατό σουτ και νικάει τον Χουάντερσον.

19:15

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΙΓΙΝΙΑΚΟ!

19:14

53': Ο Μπαρτολίνι παίρνει την κεφαλιά από το κόρνερ του Πορτουλίδη και ο Τόλιος αποκρούει.

19:13

52': Ο Πορτουλίδης κάνει σουτ από μακριά και ο Τόλιος παραχωρεί κόρνερ.

19:11

Προσπαθεί να πάρει κάποια μέτρα ο Αιγινιακός, αλλά είναι ακίνδυνος.

19:07

46': Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους, ο Ρίκκα αντί του Πολύζου.

19:07

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:49

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:48

18:47

45': Από πολύ μακριά ο Αραμπατζής εκτελεί με δύναμη φάουλ και ο Χουάντερσον παραχωρεί κόρνερ.

18:47

44': Κίτρινη στον Κυριακίδη.

18:44

Αργός ο ρυθμός στο ματς.

18:41

39': Κίτρινη στον Μπαρτολίνι.

18:37

35': Κίτρινη στον Γουέλκαμ.

18:35

Στο 63% η κατοχή για τον Ηρακλή.

18:32

30': Ο Ρομάνο τροφοδοτεί τον Λουκίνα, εκείνος κάνει το γύρισμα και ο Κάσσος πέφτει στην περιοχή και ζητάει πέναλτι.

18:29

Ο Πορτουλίδης εκτελεί φάουλ, η μπάλα δεν απομακρύνεται από την περιοχή του Αιγινιακού, στρώνεται στον Κυριακίδη και ο τελευταίος από κοντά ανοίγει το σκορ με δυνατό σουτ.

18:28

26': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

18:23

21': Κίτρινη στον Φαμπίνιο.

18:20

18': Σέντρα προς το δεύτερο δοκάρι, ο Γουέλκαμ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

18:18

15': Κίτρινη στον Πολύζο.

18:14

Πιέζει ο Ηρακλής, αλλά προς το παρόν δεν βρίσκει διαδρόμους.

18:10

Σε παθητικό ρόλο οι φιλοξενούμενοι ως τώρα.

18:07

Από τα πρώτα λεπτά έχει πάρει τα ηνία της αναμέτρησης ο Ηρακλής.

18:03

17:59

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:48

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Ηρακλή με τον Αιγινιακό.

ΗΡΑΚΛΗΣ
Χουάντερσον, Κυριακίδης, Σαραμαντάς, Μπαρτολίνι, Ζιαμπάρης, Ιντζόγλου, Πουρτουλίδης, Ρομάνο, Κάσσος, Τσιλιγκίρης, Λουκίνας
Αναπ: Γιαννικόγλου, Ζιαμπάρης, Τσιλιανίδης, Περόνε, Πασάς, Ζαμπάζης, Βαλεριάνος
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ
Τόλιος, Λιόλιος, Μπάρος, Αραμπατζής, Γιαζιτζόγλου, Πολύζος, Φαμπίνιο, Πέντα, Ντιντάκ, Γουέλκαμ, Καζάκης
Αναπ: Μενκά, Μπονίγια, Κυνηγόπουλος, Ζούρκος, Αχαλινόπουλος, Ρίκκα, Φερέιρα
Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας) Βοηθοί: Τσιαμπάζης (Κοζάνης), Χούσκογλου (Θράκης) 4ος Διαιτητής: Κιοτζένης (Ξάνθης)