0
-
1
17:54

Ο Άρης πήρε και δεύτερη σερί εκτός έδρας νίκη, με τον Ουντότζι να δίνει και πάλι τη λύση για τους Θεσσαλονικείς

17:53

90'+5': Κόκκινη κάρτα και για τον Πουλίδο με τη λήξη του αγώνα!

17:52

90'+5: Λήξη της αναμέτρησης

17:50

90'+4: Με εννιά παίκτες ο Άρης, δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Αγκάνθο

17:49

90+3': Κίτρινη κάρτα για τον Αναστασόπουλο

17:49

90'+3': Κόκκινη κάρτα για τον Οικονομόπουλο για "θέατρο", ήταν η δεύτερη κίτρινη κάρτα για τον παίκτη του Άρη

17:46

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

17:41

85': Σεγούντο αντί του Σιόντη, τελείωσαν οι αλλαγές και για την Βέροια

17:37

82': Ο Αγγελούδης αντί του Ουντότζι στο παιχνίδι

17:36

80' Κίτρινη κάρτα για τον Γεωργιάδη της Βέροιας και για τον Αγκάνθο του Άρη

17:34

78': Κεφαλιά του Σισοκό, διώχνει σε κόρνερ ο Διούδης

17:33

77': Κίτρινη κάρτα για τον Έλσνερ και τον Πουλίδο

17:32

76': Ο Ντα Κόστα στην θέση του Όστοϊτς

17:28

73': Κίτρινη κάρτα θα δει ο Κύργιας, που είναι στον πάγκο του Άρη!

17:25

70': Κεφαλιά του Μπαργκάν μετά από σέντρα του Σιόντη, έδιωξε σε κόρνερ ο Διούδης και αφού η μπάλα βρήκε και στο οριζόντιο δοκάρι

17:21

65': Ο Ζεζίνιο αντικαθιστά τον Μρντάκοβιτς για την πρώτη αλλαγή της Βέροιας

17:17

Ο Ουντότζι με καρφωτή κεφαλιά μετά από κόρνερ του Τάτου ανοίγει το σκορ

17:16

61': ΓΚΟΛ για τον Άρη!

17:16

60': Ο Σταυρόπουλος στη θέση του Ιμπέ

17:10

54': Δυνατό σουτ από τον Καλτσά μέσα από τη μεγάλη περιοχή, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα περάσει η μπάλα

17:07

51': Δυνατό μακρινό σουτ του Καλτσά, η μπάλα θα φύγει άουτ

17:04

48': Κίτρινη κάρτα στον Όστοϊτς

17:01

46': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη, ο Αγκάνθο αντικαθιστά τον Παπαδόπουλο

17:01

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

16:45

Μέτριο το παιχνίδι, απολύτως λογικό το 0-0

16:45

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

16:43

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

16:41

43': Κίτρινη κάρτα στον Σιόντη

16:38

40': Δυνατό σουτ του Παπαδόπουλου έξω από τη μεγάλη περιοχή, έδιωξε δύσκολα σε κόρνερ ο Αναστασόπουλος

16:34

37': Κίτρινη κάρτα στον Καλτσά

16:29

31': Σουτ του Καλτσά από δεξιά, η μπάλα θα φύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

16:23

25': Ο Γεωργιάδης βρήκε τον Μπεν στο σημείο του πέναλτι, όμως εκείνος έκανε πολύ άσχημο πλασέ και ο Διούδης μπλόκαρε εύκολα

16:19

20': Πιο επιθετικοί οι γηπεδούχοι, πιέζουν τον Άρη, χωρίς όμως να δημιουργούν τις προϋποθέσεις για κάποιο γκολ

16:11

Οι παίκτες του Άρη διαμαρτυρήθηκαν ότι είχε προηγηθεί χέρι πριν τη φάση του Καλτσά, γι' αυτό και δέχτηκε την κίτρινη κάρτα ο Τάτος

16:10

12': Κίτρινη κάρτα και για τον Τάτο

16:09

12': Διαγώνιο σουτ του Καλτσά, η μπάλα θα φύγει άουτ

16:07

10': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή και στον Οικονομόπουλο

16:05

7': Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά του αγώνα, αναγνωριστικό παιχνίδι για τις δύο ομάδες

15:59

1': Έναρξη του αγώνα

ΒΕΡΟΙΑ
Αναστασόπουλος, Γεωργιάδης, Αμαραντίδης, Ορέστες, Σισοκό, Καλτσάς, Μπαργκάν, Σιόντης, Όστοϊτς, Μπεν, Μρντάκοβιτς
ΑΡΗΣ
Διούδης, Ψυχογιός, Μαργαρίτης, Πουλίδο, Έλσνερ, Οικονομόπουλος, Παπαδόπουλος, Ηρακλής, Ιμπέ, Ουντότζι, Τάτος
Διαιτητής: Βοσκάκης (Ρεθύμνου), Βοηθοί: Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Βλάσσης (Λασιθίου)