5
20:05

Θριαμβευτική επικράτηση για την Ξάνθη στο "Κλ. Βικελίδης", προβληματίζει η Καλλονή με την απόδοσή της στα τελευταία της παιχνίδια

20:05

90'+2: Τέλος της αναμέτρησης

20:03

Χατ τρικ ο Σολάρι, που σημάδεψε αρχικά με σουτ το δοκάρι, αλλά στην επαναφορά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα

20:02

90+1' ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

19:59

89': Πολύ δυνατό σουτ του Χοσέμι, εντυπωσιακή επέμβαση από τον Σιδεράκη

19:54

84': Τελευταία αλλαγή και για την Ξάνθη, ο Ράνος στην θέση του Κάλβο

19:54

84': Ασταθής επέμβαση του Ζαρόπουλου σε σουτ του Γάλα, στην επαναφορά ο Αγρίτης στέλνει άουτ την μπάλα

19:46

75': Χαμένη ευκαιρία για να μειώσει η ΑΕΛΚ, ο Μπαξεβανίδης διώχνει πάνω στην γραμμή το πλασέ του Λεοζίνιο

19:45

73': Χοσέμι αντί Ντιε

19:45

73': Κίτρινη κάρτα για τον Μαρσέλο

19:41

69': Σουτ από καλή θέση για τον Βασιλακάκη, η μπάλα θα φύγει άουτ

19:40

68': Ο Σιδεράκης θα διώξει με τα πόδια το σουτ του Κάλβο

19:38

66': Τέλος για τις αλλαγές της Καλλονής, ο Γάλας αντικαθιστά τον Χουανλού

19:36

63': Βασιλακάκης αντί Σουάρες Εστράδα, πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη

19:33

60' Κίτρινη κάρτα για τον Σουάρες Εστράδα

19:32

59': Ο Χωριανόπουλος αντί του Γκάσιτς

19:31

58': Ο Αγρίτης στην θέση του Σιλιγαρδάκη

19:26

Ο Σολτάνι θα πετύχει κι αυτός το δεύτερό του γκολ στο παιχνίδι, δεχόμενος την πάσα του Σολάρι και με πλασέ δίνει διαστάσεις θριάμβου στην διαφαινόμενη επικράτηση της Ξάνθης

19:25

54': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

19:24

53'; Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη, ο Κάλβο στο τετ α τετ με τον Σιδεράκη στέλνει την μπάλα άουτ

19:17

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

19:01

Πολύ ανοικτό και ωραίο ματς στο "Κλ. Βικελίδης", άκρως αποτελεσματική η Ξάνθη, έχει μετουσιώσει σε γκολ όλες τις ευκαιρίες της

19:01

45': Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

19:01

Ο Σολάρι θα πετύχει το δεύτερό του γκολ στον αγώνα με κοντινό σουτ, φεύγοντας στην αντεπίθεση και δεχόμενος την πάσα του Σολάρι

18:59

45': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:56

Ο Μαρσέλο είναι ο σκόρερ με κεφαλιά, ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Λεοζίνιο

18:56

40': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

18:50

34': Κίτρινη κάρτα για τον Αναστασιάδη

18:49

Σέντρα του Κάλβο συστημένη για τον Σολτάνι, που με κεφαλιά πέτυχε το 0-2

18:47

32': ΓΚΟΛ και πάλι για την Ξάνθη!

18:39

Ο Σολάρι με κεφαλιά θα ανοίξει το σκορ μετά από σέντρα του Παΐτο, νικώντας την άμυνα της Καλλονής

18:39

24': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:35

21': Διπλή προσπάθεια του Λεοζίνιο, τα σουτ του Βραζιλιάνου παίκτη της Καλλονής θα εξουδετερώσει ο Ζαρόπουλος

18:27

13': Κίτρινη κάρτα στον Καζάκη

18:21

7': Ζήτησαν πέναλτι οι παίκτες της Καλλονής σε μαρκάρισμα του Γούτα στον Λεοζίνιο

18:17

3': Σουτ του Χουάνλου, θα αποκρούσει ωραία ο Ζαρόπουλος

18:16

2': Ο Καζάκης θα πιάσει την κεφαλιά, η μπάλα θα φύγει άουτ

18:15

1': Έναρξη του αγώνα