16:52

16:51

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι χωρίς σκορ.

16:49

90'+4: Κίτρινη στον Κουτζαβασίλη.

16:48

Ο Μπακασέτας πατάει στον Γιάννου, εκείνος κάνει το πλασέ και ο Κρητικός κοντράρει.

16:45

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:44

Στο τείχος το φάουλ του Μπακασέτα.

16:43

88': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο κέρδισε ο Πανιώνιος.

16:41

Στο έδαφος ο Κουτζαβασίλης, νέα διακοπή.

16:41

86': Ο Μπουμάλ κάνει το σουτ στην κίνηση και αστοχεί.

16:37

83': Ο Κόντος στη θέση του Ζορμπά για την Κέρκυρα.

16:35

Στο έδαφος ο Ντιμιτρόφσκι, δείχνει να μην μπορεί να συνεχίσει.

16:32

78': Ο Φούντας βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Γιάννου παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια.

16:32

77': Ο Μπακασέτας δοκιμάζει το πόδι του από μακριά και ο Κουτζαβασίλης παραχωρεί κόρνερ.

16:31

76': Στη θέση του Αργυρόπουλου ο Πάνος για τον Πανιώνιο.

16:28

74': Ο Κρητικός αντί του Χαβίτο για την Κέρκυρα.

16:26

71': Αποβάλλεται ο Γκόμες βλέποντας τη δεύτερη κίτρινη.

16:24

69': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Φούντας αντί του Ιμπαγάσα.

16:23

68': Αδύναμο σουτ από τον Γιάννου, εύκολα ο Κουτζαβασίλης.

16:21

66': Σουτάρει με το αριστερό ο Ιμπαγάσα και ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει. Ζητάει και αλλαγή ο Αργεντινός.

16:20

65': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα, από τον Καϊκούτ η μπάλα φτάνει στον Γκαζαριάν και ο Παπαδόπουλος τον νικάει στο τετ α τετ.

16:19

64': Στη θέση του Κολοβού ο Μπακασέτας για τον Πανιώνιο.

16:18

Ο Ανδρεόπουλος κάνει σουτ από τα όρια της περιοχής αλλά η μπάλα σταματάει στον Οικονόμου.

16:16

Έχει χάσει τον ρυθμό του ο Πανιώνιος.

16:13

Η Κέρκυρα όσο μπορεί επιχειρεί να παγώνει τον ρυθμό.

16:10

56': Απίστευτη ευκαιρία για τον Πανιώνιο, ο Κουτζαβασίλης κάνει εντυπωσιακή επέμβαση σε σουτ του Μητρόπουλου από τη μικρή περιοχή.

16:09

55': Κίτρινη στον Γκόμες.

16:07

53': Ο Καϊκούτ μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, δίνει στον Γκαζαριάν κι εκείνος κάνει το πλασέ στο πρώτο δοκάρι και σημαδεύει τον Παπαδόπουλο.

16:06

Ο Ιμπαγάσα μπαίνει στην περιοχή, αλλά μπερδεύεται με τον Κόρμπο και η ευκαιρία χάνεται.

16:02

Στο έδαφος ο Κολοβός, προσωρινή διακοπή.

16:01

46': Αλλαγή για την Κέρκυρα, ο Ζορμπάς αντί του Λεάλ.

16:01

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

15:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:43

44': Χωρίς ισορροπία ο Σιόνης πιάνει ένα σουτ, το οποίο είναι εντελώς άστοχο.

15:39

Στη συνέχεια της φάσης ο Ιμπαγάσα βγαίνει σέντρα για τον Γιάννου, εκείνος παίρνει την κεφαλιά από κοντά και στέλνει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

15:39

40'; Η μπάλα έρχεται στον Κολοβό κι εκείνος από τη μικρή περιοχή σουτάρει πάνω στον Κουτζαβασίλη.

15:38

Ο Πανιώνιος πιέζει συνεχώς αλλά αυτό δεν είναι αρκετό.

15:35

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

15:31

32': Αδύναμο το σουτ του Μπουμάλ, εύκολα ο Κουτζαβασίλης.

15:30

Για πρώτη φορά η Κέρκυρα προσπαθεί να ισορροπήσει κυκλοφορώντας την μπάλα.

15:27

28': Εντελώς άστοχο το σουτ του Μπουμάλ εκτός περιοχής.

15:27

28': Ο Ιμπαγάσα σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και ο Πανιώνιος κερδίζει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:24

25': Σέντρα από δεξιά από τον Αργυρόπουλο, ο Κολοβός πιάνει γυριστό στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:23

Δεν μπορούν να συνεργαστούν Μητρόπουλος και Γιάννου.

15:20

21': Ο Γιάννου στρώνει στον Μπουμάλ, εκείνος κάνει φαλτσαριστό σουτ προς την απέναντι γωνία και ο Κουτζαβασίλης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

15:18

Μεγάλο πρόβλημα έχει η Κέρκυρα στο να κρατήσει την μπάλα.

15:14

15': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα, ο Λεάλ εκτελεί φάουλ και ο εντελώς αμαρκάριστος Καϊκούτ βρίσκει την μπάλα με το γόνατο και τη στέλνει άουτ.

15:11

12': Κίτρινη στον Μπουμάλ για θέατρο.

15:11

Διαρκώς στην επίθεση βρίσκεται ο Πανιώνιος στα πρώτα λεπτά.

15:08

9': Ο Κολοβός μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, αλλά το γύρισμά του δεν είναι αυτό που θα ήθελε.

15:05

Έχει μπει δυνατά ο Πανιώνιος.

15:01

2': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο, η άμυνα της Κέρκυρας δεν απομακρύνει, ο Κολοβός κάνει ένα σουτ και ο Γκόμες διώχνει την μπάλα πριν περάσει εκείνη τη γραμμή.

15:01

14:56

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι ποδοσφαιριστές και το διαιτητικό τιμ.

14:55

Ματς μεγάλης βαθμολογικής σημασίας αυτό στη Νέα Σμύρνη και για τις δύο ομάδες.

14:47

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Πανιωνίου με την Κέρκυρα.