0
-
0
16:51

90+4': Τέλος του αγώνα.

16:47

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

90': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ρίστοβιτς, κεφαλιά του Δεληζήση, κανένα πρόβλημα για τον Μπλάζιτς.

16:43

86': Κίτρινη ο Χαϊκάλης.

16:39

82': Κίτρινη ο Ζουλιώτης.

16:38

81': Ο Χαϊκάλης στη θέση του Βασιλόγιαννη, που τραυματίστηκε.

16:37

81': Καλό σουτ του Ελιομάρ έξω από την περιοχή, φεύγει άουτ.

16:35

78': Ο Ρίστοβιτς στη θέση του Ενγκεσάν.

16:34

77': Καλό σουτ του Πινδώνη, πάνω από τα δοκάρια.

16:26

70': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Ελιομάρ, διώχνουν οι αμυντικοί.

16:26

69': Ο Τ. Καμαρά στη θέση του Γενγκά.

16:25

69': Ευκαιρία για τη Λαμία. Ο Καμαρά σεντράρει από δεξιά, άουτ το μονοκόμματο σουτ του Γενγκά.

16:25

68': Ο Περίκο στη θέση του Γιάντση.

16:24

67': Σέντρα του Μουλόπουλου από δεξιά, πάνω από τα δοκάρια το γυριστό του Μπόγιοβιτς.

16:21

64': Κόρνερ για τη Λαμία. Εκτελεί ο Γενγκά στο δεύτερο δοκάρι, κακή η κεφαλιά του αμαρκάριστου Μουμίν.

16:17

61': Ο Πινδώνης στη θέση του Μπανούση.

16:13

57': Κίτρινη ο Μπανούσης.

16:10

53': Ο Ελιομάρ εκτελεί με δύναμη, σε ετοιμότητα ο Μπλάζιτς, που αποκρούει.

16:08

52': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για την ΑΕΛ, στον άξονα και λίγο έξω από την περιοχή.

16:05

48': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελεί ο Νεμπεγλέρας, άουτ η προβολή του Μπόγιοβιτς.

16:04

47': Ο Βασιλόγιαννης κάνει τις προσποιήσεις και το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Αποστολίδης.

16:02

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:01

15:46

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

15:44

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

15:42

42': Κίτρινη ο Κακαράς.

15:36

37': Κίτρινη για Γενγκά και Μπόγιοβιτς για κοκορομαχία.

15:34

35': Ωραία μπαλιά του Βασιλόγιαννη στην πλάτη της άμυνας, ο Αποστολίδης βγαίνει έξω από την εστία του, αλλά ο Γκούρμα τον περνάει, ανοίγει όμως την μπάλα και ο Δεληζήσης απομακρύνει.

15:28

28': Ο Γενγκά προσπαθεί να αιφνιδιάσει με απευθείας εκτέλεση φάουλ από πλάγια θέση τον Αποστολίδη, που όμως είναι σε ετοιμότητα και μπλοκάρει.

15:26

26': Κίτρινη για τον Ελιομάρ.

15:21

21': Μακρινό σουτ του Ελιομάρ, κανένα πρόβλημα για τον Μπλάζιτς. Η πρώτη τελική για τους γηπεδούχους.

15:20

20': Η ΑΕΛ έχει κερδίσει μέτρα στα τελευταία λεπτά, αλλά ακόμα δεν έχει τελική.

15:12

13': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία. Ωραία αντεπίθεση με Γκούρμα και Καμαρά, ο Βασιλόγιαννης βγαίνει σε θέση τετ α τετ, αλλά λίγο πλάγια, κακό το πλασέ του, φεύγει άουτ.