19:08

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη με 2-0 για τον Πλατανιά.

19:04

19:03

90': Σέντρα από τον Ροτζέριο, ο Εμπόου πήρε την κεφαλιά αλλά αστόχησε.

18:59

86΄: Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Τσουμάνης αντί του Ποτουρίδη.

18:58

Τραγικό λάθος από τον Εμόου, ο Τετέ δίνει στον Μιλούνοβιτς κι εκείνος προ κενής εστίας τη στέλνει στα δίχτυα.

18:57

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

18:57

Έχει ανεβεί και πιέζει πολύ ο Πανθρακικός.

18:53

80': Σέντρα από δεξιά, ο Αποστολόπουλος βάζει την προβολή και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:52

78':ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανθρακικό. Ο Τζάνης βγάζει τη σέντρα, ο Ιγκόρ παίρνει την κεφαλιά και ο Ντιγκινί από κοντά σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι. Αδύναμο σουτ του Ροτζέριο στη συνέχεια, μπλοκάρει ο Ολιμπά.

18:51

77': Αλλαγή για τον Πλατανιά, στη θέση του Τόρες ο Κάσιο.

18:48

74': Ο Γουνδουλάκης περνάει τον Μελίσση, κάνει την παράλληλη μπαλιά και ο Αθανασιάδης πέφτει στα πόδια του Τόρες και κάνει νέα μεγάλη επέμβαση.

18:47

Πολύ έντονη η βροχή, ενώ έχει δυναμώσει και ο αέρας.

18:46

73': Εντελώς άστοχο το σουτ του Μιλούνοβιτς.

18:44

70': Στη θέση του Ρομέου ο Μπαϊκαρά για τον Πανθρακικό.

18:41

68': Κίτρινη στον Μεχία.

18:41

67': Ο Αποστολόπουλος αντί του Τσουράκη για τον Πλατανιά.

18:38

65': Λάθος από τον Εμπόου, ο Τσουράκης κάνει δυνατό σουτ, ο Αθανασιάδης αποκρούει και στη συνέχεια σταματάει με εντυπωσιακή επέμβαση και το σουτ του Γουνδουλάκη.

18:34

61': Ο Τζάνης κάνει το σουτ, αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

18:33

60': Ο Ιγκόρ αντί του Χασομέρη για τον Πανθρακικό.

18:32

59': Κίτρινη στον Χασομέρη.

18:31

57': Ο Κουλιμπαλί από δεξιά βγάζει τη σέντρα, ο Μιλούνοβιτς παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:27

53': Ο Γουνδουλάκης γυρίζει προς το πέναλτι, απομακρύνει ο Ροτζέριο προ του Τσουράκη.

18:24

51':Κίτρινη στον Ποτουρίδη.

18:23

Αργό το τέμπο στα πρώτα λεπτά.

18:19

46': Ο Δημήτρης αντί του Ιτουά για τους γηπεδούχους.

18:18

18:16

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:59

44': Αδύναμο το σουτ του Μαχαμάτ, εύκολα ο Αθανασιάδης.

17:56

41': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φάουλ προς την εστία, η μπάλα περνάει απ' όλους και ο Αθανασιάδης αιφνιδιασμένος παραχωρεί κόρνερ.

17:55

39': Κίτρινη στον Εμπόου.

17:53

Από το φάουλ του Μιλούνοβιτς ο Βιγιαφάνε αντί να απομακρύνει τροφοδοτεί τον Κουλιμπαλί κι εκείνος τελειώνει τη φάση.

17:52

36': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

17:49

33': Αναπτύσσεται ωραία ο Πλατανιάς και κερδίζει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

17:46

Λάθη και κακές μεταβιβάσεις στα τελευταία λεπτά.

17:42

Έχει ισορροπήσει ο Πανθρακικός, ο οποίος κυκλοφορεί μπάλα πλέον.

17:38

23': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανθρακικό, ο Χασομέρης με ωραία κάθετη βγάζει στον χώρο στον Ντιγκινί, αλλά ο Ολιμπά αποκρούει το πλασέ του.

17:34

19': Σέντρα από τον Μιλούνοβιτς, ο Γουνδουλάκης βάζει την προβολή, αλλά η μπάλα δεν έχει δύναμη και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

17:32

16': Ο Τσουράκης κάνει κάτι ανάμεσα σε σέντρα και σουτ και η μπάλα φεύγει λίγο πάνω από τα δοκάρια.

17:31

15': Ο Τσουράκης κάνει καλό σουτ εκτός περιοχής και ο Αθανασιάδης διώχνει σε κόρνερ.

17:29

Είναι καλύτερος ο Πλατανιάς ως τώρα.

17:26

11': Καλό το γύρισμα του Τόρες, ο Γουνδουλάκης δεν μπορεί να σουτάρει.

17:24

8': Σέντρα από τον Ζαραδούκα, κάνει σουτ στην κίνηση ο Γουνδουλάκης, το οποίο φεύγει άουτ.

17:22

Μιλούνοβιτς και Γουνδουλάκης παίρνουν τις οδηγίες από τον Χριστόπουλο.

17:20

4': Απίστευτη ευκαιρία για τον Πλατανιά, από τη μικρή περιοχή ο Τόρες πλασάρει άουτ.

17:19

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:16

17:03

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση του Πλατανιά με τον Πανθρακικό.