23:38

23:37

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τη Γιουβέντους με 3-1.

23:35

90'+1: Ο Γιορέντε στη θέση του Τέβες για τη Γιουβέντους.

23:34

23:33

90': Κίτρινη στον Τέβες.

23:31

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Πατσίνι.

23:27

84': Αλλαγή για τη Γιουβέντους, ο Ογκμπόνα αντί του Μαρκίζιο.

23:27

Ο Παντοΐν κάνει το γύρισμα, ο Βιντάλ είναι έτοιμος να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα αλλά ο Παλέτα κόβει.

23:22

78': Ο Ραμί αντι του Τζακάρντο για τη Μίλαν.

23:21

78': Σουτάρει από μακριά ο Εσιέν και στέλνει την μπάλα πολλά μέτρα άουτ.

23:17

Προηγείται με δύο γκολ και παραμένει καλύτερη η Γιουβέντους, η οποία ψάχνει ένα ακόμη.

23:13

Ενθουσιασμένος ο κόσμος που βλέπει τη Γιουβέντους να αγκαλιάζει άλλη μία νίκη.

23:09

Ο Μαρκίζιο με το αριστερό στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι του Ντιέγκο Λόπεθ και στην επαναφορά ο Μοράτα σκοράρει προ κενής εστίας.

23:09

65': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

23:06

62': Εκτός ο Πόλι, μέσα ο Μποναβεντούρα για τη Μίλαν.

23:03

60': Κίτρινη στον Παντοΐν.

23:01

Δείχνει διάθεση η Μίλαν, προσπαθεί να κοντρολάρει το ματς η Γιουβέντους.

22:57

54': Μεγάλη επέμβαση του Μπουφόν σε σουτ του Πατσίνι από θέση μέσα αριστερά.

22:54

50': Άστοχο το απευθείας φάουλ του Πίρλο, έφυγε ψηλά η μπάλα.

22:51

47': Από πολύ πλάγια το σουτ του Πατσίνι, εύκολα ο Μπουφόν.

22:49

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

22:32

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:29

Η Γιουβέντους απλώς περιμένει να πάει στ' αποδυτήρια με το υπέρ της προβάδισμα.

22:25

Είναι η σειρά της Μίλαν να παίξει με την μπάλα.

22:21

37': Αλλαγή για τη Μίλαν, Πατσίνι αντί Μενέζ.

22:20

36': Κακό σουτ από τον Μαρκίζιο, εντελώς άστοχο.

22:19

34': Ο Τέβες κάνει σουτ από μακριά και ο Ντιέγκο Λόπεθ μπλοκάρει.

22:18

34': Κίτρινη στον Εσιέν.

22:16

Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Τέβες πήρε την πρώτη κεφαλιά και ο Μπονούτσι με τακουνάκι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

22:16

31': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

22:15

31': Ο Μαρκίζιο κάνει σουτ και ο Ντιέγκο Λόπεθ με εντυπωσιακή επέμβαση παραχωρεί κόρνερ.

22:13

Ο Τσέρτσι εκτελεί κόρνερ, ο Αντονέλι σηκώνεται πολύ ψηλά και με κεφαλιά από το πρώτο δοκάρι νικάει τον Μπουφόν.

22:13

28': ΓΚΟΛ για τη ΜΙΛΑΝ!

22:09

25': Ο Εβρά από νέα εκτέλεση του Πίρλο νικάει τους πάντες στον αέρα, αλλά στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:06

22': Ο Πίρλο εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Εβρά παίρνει την κεφαλιά πάσα και ο Μουντάρι απομακρύνει.

22:04

Στο έδαφος ο Μπουφόν, προσωρινή διακοπή.

22:03

Δεν πατάει καλά η Μίλαν.

21:59

Ο Τέβες βγαίνει στην πλάτη της άμυνας της Μίλαν, η άμυνα της οποίας ήταν πολύ ψηλά, πλασάρει και νικάει τον Ντιέγκο Λόπεθ. Ίσως ήταν ακάλυπτος όταν ξεκίνησε ο Αργεντινός.

21:59

14': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

21:55

Προσπαθεί να ισορροπήσει τώρα η Μίλαν.

21:51

7': Εντελώς άστοχο το διαγώνιο σουτ του Βιντάλ από πλάγια δεξιά.

21:50

Έχει μπει δυνατά η Γιουβέντους.

21:46

2': Αδύναμο σουτ από τον Μοράτα, μπλοκάρει εύκολα ο Ντιεγκο Λόπεθ.

21:45

21:43

21:39

Η βαθμολογική απόσταση των δύο ομάδων είναι μεγάλη, αλλά δεν παύει να είναι ένα παιχνίδι ανάμεσα σε δύο κολοσσούς όχι μόνο του ιταλικού ποδοσφαίρου, αλλά του παγκόσμιου.

21:31

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει η αναμέτρηση της Γιουβέντους με τη Μίλαν.