1
-
1
21:22

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:21

90+4': Γύρισμα του Κάμπορα, ψηλοκρεμαστή κεφαλιά του Βεργώνη, τρομερή απόκρουση του Γκορμπούνοφ.

21:20

90+4': Κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελεί ο Τάτος, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:18

90+2': Απαντάει άμεσα ο Ατρόμητο. Εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, κεφαλιά άουτ του Καράσκο από ευνοϊκή θέση.

21:17

90+1': Ευκαιρία η Βέροια. Ο Καλτσάς γεμίζει με φάουλ στην περιοχή, αμαρκάριστος ο Μπατιόν κάνει την κοντινή κεφαλιά, σε ετοιμότητα ο Γκορμπούνοφ.

21:17

90+1': Κίτρινη ο Κατσουράνης.

21:17

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:17

90': Κόρνερ για τη Βέροια. Εκτελεί ο Καλτσάς, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:16

Ο Ναπολεόνι δίνει κάθετα στον Καραμάνο, που αμέσως σπάει την μπάλα για τον Μπρίτο, που μπαίνει στην περιοχή και με ωραίο διαγώνιο αριστερό σουτ νικάει τον Τζινάρ και ισοφαρίζει.

21:15

89': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

21:14

88': Κόρνερ ο Ατρόμητος. Εκτελεί ο Ούμπιντες, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:13

87': Ο Κάμπορα μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει από πλάγια θέση, άουτ.

21:11

85': Ευκαιρία ο Ατρόμητος. Σέντρα του Κούρου, κεφαλιά γυριστή του Καράσκο, λίγο άουτ.

21:11

84': Σουτ του Καλτσά μέσα από την περιοχή, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

21:07

81': Καλή στιγμή για τη Βέροια. Γύρισμα του Μπεν, ο Κάμπορα κάνει την προβολή, αλλά δεν προλαβαίνει την μπάλα και ενώ ήταν φάτσα με τον Γκορμπούνοφ.

21:06

80': Κίτρινη ο Δημούτσος.

21:04

77': Ο Καράσκο στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

21:02

75': Ο Βεργώνης στη θέση του Καμπαγέρο.

21:01

74': Ο Μπεν στη θέση του Ντούμιτρου.

20:58

71': Κίτρινη ο Μπατιόν.

20:52

65': Ο Τάτος στη θέση του Βάσκες.

20:48

61': Ο Βάσκες κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, κανένα πρόβλημα για τον Γκορμπούνοφ.

20:44

57': Κίτρινη ο Βάσκες.

20:43

57': Ο Ναπολεόνι στρώνει στον Δημούτσο, που από ευνοϊκή θέση κάνει ένα αδύναμο σουτ, που μπλοκάρει ο Τζινάρ.

20:40

54': Ο Δημούτσος στη θέση του Αγκουαζί και ο Μπρίτο στη θέση του Μαρσελίνιο.

20:39

52': Βαθιά μπαλιά στην περιοχή του Ατρόμητου, ο Γκορμπούνοφ κάνει τραγική έξοδο, αλλά η σέντρα σουτ του Καλτσά φεύγει πλάγιο.

20:37

50': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι έστρωσε στον Ούμπιντες, που πλάσαρε μέσα από την περιοχή, σπουδαία επέμβαση του Τζινάρ.

20:36

49': Κόρνερ για τη Βέροια. Σωτήρια επέμβαση του Γκορμπούνοφ σε γυριστό του Κάμπορα.

20:32

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

20:31

Όλα έτοιμα για τη σέντρα του β' μέρους.

20:19

45+1': Κίτρινη ο Καλτσάς.

20:18

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

20:17

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:11

40': Μακρινό σουτ του Καλτσά, ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

20:09

37': Ο Ντουμίτρου δίνει με το κεφάλι στον Κάμπορα, που από πλάγια θέση σουτάρει πάνω από τα δοκάρια μέσα από την περιοχή.

20:06

34': Κίτρινη ο Μαραγκός.

20:05

33': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Πίτου Γκαρσία, η μπάλα έφτασε στον Μαρσελίνιο, που έκανε αμαρκάριστος ένα παντελώς άστοχο σουτ από το ύψος της περιοχής.

20:02

30': Κίτρινη κάρτα ο Αγκουαζί.

19:59

Ο Καλτσάς γεμίζει στην περιοχή με εκτέλεση φάουλ από πλάγια θέση, ο Γκορμπούνοφ κάνει κακή έξοδο και ο Ντουμίτρου σε κενή εστία δεν έχει πρόβλημα να στείλει την μπάλα στα δίχτυα για να ανοίξει το σκορ.

19:59

27': ΓΚΟΛ η ΒΕΡΟΙΑ.

19:53

22': Αδύναμο σουτ του Ναπολεόνι έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Τζινάρ.

19:52

41%-59% η κατοχή για τον Ατρόμητο.

19:50

18': Απαντάει η Βέροια. Ωραία βαθιά μπαλιά για τον Ντουμίτρου, που κατεβάζει με το στήθος και σουτάρει από το ύψος της περιοχής άουτ.

19:48

16': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ωραία και δυνατό σουτ του Ούμπιντες, αποκρούει δύσκολα ο Τζινάρ.

19:43

11': Κόρνερ για τον Ατρόμητο μετά από ωραία ενέργεια του Ναπολεόνι. Εκτελεί ο Πίτου Γκαρσία, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:35

3': Κόρνερ για την Βέροια. Εκτελεί ο Καλτσάς, μετά από μονομαχίες και κόντρες η μπάλα φτάνει στον Γκορμπούνοφ.

19:32

1': Ξεκίνησε το ματς.

19:29

19:21

Στους 30 βαθμούς βρίσκεται και η Βέροια, που το τελευταίο διάστημα παραπατάει και έχει χάσει την φρεσκάδα που είχε στην αρχή του πρωταθλήματος.

19:18

Οκτώ βαθμούς μακριά από τις θέσεις των πλέι οφ βρίσκεται ο Ατρόμητος (έχει 30 βαθμούς), που μετά το διαζύγιο με τον Σα Πίντο έχει σήμερα ως υπηρεσιακό τον Κορακάκη.

19:15

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο περίπου ξεκινάει το ματς Βέροια-Ατρόμητος για την 23η αγωνιστική.

ΒΕΡΟΙΑ
Τζινάρ, Όστοϊτς, Ραούλ Μπράβο, Βέρτζος, Μαραγκός, Βάσκες, Μπατιόν, Ντουμίτρου, Καμπαγέρο, Καλτσάς, Κάμπορα.
Αναπ: Καντιμοίρης, Γεωργιάδης, Ναζλίδης, Μπεν, Μαλόν, Τάτος, Βεργώνης.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κατσουράνης, Κούρος, Αγκουαζί, Φυτανίδης, Καραμάνος, Ναπολεόνι, Πίτου Γκαρσία, Ούμπιντες, Κιβρακίδης, Μαρσελίνιο.
Αναπ: Τσέναμο, Μπρίτο, Παπάζογλου, Δημούτσος, Καράσκο, Λαζαρίδης, Νάστος.
Διαιτητής είναι ο Βοσκάκης (Ρεθύμνου) με βοηθούς τους Καρσιώτη (Κορινθίας) και Σταυρουλάκη (Ρεθύμνου). 4ος ο Κουτσιαύτης (Άρτας).