Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη με 3-2 για τον Εργοτέλη.

19:09

Έντονες διαμαρτυρίες για πένλατι σε μαρκάρισμα του Λουβιόν στον Τζορτζ.

19:06

90'+4: Κίτρινη στον Κάλαϊτζιτς.

19:04

90'+2: Πολύ καλό σουτ από τον Κάλαϊτζιτς, η μπάλα τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι.

19:04

90'+1: Κίτρινη στον Λυκογιάννη.

19:03

Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:01

88': Κίτρινη στον Φαζό.

18:58

Στο έδαφος ο Σαράνοφ, νέα διακοπή.

18:56

83': Απίστευτη επέμβαση του Σαράνοφ, ο οποίος γλιτώνει το αυτογκόλ.

18:55

82': Εντελώς άστοχο το σουτ του Μερεμπασβίλι.

18:51

79': Κίτρινη στον Δαμιανάκη.

18:49

77': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Σολάρι αντί του Τζίλας.

18:49

77': Κίτρινη στον Σαράνοφ.

18:48

76': Σουτ από τον Μερεμπασβίλι, ο Σαράνοφ αποκρούει.

18:48

76': Ο Κουτσιανικούλης μπαίνει στην περιοχή, κάνει και το πλασέ και ο Σαράνοφ αποκρούει.

18:46

74': Καλή η προσπάθεια του Μερεμπασβίλι, ωραίο το φαλτσαριστό σουτ του, αλλά φεύγει λίγο έξω.

18:44

Δεν κρατάει καθόλου μπάλα ο Εργοτέλης.

18:41

Ο Μακρής δίνει στον Μερεμπασβίλι, εκείνος κάνει εντυπωσιακή ενέργεια και με δυνατό αριστερό σουτ νικάει τον Σαράνοφ.

18:41

68': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:37

64': Κίτρινη στον Μαραθιανό.

18:36

Ο ΟΦΗ έχει την υπεροχή αλλά ως εκεί.

18:34

61': Ο Χαντί αντί του Καλέ για τον Εργοτέλη.

18:29

57': Ο Τζορτζ αντι του Ροβίθη για τον ΟΦΗ.

18:29

57': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΦΗ! Ο Κουτσιανικούλης κάνει σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα χτυπάει στην εξωτερική πλευρά της οριζόντιας δοκού.

18:27

Ο Αναστόπουλος ζήτησε από τον τραυματία Τζορτζ να σφίξει τα δόντια και να μπει αλλαγή.

18:24

51': Ο Μακρής δίνει στον Λαμπρόπουλο, εκείνος κάνει το τελείωμα πέφτοντας και ο Σαράνοφ αποκρούει.

18:22

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΟΦΗ στα πρώτα λεπτά.

18:18

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:59

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:58

45': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ, η μπάλα στρώθηκε στον Μαραθιανό, αλλά εκείνος από κοντά την έστειλε άουτ.

17:56

43': Στο έδαφος ο Γιουσούφ, δεν μπορεί να συνεχίσει. Στη θέση του ο Κοζορώνης.

17:52

39': Ο Μαραθιανός αντί του Μονιάκη για τον ΟΦΗ.

17:52

38': Κίτρινη στον Μερεμπασβίλι.

17:50

Από το φάουλ του Καλέ ο Γκοργκς παίρνει την κεφαλιά και εκτελεί τον Λόρια, ο οποίος δεν είχε την καλύτερη δυνατή θέση.

17:49

36': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:47

Ο Μακρής κάνει σουτ από πολύ μακριά, ο Σαράνοφ φαίνεται πως θα μπλοκάρει και η μπάλα φεύγει μέσα από τα χέρια του.

17:46

32': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:45

Ωραίο τριγωνάκι με Γιουσούφ, Ουλά και Τζίλας, ο οποίος από θέση μέσα δεξιά σουτάρει και νικάει τον Λόρια.

17:44

31': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:41

Υπάρχει ένταση πλέον στον αγωνιστικό χώρο.

17:39

25': Κίτρινη στον Ροβίθη.

17:37

24': Αποβάλλεται ο Γκέντσογλου για χτύπημα εκτός φάσης στον Ροβίθη.

17:37

Ο Γιουσούφ από δεξιά κάνει το γύρισμα και ο Μπόε, ο οποίος ακολουθεί τη φάση, πλασάρει από κοντά και σκοράρει.

17:37

23': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:36

23': ΔΟΚΑΡΙ για τον Εργοτέλη! Ο Λυκογιάννης βγάζει από αριστερά τη σέντρα, ο Τζίλας κάνει το σουτ από πλάγια και στέλνει την μπάλα στο δοκάρι.

17:34

Ο ΟΦΗ περιμένει τον Εργοτέλη, δίνει χώρους και θα ψάξει τις αντεπιθέσεις με τον Κουτσιανικούλη.

17:31

Χωρίς ρυθμό το παιχνίδι.

17:28

Αψιμαχία ανάμεσα σε Ουλά και Κουτσιανικούλη.

17:25

Ο Εργοτέλης έχει πάρει τον έλεγχο του αγώνα.

17:22

8': Ο Ουλά εκμεταλλεύεται την ασυνεννοησία στην άμυνα του ΟΦΗ, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ με κεφαλιά.

17:21

7': Ο Ουλά βγάζει τη σέντρα από αριστερά και ο Κάλαϊτζιτς διώχνει.

17:18

4': Ο Κουτσιανικούλης βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Εργοτέλη, αλλά ο Σαράνοφ αποκρούει με το αριστερό πόδι το πλασέ του.

17:16

2': Σέντρα από τον Τζανακάκη, ο Τζίλας κάνει το πλασέ στην κίνηση και αστοχεί.

17:14

17:13

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει η μονομαχία του Ηρακλείου ανάμεσα σε Εργοτέλη και ΟΦΗ.