Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Ηρακλή με 3-0.

19:48

19:47

Ο Ρομάνο ανοίγει ωραία στα δεξιά, ο Λουκίνας κάνει κλειστή ντρίμπλα και τελειώνει ωραία τη φάση με το αριστερό.

19:47

89': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:45

88': Κίτρινη στον Πασά.

19:44

Έχουν χαλαρώσει πλέον οι ποδοσφαιριστές.

19:40

82': Ο Πασάς αντί του Τσιλιγκίρη για τον Ηρακλή.

19:38

Ελέγχει το ματς ο Ηρακλής.

19:34

76': Κλείνει τις αλλαγές του ο Τύρναβος, ο Αλεξίου στη θέση του Ποκόνγκ.

19:32

Στο έδαφος ο Ρομάνο, προσωρινή διακοπή.

19:30

72': Ο Λουκίνας κάνει σουτ μέσα από την περιοχή, αλλά είναι αδύναμο και ο Πρίφτης μπλοκάρει εύκολα.

19:27

70': Ο Λουκίνας αντί του Περόνε για τον Ηρακλή.

19:24

Ωραία ενέργεια από τον Περόνε, γλυκά και η σέντρα του στο δεύτερο δοκάρι και ο Κάσσος με κεφαλιά από κοντά σκοράρει.

19:24

66': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

19:22

65': Ο Στεριανός από θέση μέσα δεξιά κάνει δυνατό σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

19:18

61': Εντελώς άστοχο και ακίνδυνο το σουτ του Καραμανλή.

19:18

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει μπάλα πλέον ο Τύρναβος.

19:14

56': Κίτρινη στον Μπουκουβάλα.

19:11

54': Ο Παπασάββας αντί του Μπιλά για τον Τύρναβο.

19:11

53': Πολύ δυνατό σουτ από τον Κάσσο, η μπάλα φεύγει λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Πρίφτη.

19:09

Πιέζει πολύ ο Ηρακλής.

19:07

Δεν μπορούν να συνδυαστούν Περόνε και Ρομάνο.

19:03

46': Αλλαγή για τους φιλοξενούμενους, ο Εμανουήλ αντί του Μιλουτίνοβιτς.

19:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:46

Ο Ρομάνο βγάζει εξαιρετική μπαλιά, ο Κάσσος κάνει το παράλληλο γύρισμα και ο Τσιλιγκίρης από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:45

45': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

18:42

42': Κίτρινη στον Μιλουτίνοβιτς.

18:41

41': Τώρα αντικαθίσταται ο παίκτης του Ηρακλή, ο Κάσσος στη θέση του.

18:41

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Σιατραβάνης, είναι παράλογο που εξακολουθεί να παίζει ενώ έχει φανερά πρόβλημα τραυματισμού.

18:40

Προσπαθεί να κάνει τα πάντα μόνος του ο Κυριακίδης και χάνει την μπάλα.

18:37

36': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ηρακλή, ο Σιατραβάνης βγαίνει μόνος του και πλασάρει άουτ.

18:35

34': Καλή η εκτέλεση του Ρομάνο, μπλοκάρει ο Πρίφτης.

18:34

33': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο για τον Ηρακλή.

18:31

Στο έδαφος ο Σιατραβάνης, προσωρινή διακοπή.

18:28

28': Ο Μπιλά έβγαλε τη σέντρα με το δεξί, ο Γκούρτσας έπιασε την κεφαλιά λίγο έξω από τη μικρή περιοχή και ο Χουάντερσον μπλοκάρει.

18:27

Στο 61% η κατοχή για τον Ηρακλή.

18:25

25': Σέντρα από δεξιά, ο Σιατραβάνης κάνει ένα γυριστό και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:22

Ο Τύρναβος δίνει μέτρα στον Ηρακλή και τον περιμένει.

18:19

19': Κίτρινη στον Περόνε.

18:18

Έχει πάρει τα ηνία της αναμέτρησης ο "Γηραιός" πλέον.

18:15

14': Ο Ηρακλής κερδίζει κόρνερ, το οποίο επί της ουσίας περνάει ανεκμετάλλευτο με την μπάλα να καταλήγει στον Πρίφτη.

18:12

12': Ο Σιατραβάνης κερδίζει την κόντρα, πάει να σουτάρει από το ύψος του πέναλτι αλλά δεν τα καταφέρνει.

18:09

Αργός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

18:06

6': Εκτεθειμένος ο Κισκαμπάνης, δεν υπάρχει φάση γα τον Τύρναβο.

18:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

18:01

17:59

Μπαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

17:55

Δεν υπάρχει ιδιαίτερο κρύο, στους 12 βαθμούς η θερμοκρασία.

17:48

Καλησπέρα σας, σε κάτι περισσότερο από 10 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Ηρακλή με τον Τύρναβο.