1
-
1
20:14

Με τον ΟΦΗ να έχει τις ευκαιρίες και τον Εργοτέλη τον Αθανασίου σε καλή μέρα, οι δυο ομάδες μοιράστηκαν από έναν βαθμό στο ντέρμπι του Ηρακλείου

20:12

90'+3': Λήξη της αναμέτρησης

20:11

90'+2': Κλείνει τις αλλαγές του ο Εργοτέλης με τον Κοζορώνη να περνάει στη θέση του Πελέ

20:10

90'+1': Κίτρινη στον Αθανασίου

20:09

90': Για την δεύτερη αλλαγή του Εργοτέλη ο Χαλκιαδάκης αντικαθιστά τον Χαντί

19:56

77': Με κίτρινη κάρτα τιμωρεί και τον Ζε Εντουάρντο ο Καμπαξής

19:53

75': Κίτρινη κάρτα στον Ρομάνο

19:52

74': Ο Εργοτέλης κάνει την πρώτη του αλλαγή με τον Μπουχαλάκη να περνάει στη θέση του Μπαντιμπανγκά

19:46

68': Ο ΟΦΗ ολοκληρώνει τις αλλαγές του με τον Ζβασίγια να παίρνει τη θέση του Ζόρο που δείχνει να έχει τραυματιστεί

19:40

62': Ο Κουτσιανικούλης κάνει το σουτ με τον Αθανασίου να βρίσκει την μπάλα η οποία στη χυνέσια χτυπάει στο δοκάρι για να την μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια ο πορτιέρο του Εργοτέλη

19:36

57': Ο Φραγκουλάκης επιχειρεί το δυνατό σουτ με τον Αθανασίου να διώχνει με δυσκολία

19:35

56': Ο ΟΦΗ κάνει τη δεύτερη αλλαγή του με τον Ζε Εντουάρντο να αντικαθιστά τον Βερόν

19:26

48': Ο Φραγκουλάκης εκτελεί φάουλ με τον Παπάζογλου να πιάνει την κεφαλιά και τον Αθανασίου να μπλοκάρει

19:24

46': Αλλαγή για τον ΟΦΗ με τον Κουτσιανικούλη να περνάει στη θέση του Γκαλέτι

19:23

46': Έναρξη του δευτέρου μέρους

19:06

Δυο οι όψεις του πρώτου ημιχρόνου, καθώς μέχρι το 25' οι καλές φάσεις ήταν ανύπαρκτες, ενώ μετά το γκολ του Εργοτέλη το ματς πήρε ρυθμό

19:05

45': Λήξη του πρώτου μέρους

19:02

44': Κίτρινη στον Καρντόσο

18:59

Ο Παπάζογλου πιάνει την κεφαλιά ύστερα από το κόρνερ που εκτέλεσε ο Γκαλέτι και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Αθανασίου

18:59

41': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ

18:57

38': Κίτρινη στον Βερόν

18:46

Ο Διαμαντάκος βρίσκεται πλάγια αριστερά μέσα στιν περιοχή του ΟΦΗ και με συρτό διαγώνιο σουτ νικάει τον Δασκαλάκη ανοίγοντας το σκορ

18:46

28': ΓΚΟΛ για τον Εργοτέλη

18:43

Ο κόσμος έχει γεμίσει τις εξέδρες του "Γεντί Κουλέ" όπου υπάρχουν και φίλοι του Εργοτέλη, αλλά οι φάσεις μπροστά από τις δυο εστίες λείπουν

18:35

16': Σέντρα σουτ του Φραγκουλάκη με την μπάλα να περνάει άουτ

18:27

Χωρίς κάποια αξιόλογη φάση έχουν περάσει τα πρώτα λεπτά του κρητικού ντέρμπι

18:19

1': Έναρξη του αγώνα