19:09

19:08

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, 1-1 το τελικό αποτέλεσμα.

19:05

90'+1: Κίτρινη στον Ρισβάνη.

19:05

19:05

90': Ο Κολοβός δίνει στον Μασούρα, εκείνος κάνει το πλασέ και ο Κυριακίδης αποκρούει.

19:03

Στο έδαφος ο Μητρόπουλος, προσωρινή διακοπή.

19:01

86': Ο Μασούρας στη θέση του Μπουμάλ για τον Πανιώνιο.

19:01

86': Κίτρινη στον Οικονόμου.

18:59

85': Κίτρινη στον Ομπόντο.

18:58

84': Ο Ιμπαγάσα εκτελεί φάουλ, ο Οικονόμου παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:57

Το γκολ της νίκης ψάχνουν και οι δύο ομάδες.

18:53

79': Ο Ιμπαγάσα αντί του Φούντα για τον Πανιώνιο.

18:52

78': Κίτρινη στον Μπαξεβανίδη.

18:51

77': Ο Μπουμάλ κάνει δυνατό σουτ από μακριά και ο Κυριακίδης πέφτει στη δεξιά γωνιά και αποκρούει.

18:47

Προσπαθεί να ανεβεί ο Πανιώνιος, αλλά είναι κακές οι τελικές επιλογές των παικτών του.

18:43

Διακοπή λόγω τραυματισμού του Τασουλή.

18:42

67': O Βασιλακάκης αντί του Παπαστεριανού για την Ξάνθη.

18:39

65': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Κολοβός αντί του Μπακασέτας.

18:35

61': Ο Σολτάνι κάνει δύο σουτ, αλλά η μπάλα χτυπάει στα σώματα.

18:32

58': Ο Αργυρόπουλος βγάζει την μπαλιά και ο Λισγάρας απομακρύνει.

18:28

Η Ξάνθη ανοίγει το παιχνίδι της σε όλο το πλάτος του γηπέδου για να διασπάσει την άμυνα του Πανιωνίου.

18:24

50': Ο Μπακασέτας κάνει σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:23

Πιο καλά πατάει η Ξάνθη στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

18:20

46': Ο Βάλτερ στη θέση του Κλέιτον για την Ξάνθη.

18:19

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:17

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:58

44': Κίτρινη στον Γιάννου.

17:58

Ο Παπαστεριανός εκτελεί φάουλ, ο Καπετάνος κοντρολάρει στην περιοχή και στη συνέχεια τελειώνει υποδειγματικά τη φάση από θέση μέρα αριστερά. Κακώς μετράει το γκολ, ο Παπαστεριανός εκτέλεσε βιαστικά χωρίς να σταματήσει την μπάλα, η οποία κυλούσε.

17:57

43': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

17:56

Κυκλοφορεί την μπάλα η Ξάνθη και πιέζει, αλλά δεν κάνει τελικές προσπάθειες.

17:52

Δεν κρατάει καθόλου την μπάλα στα τελευταία λεπτά ο Πανιώνιος.

17:48

35': Απελπιστικά άστοχο το μακρινό σουτ του Ομπόντο.

17:48

34': Κίτρινη στον Μπουμάλ.

17:46

Έχει πάρει τα ηνία του αγώνα η Ξάνθη.

17:42

Έντονες διαμαρτυρίες του Λουτσέσκου προς τον τέταρτο διαιτητή.

17:39

25': Στη θέση του Κομεσίδη ο Μπαξεβανίδης για την Ξάνθη.

17:36

23': Ο Φούντας κλέβει την μπάλα, κάνει κάποια μέτρα με αυτή και στη συνέχεια σουτάρει ψηλά.

17:36

22': Ο Φούντας κάνει διαγώνιο σουτ από δεξιά και αστοχεί για λίγο.

17:34

Έξι τελικές προσπάθειες έχουν ήδη οι "κυανέρυθροι".

17:33

19': Ο Οικονόμου από τη σέντρα προσπαθεί να κρεμάσει τον Κυριακίδη και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:29

16': Ο Μητρόπουλος κάνει ωραία μπαλιά, ο Γιάννου εκτελεί με τη μία και η μπάλα περνάει ελάχιστα άουτ.

17:27

Ο Γιάννου κάνει πολύ ωραία προσποίηση και αφήνει την μπάλα και ο Μπακασέτας από πλάγια αριστερά με βολίδα τελειώνει εντυπωσιακά τη φάση.

17:26

12΄: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

17:25

11': Κίτρινη στον Κομεσίδη.

17:24

Δεν υπάρχει ιδιαίτερα καλός ρυθμός στο ματς.

17:20

6': Ο Μπουμάλ εκτελεί φαουλ, ο Μπακασέτας παίρνει την κεφαλιά και ο Κυριακίδης παραχωρεί κόρνερ.

17:18

Πιο δυνατά έχουν μπει οι φιλοξενούμενοι.

17:14

17:12

17:02

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά θα ξεκινήσει ο αγώνας της Ξάνθης με τον Πανιώνιο.