0
19:09

Αγχωτικό τρίποντο για τον Αστέρα Τρίπολης ύστερα από ένα πολύ μέτριο ματς

19:07

90'+6: Λήξη της αναμέτρησης

19:05

90'+5: Ζήτησαν πέναλτι οι παίκτες του Πλατανιά για χέρι του Σανκαρέ μετά από προσπάθεια του Τετέ, ωστόσο δεν είναι ξεκάθαρο αν η μπάλα βρήκε στο απλωμένο χέρι ή στο σώμα. Στη συνέχεια, άστοχο σουτ από καλή θέση από τον Μιλούνοβιτς

19:05

90'+5: Από μία κίτρινη κάρτα σε Κοσίτσκι και Τετέ

19:02

90'+2: Ο Πάρα πήρε την μπάλα μετά από λάθος του Ιτούα και πλάσαρε, ο Ολιμπά έδιωξε σε κόρνερ

19:01

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μάσα

19:01

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων

18:59

89': Κλείνει τις αλλαγές του ο Αστέρας, στη θέση του Μπαράλες ο Ζησόπουλος

18:56

86': Κεφαλιά από τον Γκόιαν, ο Ολιμπά αποκρούει

18:54

84': Μακρινό σουτ του Πάρα, μπλόκαρε εύκολα ο Ολιμπά

18:47

77' Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα, ο Τορμένα αντί του Γιαννιώτα

18:45

75' Τρίτη αλλαγή για τον Πλατανιά, Μιλούνοβιτς αντί Ζαραδούκα

18:40

Πέρασε ανεκμετάλλευτο πάντως...

18:40

69': Ο Τόρες εκτέλεσε φάουλ, ο Κοσίτσκι απέκρουσε ασταθώς και ο Γκόιαν έδιωξε σε κόρνερ

18:39

68': Ο Τετέ αντικαθιστά τον Μαχλελή, που αποχωρεί με φορείο από το γήπεδο, δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά

18:34

63' Κίτρινη κάρτα τόσο στον Τσοκάνη όσο και στον Γκόιαν, για φάουλ ο πρώτος και για διαμαρτυρία ο δεύτερος

18:31

Ο Μπαράλες έκανε την κεφαλιά μετά από σέντρα του Μάσα, ο Ολιμπά δεν μπόρεσε να συγκρατήσει την μπάλα, με τον Σανκαρέ να κάνει την προβολή και τον Ιγκλέσιας να τη βρίσκει τελευταίος πριν καταλήξει στα δίχτυα για το 1-0 των Αρκάδων

18:31

60': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

18:28

58': Πρώτη αλλαγή και για τον Αστέρα, ο Πάρα αντί του Ρόλε

18:27

56' Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά, Τσουράκης αντί Κάσιο