3
-
1
19:07

90+3': Τέλος του αγώνα.

19:05

90+2': Ανακμετάλλευτο το κόρνερ για τους Θεσσαλονικείς.

19:04

90+1': Σουτ του Νομπόα, σε κόρνερ ο Λόρια.

19:04

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:03

90': Ο Μανιδάκης στη θέση του Κουτσιανικούλη.

18:56

Τζανδάρης και Κατσικάς αδρανούν, ο Κουτσιανικούλης μπαίνει στην περιοχή, πλασάρει εύστοχα και μέσα σε αποθέωση κάνει το 3-1.

18:56

82': ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ.

18:55

82': Ο Κουλούρης στη θέση του Γκολάσα.

18:49

76': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελεί ο Λαμπρόπουλος, διώχνουν οι του ΠΑΟΚ.

18:46

73': Ο Μαραθιανός στη θέση του Τζορτζ.

18:40

66': Ο Μερεμπασβίλι στη θέση του Ροβίθη.

18:36

62': Σουτ του Νομπόα από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Λόρια.

18:34

61': Ωραία ατομική ενέργεια από τον Μακ, που βγαίνει φάτσα από τον Λόρια, αλλά κάνει κακό σουτ δίνοντας την ευκαιρία στον Λόρια να μπλοκάρει.

18:33

59': Ο Κίτσιου στη θέση του Κωνσταντινίδη.

18:31

58': Σέντρα του Κωνσταντινίδη, κακό τελείωμα ο Μακ και πολλά μέτρα άουτ.

18:29

56': Κίτρινη ο Μονιάκης.

18:26

Ωραία κάθετη για τον Περέιρα, που κάνει το γύρισμα, ο Παπαδόπουλος πλασάρει με τη μία και μειώνει σε 2-1 από το ύψος του πέναλτι.

18:25

52': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

18:25

51': Ωραία συνεργασία Περέιρα-Γκολάσα, καλό σουτ του Αργεντινού, αποκρούει ο Λόρια.

18:23

50': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, καθαρίζει ο Λόρια.

18:21

48': Ευκαιρία ο ΟΦΗ. Γρήγορη αντεπίθεση για τους Κρητικούς, ο Ροβίθης μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει πάνω από τα δοκάρια.

18:19

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:17

18:02

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

18:02

45': Ο Τζανδάρης στη θέση του Μαντούρο.

18:01

44': Κίτρινη ο Ροβίθης.

17:59

42': Άτσαλη πτώση του Μαντούρο στον αγωνιστικό χώρο, φαίνεται να έχει πρόβλημα και ζητάει αλλαγή.

17:57

41': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Κακή εκτέλεση του Περέιρα, διώχνουν εύκολα οι αμυντικοί.

17:50

Ο Λαμπρόπουλος πλασάρει στην αριστερή γωνία, ο Γλύκος πέφτει στη δεξιά και γράφει το 2-0.

17:49

34': ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ.

17:49

33': Κίτρινη ο Κόστα.

17:49

33': Πέναλτι για τον ΟΦΗ. Το κερδίζει ο Τζορτζ από τον Κόστα. Καθαρή η παράβαση.

17:47

31': Φάουλ σε καλή θέση για τον ΠΑΟΚ λίγο έξω από την περιοχή. Στο τείχος η εκτέλεση του Περέιρα.