2
-
1
21:21

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:21

90': Κίτρινη ο Μαρσελίνιο.

21:18

88': Κίτρινη στον Δημούτσο.

21:13

Ωραία κάθετη στην πλάτη της άμυνας από τον Ούμπιντες και ο Μαρσελίνιο με άψογο τελείωμα κρεμάρει την μπάλα πάνω από τον Μέγερι μειώνοντας σε 2-1.

21:12

82': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

21:11

80': Κίτρινη ο Φυτανίδης.

21:07

77': Ο Κασάμι στη θέση του Μανιάτης.

21:07

77': Ο Ναπολεόνι στη θέση του Παπάζογλου.

21:05

75': Μακρινό σουτ του Ούμπιντες, φεύγει άουτ η μπάλα.

21:03

Ο Φορτούνης στρώνει στον Μήτρογλου κι αυτός με ωραίο πλασέ νίκησε τον Γκορμπούνοφ για το 2-0. Καθαρίζει ο Ολυμπιακός.

21:03

73': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:02

72': Φάουλ σε καλή θέση για τον Ολυμπιακό.

20:59

69': Ντοσεβί και Φορτούνης μέσα, Ντομίνγκεζ και Αφελάι έξω.

20:59

69': Σουτ του Μήτρογλου έξω από την περιοχή, άουτ.

20:53

62': Ο Μαρσελίνιο στη θέση του Ούμπιντες.

20:50

60': Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, κακή η σέντρα του, το γέμισμα του Μανιάτη στην αγκαλιά του Γκορμπούνοφ.

20:50

60': Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:49

59': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός, που αναπτύχθηκε εξαιρετικά από τη μία περιοχή στην άλλη, το σουτ του Ντουρμάζ κόντραρε και έφυγε δίπλα από το δοκάρι, κόρνερ.

20:41

51': Καλό σουτ του Ντομίνγκεζ έξω από την περιοχή, φεύγει για λίγο άουτ.

20:38

48': Κίτρινη ο Ούμπιντες.

20:35

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:34

20:19

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

20:19

45+2': Αδύναμη εκτέλεση φάουλ του Ντουρμάζ, σε ετοιμότητα ο Γκορμπούνοφ.

20:16

45': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, κεφαλιά του Παπάζογλου, κανένα πρόβλημα για τον Μέγερι.

20:13

42': Ο Κιβρακίδης στη θέση του Νάστου.

20:13

41': Φιλόδοξο μακρινό σουτ του Γιαννούλη, ψηλά άουτ.

20:10

39': Ο Μήτρογλου από πλάγια θέση κάνει τις προσποιήσεις και κάνει το δυνατό σουτ, αποκρούει ο Γκορμπούνοφ.

20:08

36': Σέντρα του Γιαννούλη, άστοχη κεφαλιά του Κασάμι.

20:02

Πολύ ωραία ατομική ενέργεια του Ντομίνγκεζ, που βγάζει μία γλυκιά σέντρα κι ο Αφελάι με έξυπνη κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

20:02

30': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.