Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, ο ΠΑΣ νίκησε με 2-1.

19:08

Ο Κοροβέσης το εκτελεί και ο Κουτζαβασίλης αποκρούει.

19:08

90'+2: Πέναλτι για τον ΠΑΣ!

19:06

90'+1: Ο Τσουκαλάς κάνει ένα σουτ από μακριά και στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από τα δοκάρια του Κουτζαβασίλη.

19:06

19:04

89': Ο Ντάσιος αντί του Ναδάλες για τον ΠΑΣ.

19:03

Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ναδάλες.

19:01

Ελέγχουν το παιχνίδι οι γηπεδούχοι.

18:57

83': Αλλαγή για την Κέρκυρα, στη θέση του Καρντόσο ο Σιόντης.

18:57

82': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, στη θέση του Τσάβες ο Χαρίσης.

18:56

Ο Ίλιτς εκτελεί κόρνερ, η μπάλα περνάει απ' όλους και ο Μανιάς από το ύψος της μικρής περιοχής τη στέλνει στα δίχτυα.

18:55

80': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

18:53

Ανώτερος ο ΠΑΣ, ψάχνει την ανατροπή.

18:49

74': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, Κοροβέσης αντί Ακόστα.

18:49

74': Αλλαγή για την Κέρκυρα, ο Καϊκούτ στη θέση του Κόντου.

18:47

72': Ο Ακόστα βγάζει τη σέντρα, ο Τσάβες παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:45

70': Ο Μανιάς παίρνει την κεφαλιά και ο Κουτζαβασίλης παραχωρεί κόρνερ.

18:42

67': Ο Τσάβες έκανε το σουτ ψάχνοντας την απέναντι γωνία κι έστειλε την μπάλα άουτ.

18:39

64': Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, αλλά δεν μπορεί να μπει κανείς στην πορεία της μπάλας.

18:38

63': Ο Ίλιτς εκτελεί φάουλ, ο Μιχαήλ παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:36

Δεν υπάρχει ρυθμός, συνεχείς οι διακοπές στα τελευταία λεπτά.

18:32

57': Κίτρινη στον Ντιμιτρόφσκι.

18:29

Δυνατές οι μονομαχίες από τους παίκτες των δύο ομάδων.

18:25

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει την μπάλα η Κέρκυρα.

18:21

46': Αλλαγή για την Κέρκυρα, ο Φάμπιο αντί του Λεάλ.

18:21

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:19

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

Ο Τσάβες εκτελεί φάουλ, ο Στρούνα κάνει σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα φτάνει στον Ιλιτς κι εκείνος από κοντά ισοφαρίζει με δυνατό σουτ.

18:01

44': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

17:59

Αψιμαχία ανάμεσα σε Ντιόγκο και Μανιά.

17:57

42': Ο Τσάβες κάνει μία επικίνδυνη σέντρα, αλλά ο Κουτζαβασίλης βγαίνει και μπλοκάρει.

17:54

39': Ο Ίλιτς κάνει ένα φαλτσαριστό σουτ από την αριστερή γωνία της περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

17:52

37': Ο Τσάβες βγάζει τη σέντρα και ο Βενέτης παραχωρεί κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:48

33': Σουτ στην κίνηση από τον Τσουκαλά από το ημικύκλιο, μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης.

17:47

Στο 51% η κατοχή για τον ΠΑΣ.

17:45

30': Ο Μανιάς κατεβάζει την μπάλα στην περιοχή, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:44

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ, από τη σέντρα του Στρούνα ο Τσάβες πετάγεται στο πρώτο δοκάρι, κάνει και το σουτ και ο Κουτζαβασίλης αποκρούει.

17:41

26': Ο Ακόστα κερδίζει κόρνερ για τον ΠΑΣ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:39

Δεν μπορεί να δημιουργήσει οργανωμένη επίθεση ως τώρα ο ΠΑΣ.

17:35

20': Ο Ακόστα πέφτει στο έδαφος, αλλά δεν υπάρχει κάτι.

17:32

Σαν να μην έχουν μπει στο παιχνίδι είναι οι γηπεδούχοι.

17:30

Από τη σέντρα του Γκόμες ο Μπέριος κάνει κάκιστη εκτίμηση, ο Μαρκόφσκι γυρίζει στον Χαβίτο και ο τελευταίος προ κενής εστίας σκοράρει.

17:29

15': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

17:25

Μονομαχίες στον χώρο του κέντρου και λάθη βλέπουμε στα πρώτα λεπτά.

17:16

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:12

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:59

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά θα ξεκινήσει το παιχνίδι του ΠΑΣ Γιάννινα με την Κέρκυρα.

Βελλίδης, Στρούνα, Μπέριος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Τζημόπουλος, Τσουκαλάς, Ακόστα, Τσάβες, Ίλιτς, Μανιάς
Αναπ: Σωτηρίου, Κοροβέσης, Ντάσιος, Σκόνδρας, Σαπαλίδης, Γιάκος, Χαρίσης