21:26

21:26

Ολοκληρώθηκε το ματς, μεγάλη νίκη για τον Εργοτέλη με 2-1.

21:24

90'+3: Κίτρινη στον Τζανακάκη.

21:23

90' Κίτρινη στον Κοζορώνη.

21:22

21:18

Ο Γιουσούφ κάνει τη σέντρα από δεξιά, ο Τζιλάς παίρνει την κεφαλιά, ο Ολιμπά πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση αλλά με πλασέ από κοντά ο Γιουσούφ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

21:17

86': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

21:15

84': Ο Μενδρινός σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και ο Σαράνοφ μπλοκάρει εύκολα

21:13

81': Νέα αλλαγή για τους γηπεδούχους, ο Μιλούνοβιτς βγαίνει και μπαίνει ο Μενδρινός.

21:11

80': Αλλαγή για τον Πλατανιά, ο Μαχαμάτ αντί του Αγκιλέρα.

21:10

78': Κίτρινη στον Φιντέλεφ.

21:09

Ο Ουλά κάνει το γύρισμα, η μπάλα πάει στο δεύτερο δοκάρι και ο Καλέ από κοντά με ωραίο πλασέ ισοφαρίζει.

21:09

77': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

21:06

75': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, στη θέση του Καζναφέρη ο Τζιλάς.

21:06

75': Από μακριά ο Μιλούνοβιτς κάνει κάτι πολύ φιλόδοξο και εντελώς άστοχο.

21:01

70': Ο Αγκιλέρα κάνει το σουτ και ο Ολιμπά μπλοκάρει.

20:59

67': Βγαίνει για τον Πλατανιά ο Γουνδουλάκης και μπαίνει ο Μπεριάν.

20:57

66': Σέντρα από τον Λυκογιάννη, δεν μπορούν οι συμπαίκτες του να μπουν στην πορεία της μπάλας.

20:55

Έχει πέσει ο ρυθμός στο παιχνίδι.

20:52

60': Ο Καλέ αντί του Χαντί για τον Εργοτέλη.

20:48

57': Ο Κοζορώνης κάνει ωραίο σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:44

Μικροένταση ανάμεσα σε Γουνδουλάκη και Φιντέλεφ.

20:41

Καλύτερα πατάει ο Πλατανιάς.

20:37

46': Αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Ουλά αντί του Παμλίδη.

20:36

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:20

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:18

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:17

45': Ο Τετέ κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:15

42': Κίτρινη στον Καζναφέρη.

20:12

40': Ο Πλατανιάς εκτελεί κόρνερ. Ο Μιλούνοβιτς το εκτελεί και η άμυνα του Εργοτέλη απομακρύνει εύκολα.

20:08

36': Ο Τζανακάκης κάνει τη σέντρα, ο Παμλίδης παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

20:07

Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά.

20:03

31': Ο Τσουράκης παίρνει την μπάλα σε θέση μέσα αριστερά, κάνει και το σουτ πέφτοντας και αστοχεί.

20:02

29': Κίτρινη στον Γουνδουλάκη.

19:59

26': Ο Τόρες γυρίζει ωραία, φέρνει την μπάλα μπροστά του, αλλά το διαγώνιο σουτ του είναι εντελώς άστοχο.

19:58

25': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φαουλ, ο Τόρες παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:56

24': Μοναδική ευκαιρία για τον Πλατανιά. Ο Αποστολόπουλος βγάζει τη σέντρα, ο Μιλούνοβιτς κάνει την κεφαλιά και ο Σαράνοφ πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση. Ο Γουνδουλάκης στη συνέχεια κάνει νέα κεφαλιά και η μπάλα σταματάει στα σώματα.

19:51

19': Απίστευτη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Γιουσούφ κάνει ό,τι θέλει τον Δημήτρη, δίνει στον Παμλίδη, αλλά εκείνος από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:47

14': Ο Γιουσούφ γυρίζει για τον Καζναφέρη, εκείνος κάνει την κεφαλιά με τον Ολιμπά εξουδετερωμένο και η μπάλα χτυπάει στο σώμα του Δημήτρη.

19:45

Κυκλοφορούν την μπάλα οι Χανιώτες και παγώνουν το παιχνίδι.

19:41

Ελέγχει το ματς ο Πλατανιάς και μετά το γκολ

19:37

5': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί φάουλ από μακριά και ο Σαράνοφ μπλοκάρει.

19:34

Από τη σέντρα των γηπεδούχων η μπάλα φτάνει στον Μιλούνοβιτς, εκείνος κάνει το γύρισμα και ο Γουνδουλάκης από το ύψος του πέναλτι σπρώχνει την μπάλα στην ανυπεράσπιστη εστία του Σαράνοφ.

19:33

1': ΓΚΟΛ για τον ΠΛΑΤΑΝΙΑ!

19:33

1': Ξεκίνησε το ματς.

19:30

19:15

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Πλατανιά με τον Εργοτέλη.