19:16

19:16

Τέλος του ματς, το οποίο δεν έχει νικητή (1-1).

19:14

Ο Βασιλείου κάνει γύρισμα από αριστερά, ο Λαζαρίδης δεν απομακρύνει, ο Ετζενγκέλε κάνει νεο γύρισμα και από πολύ κοντά ο αμαρκάριστος Μπεχαράνο σκοράρει με σουτ.

19:14

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:13

19:12

90': Δοκάρι για τον Παναιτωλικό από τη βολίδα του Γοδόι.

19:10

88': Ο Κάπελ εκτελεί κόρνερ, ο Μπεχαράνο παίρνει την κεφαλιά και ο Κιβρακίδης διώχνει στη γραμμή!

19:08

86': Κίτρινη στον Βασιλείου.

19:06

84': Δυνατό σουτ από τον Γοδόι, αλλά εκτός στόχου.

19:04

82': Ο Άλβες τροφοδοτεί τον Μπεχαράνο, εκείνος κάνει το διαγώνιο σουτ και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

19:03

81': Ο Κέβιν δίνει στον Κάπελ, εκείνος κάνει ένα αδύναμο πλασέ και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

18:59

77': Ο Μπάλλας αντί του Πίτου Γκαρσία για τον Ατρόμητο.

18:56

74': Ο Βασιλείου αντί του Φωτάκη για τον Παναιτωλικό.

18:53

Έχει πέσει λίγο ο ρυθμός.

18:49

67': Από το κόρνερ που εκτελεί ο Ούμπιντες, ο Παπάζογλου παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:47

65': Ο Λάζαρ αντί του Βιγιαφάνιες για τον Παναιτωλικό.

18:45

63': Ο Ούμπιντες κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Στεφανάκος δε δυσκολεύτεται να μπλοκάρει.

18:43

61': Ο Κέβιν αντί του Σκαραμοτσίνο για τον Παναιτωλικό.

18:42

60': Ο Μαρτίνες παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα κολλάει στην περιοχή, ο Κάπελ κάνει το σουτ και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

18:39

57': Ο Ναπολεόνι κάνει ένα σκαφτό σουτ και η μπάλα περνάει ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.

18:36

54': Ο Βιγιαφάνιες κάνει τη σέντρα και ο Κάπελ με κεφαλιά από κοντά στέλνει την μπάλα άουτ.

18:34

Πιέζει ο Παναιτωλικός.

18:30

48': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό, ο Σκαραμοτσίνο κάνει δυνατό σουτ από κοντά και ο Γκορμπούνοφ αποκρούει.

18:30

48': Κίτρινη στον Κιβρακίδη.

18:28

46': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο, Λαζαρίδης και Παπάζογλου μπαίνουν, Αγκουαζί και Μπρίτο βγαίνουν.

18:28

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:07

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:05

45'+1: Από την πάσα του Κάπελ η μπάλα χτυπάει στο χέρι του Κιβρακίδη και ξεσπούν νέες διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους.

18:05

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:01

Συνεχώς και πιο κακός γίνεται ο αγωνιστικός χώρος.

17:58

Πολλές οι δυνατές μονομαχίες.

17:55

35': Ο Παναιτωλικός κερδίζει κόρνερ, αλλά αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο, αφού καταλογίζεται επιθετικό φάουλ.

17:52

32': Κόρνερ κερδίζει ο Ατρόμητος, αλλά απομακρύνει εύκολα η άμυνα του Παναιτωλικού.

17:49

Σύγχηση και ένταση στον αγωνιστικό χώρο με τους παίκτες να πιάνονται στα χέρια. Τελικά μετά από ώρα η τελική απόφαση του διαιτητή είναι πως δεν υπάρχει γκολ για τον Παναιτωλικό.

17:48

28': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες.

17:47

27': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Μαρτίνες εκτελεί κόρνερ, η μπάλα πηγαίνει στο δεύτερο δοκάρι και ο Άλβες από κοντά παίρνει την κεφαλιά. Ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει, αλλά δεν μπορεί να φανεί αν η μπάλα έχει περάσει ολόκληρη τη γραμμή ή όχι.

17:43

Αρκετά τα δυναμικά μαρκαρίσματα.

17:39

Πιέζει ο Παναιτωλικός, στο 71% η κατοχή μπάλας.

17:36

17': Κίτρινη στον Σκαραμοτσίνο.

17:33

Βαρύς ο αγωνιστικός χώρος, είναι πολύ το νερό που έχει πέσει από τη βροχή.

17:29

10': Δοκάρι για τον Παναιτωλικό. Η άμυνα του Ατρομήτου δυσκολεύεται να διώξει, η μπάλα φτάνει στον Φωτάκη, εκείνος σουτάρει και τη στέλνει αρχικα στο αριστερό δοκάρι και στη συνέχεια στην πλάτη του Γκορμπούνοφ, ο οποίος μετά μπλοκάρει.

17:26

7': Ο Μπρίτο σουτάρει εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:24

5': Κόρνερ κερδίζει ο Ατρόμητος. Ωστόσο, εκτελείται συρτά και περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:21

Με τη σέντρα η μπάλα φτάνει στον Κούρο, εκείνος γυρίζει στο σημείο του πέναλτι και ο Ούμπιντες με ωραίο πλασέ σκοράρει.

17:20

1': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

17:20

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:19

17:16

Υπάρχει μικρή καθυστέρηση στο παιχνίδι.

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Ατρόμητο.

Στεφανάκος, Μπεχαράνο, Κούσας, Ετζενγκέλε, Σκαραμοτσίνο, Γοδόι, Φωτάκης, Μαρτινες, Κάπελ, Βιγιαφάνιες, Άλβες
Αναπ: Κολοβούρης, Κουτρομάνος, Κέβιν, Ρουσκουσέδα, Μαλεζάς, Λάζαρ, Βασιλείου