Από τη Νέα Σμύρνη καλό σας απόγευμα.

16:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα 0-0.

16:54

90'+3: Κόρνερ για την Καλλιθέα, νέο κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο...

16:52

90'+1: Σέντρα Παγώνη από τα αριστερά, μαζεύει ο Μελισσάς.

16:51

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:50

89': Τελευταία αλλαγή και για τους φιλοξενούμενους. Ο Μαναρίτσας αντί του Ίβκοβιτς.

16:50

89': Τρίτη αλλαγή για το Νίκο Παντελή για λογαριασμό της Καλλιθέας. Ο Τσίγκας αντί του Μασάντο.

16:39

79': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή Ψαχνών. Πατσατζόγλου Χ. στη θέση του Ενρίκο.

16:33

73': Ατομική προσπάθεια Ενρίκο από τα αριστερά, ξεφεύγει με ντρίπλες, σουτ έξω απο την περιοχή, άουτ.

16:31

71': Δεύτερη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Φράγκος στη θέση του Αρναρέλλη

16:28

67': Φάουλ για την Καλλιθέα από τα αριστερά, διώχνει με τις γροθιές ο Μελισσάς.

16:25

64': Αλλαγή και για τον Ηρακλή Ψαχνών... Ο Μπαλαζάμπε αντί του Γουόρντεν

16:24

63': Κόρνερ για την Καλλιθέα, περνά ανεκμετάλλευτο...

16:23

62': Πρώτη αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Ντουρμισάι αντί του Τσίτα.

16:19

58': Κόρνερ για τον Ηρακλή Ψαχνών. Εκτελεί ο Ενρίκο από τα δεξιά, επιχειρεί την κεφαλιά ο Πατσατζόγλου Β., βγαίνει, αλλά δεν "καθαρίζει" ο Μοσχονάς για να απομακρύνει οριστικά ο Τσώνης.

16:12

51': Κίτρινη στον Μιχαλόπουλο.

16:11

50': Κίνηση Μιχαλόπουλου από τα αριστερά, επιχειρεί τη σέντρα-σουτ, χωρίς τυχη...

16:10

49': Σουτ Μασάντο από τα δεξιά και έξω από την περιοχή άουτ.

16:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.