0
-
2
16:50

Δίκαιη νίκη για τον Απόλλωνα, που ήταν καλύτερος στη μεγαλύτερη διάρκεια της αναμέτρησης.

16:50

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Φωστήρας - Απόλλων 0-2.

16:49

90'+3: Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Αχείμαστο.

16:46

90': Ατομική προσπάθεια Λαγού από τα αριστερά, θα μπει στην περιοχή, θα πλασάρει, η μπάλα θα φύγει άουτ, χωρίς όμως να δει μόνο και αφύλακτο στο ύψος του πέναλτι τον Φαρινόλα.

16:46

16:45

89': Εκτέλεση φάουλ του Μπελέρη από τα αριστερά, η μπάλα άουτ.

16:43

87': Γυριστό σουτ Ποτουρίδη από το ύψος του πέναλτι και αριστερά, δεν έχει δύναμη και μπλοκάρει εύκολα ο Πίτκας.

16:40

84': Προσπάθεια Λαγού μέσα στην περιοχή, σουτ από τα αριστερά, η μπάλα μόλις πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:38

82': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός αντί του Καραδέμητρου.

16:35

79': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Γκόλια από τα αριστερά. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:34

78': Φάουλ για τον Απόλλωνα από την αριστερή διαγώνιο της περιοχής του Φωστήρα, εκτελεί με κομπίνα συρτά ο Γκόλιας, μπλοκάρει ο Μπότος.

16:32

76': Κίτρινη κάρτα στον Αχείμαστο.

16:31

Ξανάρχισε η βροχή στον Ταύρο.

16:29

Εκτελεί ο Σακελλαρίου, πέφτει στην αριστερή του γωνία ο Πίτκας και αποκρούει. Στην επαναφορά νέο σουτ από τον Μουστογιάννη, η μπάλα στο δοκάρι και αφού έχει κοντράρει καταλήγει σε κόρνερ, που πέρασε ανεκμετάλλευτο.

16:28

72': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΦΩΣΤΗΡΑ. Για χέρι του Καραδέμητρου.

16:26

70': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ανγκούλο αντί του Κυβελίδη.

16:25

69': Σέντρα από τα δεξιά του Αχείμαστου, κεφαλιά του Σιώπη, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

16:23

67': Ο Μπότος βγαίνει και προλαβαίνει τον Κυβελίδη, πριν σουτάρει από θέση τετ α τετ.

16:21

65': Φάση διαρκείας στα καρέ του Φωστήρα, σουτ Καραδέμητρου από το ύψος της περιοχής, η μπάλα ψηλά άουτ.

16:19

63': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Βασιλαντωνόπουλος αντί του Βάντερσον.

16:19

63': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Γκόλια. Καρφωτή κεφαλιά του Γεωργίου από το ύψος του δεύτερου δοκαριού, διώχνει σωτήρια σε νέο κόρνερ ο Μπότος, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:17

61': Κίτρινη κάρτα στον Καραδέμητρο.

16:16

60': Αλλαγή για τον Φωστήρα. Ο Μουστογιάννης αντί του Κρητικού.

16:15

59': Κίτρινη κάρτα στον Κακαρά.

16:14

58': Σουτ Κυβελίδη από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα άουτ.

16:12

56': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Γκόλια. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:10

Στην εκτέλεση ο Καραδέμητρος και 0-2.

16:10

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:09

53': Κίτρινη κάρτα στον Γρομητσάρη.

16:09

53': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ. Ο Καραδέμητρος μπήκε στην περιοχή από τα δεξιά, επιχείρησε να βγάλει τη σέντρα και ο Γρομητσάρης έδιωξε με το χέρι.

16:05

49': Διεκδίκηση της μπάλας από τα αριστερά ανάμεσα στον Σιώπη και τον Χατζηζήση, ο αμυντικός του Απόλλωνα διώχνει καθαρά, ο παίκτης του Φωστήρα πέφτει εντός της περιοχής ζητώντας πέναλτι, που δεν υπάρχει.

16:02

46': Σέντρα-σουτ Χατζηζήση από τα δεξιά, άουτ...