2
20:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ηρακλής - Πιερικός 2-2.

20:51

90'+5: Τέλος η αλλαγές και από τον Γράφα. Ο Χατζόγλου αντί του Γιαννούλη.

20:49

90'+3: Τρομερή προσπάθεια του Βαλεριάνου από τα αριστερά, ξεφεύγει με αλλεπάλληλες ντρίπλες, διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, άουτ.

20:48

90΄+1: Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί ο Βαλεριάνος, διώχνουν οι αμυντικοί του Πιερικού.

20:47

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

20:46

90': Κίτρινη στον Μυστακίδη για καθυστέρηση την ώρα της αντικατάστασης του.

20:46

Δεύτερη αλλαγή για τον Πιερικό. Ο Κατσιαμήτας αντί του Μυστακίδη

20:42

Φάουλ από τα αριστερά με τον Μυστακίδη, ο Xουάντερσον βγαίνει και δεν βγαίνει, η μπάλα φτάνει στον Μπαξεβάνο, που σουτάρει από θέση έξω δεξιά, η μπάλα κοντράρει και σε πόδια και καταλήγει στα δίχτυα, όλα στα ίσα, 2-2!

20:42

86': ΓΚΟΛ ο ΠΙΕΡΙΚΟΣ!

20:41

84': Κάκο σουτ Σιατραβάνη, εντελώς άστοχο...

20:38

Ο Νίκος Παπαδόπουλος με αυτή την κίνηση δείχνει ότι φοβάται το ματς, έτσι έριξε στο ματς έναν επιπλέον αμυντικό για να κρατήσει το τρίποντο.

20:38

81': Τρίτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Μπαρτολίνι στη θέση του Πουρτουλίδη.

20:34

Οι φιλοξενούμενοι συνδυάστηκαν εξαιρετικά (Μπουζούκης - Μυστακίδης έπαιξαν το 1-2) στο χώρο της μεσαίας γραμμής ο Μυστακίδης μπήκε ταχύτατα από τα δεξιά στην περιοχή του Ηρακλή και με πολύ καλό τελείωμα στο συρτό διαγώνιο σουτ μείωσε σε 2-1.

20:34

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΙΕΡΙΚΟ!

20:33

76': Ξαφνικό και καλοτραβηγμένο σουτ Σταματή από το αριστερό άκρο της περιοχής του Ηρακλή, η μπάλα πάνω από το αριστερό "γάμα".

20:27

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Αγγελούδης αντί του Λουκίνα.

20:26

70': Κόρνερ για τον Πιερικό από τα αριστερά. Εκτελεί ο Γιαννούλης, τελικά η μπάλα φτάνει στον Μπαξεβάνο, σουτ έξω από την περιοχή, άουτ.

20:18

62': Ατομική προσπάθεια από τον Σταματή, που μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή του Ηρακλή, θα ξεφύγει, αλλά τρο σουτ που επιχειρεί κοντράρει και ο κίνδυνος απομακρύνεται για την εστία των γηπδούχων.

20:16

60': Πρώτη αλλαγή και για τον Ηρακλή. Ο Τσιλιγκίρης αντί του Κάσσου.

20:14

58': Πρώτη αλλαγή για τον Πιερικό. Ο Παλιάτσιος αντί του Μπαστάνη.

20:12

56': Κόρνερ για τον Ηρακλή από τα αριστερά με τον Πουρτουλίδη, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Πιερικού.

20:06

50': Φάουλ με τον Πουρτουλίδη από τα αριστερά, κεφαλιά Ζιαμπάρη, η μπάλα άουτ.