16:54

16:52

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

16:51

90'+3: Ο Γουάλας παίρνει την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, ο Βελλίδης αποκρούει και στη συνέχεια λέει "όχι" και με τα πόδια στον Ομπόντο.

16:47

16:43

86': Αλλαγή για τον ΠΑΣ, ο Σαπαλίδης αντί του Τσάβες.

16:40

83': Ο Γουάλας μπαίνει από αριστερά, κάνει σέντρα - σουτ και Βελλίδης διώχνει με γροθιές.

16:39

82': Αλλαγή για την Ξάνθη, ο Γουάλας αντί του Γκόμσι.

16:35

79': Κίτρινη στον Ακόστα.

16:33

Εξαιρετική σέντρα από τον Ναδάλες, ο Τσάβες από τη μικρή περιοχή παίρνει την καρφωτή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:32

75': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

16:31

74': Κίτρινη στον Ναδάλες.

16:29

73': Ο Ναδάλες αντί του Στρούνα για τον ΠΑΣ.

16:29

71': Κίτρινη στον Κλέιτον.

16:26

68': Ο Μπέλιτς αντί του Σολτάνι για την Ξάνθη.

16:22

65': Ο Ίλιτς στη θέση του Γιάκου για τον ΠΑΣ.

16:20

Νεύρα στα τελευταία λεπτά από τους παίκτες των δύο ομάδων.

16:17

60': Ο Ομπόντο αντί του Βασιλακάκη για την Ξάνθη.

16:15

Είναι εντυπωσιακό ότι ο ΠΑΣ πλήρωσε τη μοναδική στιγμή που έδωσε χώρο στην Ξάνθη. Εκπληκτικοί στις αντεπιθέσεις οι γηπεδούχοι.

16:11

Φοβερή αντεπίθεση για την Ξάνθη μετά το κόρνερ του ΠΑΣ. Ο Σολτάνι δίνει στον Λουσέρο, εκείνος με μαγική πάσα βγάζει μόνο του τον Κλέιτον και ο Βραζιλιάνος με ωραίο σουτ από μέσα αριστερά κάνει το 1-0.

16:11

54': ΓΚΟΛ για την ΞΑΝΘΗ!

16:10

53': Από ενέργεια του Τσάβες ο ΠΑΣ παίρνει κόρνερ, αλλά ο Κυριακίδης διώχνει με τις γροθιές.

16:08

Αρκετά τα λάθη στα πρώτα λεπτά.

16:05

48': Αδύναμο μακρινό σουτ από τον Μανιά, η μπάλα σκάει μπροστά στον Κυριακίδη αλλά εκείνος μπλοκάρει.

16:03

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:01

Επιστροφή στον αγωνιστικό χώρο για τις δύο ομάδες.

15:45

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:42

42': Ο Ακόστα κάνει το γύρισμα, ο Μανιάς σουτάρει στην κλειστή γωνία του Κυριακίδη και ο τελευταίος μπλοκάρει.

15:41

41': Ο Λουσέρο κάνει το σουτ με το δεξί, είναι αδύναμο και ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα.

15:40

40': Ο Βασιλακάκης μπήκε στην περιοχή από δεξιά, αλλά ο Μιχαήλ απομάκρυνε το γύρισμά του.

15:37

Ανεβασμένος ο ΠΑΣ στα τελευταία λεπτά.

15:32

33': Φοβερή πάσα του Τσάβες προς τον Μανιά, αλλά ο Κυριακίδης βγαίνει έγκαιρα.

15:31

31': Ο Σολτάνι μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει την παράλληλη μπαλιά και η προβολή του Καπετάνου φεύγει ελάχιστα άουτ.

15:29

29': Νέο σουτ από τον Τσάβες, αλλά χωρίς ιδιαίτερη δύναμη κι έτσι ο Κυριακίδης μπλοκάρει εύκολα.

15:29

29': Ο Τσάβες κάνει πολύ δυνατό σουτ εκτός περιοχής και ο Κυριακίδης αποκρούει.

15:28

28': Ο Γιάκος βγάζει τη σέντρα, κεφαλιά από το σημείο του πέναλτι για τον Ακόστα, που στέλνει την μπάλα άουτ.

15:26

26': Κίτρινη στον Ντάσιο.

15:22

Στο 60% η κατοχή για την Ξάνθη.

15:18

18': Ο Μπέρτος κάνει εντυπωσιακό σόλο, αλλά το σουτ του με το αριστερό δεν είναι καλό.

15:16

Σε κάκιστη κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος λόγω της έντονης βροχόπτωσης που προηγήθηκε.

15:12

13': Δυνατό σουτ από τον Σολτάνι, αποκρούει ο Βελλίδης.

15:10

11': Ο Κλέιτον εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Βελλίδης παραχωρεί κόρνερ. Ο Λουσέρο το εκτελεί και η φάση περνάει ανεκμετάλλευτη.

15:09

10': Κίτρινη στον Μπέριο.

15:08

9': Μεγάλη ευκαιρία για την Ξάνθη. Ο Γκόμσι κάνει ένα σουτ, η μπάλα κοντράρει και στον Τσάβες και πηγαίνει προς το παραθυράκι, αλλά ο Βελλίδης πραγματοποιεί εκπληκτική επέμβαση.

15:06

6': Ο Καπετάνος κάνει τις προσποιήσεις, από μέσα δεξιά δοκιμάζει κι ένα δυνατό σουτ, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

15:04

15:01

14:58

14:47

Καλησπέρα σας, σε κάτι λιγότερο από 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι της Ξάνθης με τον ΠΑΣ Γιάννινα.