0
19:05

Σπουδαία νίκη και εξαιρετική εμφάνιση για την Κέρκυρα

19:04

90'+2: Λήξη της αναμέτρησης

19:03

90'+1: Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:02

90': Σουτ του Ντουμίτρου, η μπάλα πέρασε παράλληλα από τη γραμμή, αλλά ο Κάμπορα δεν μπόρεσε να τη βρει και έφυγε άουτ

19:01

88': Κουμπούτια αντί Ζορμπά, ολοκληρώθηκαν και οι αλλαγές της Κέρκυρας

18:57

Ο Κόντος βρήκε δίχτυα με πολύ ωραίο σουτ εκτός περιοχής, δίνοντας θριαμβευτικές διαστάσεις στη νίκη των Φαιάκων

18:57

85': ΓΚΟΛ για την Κέρκυρα!

18:55

82': Ο Καϊκούτ στη θέση του Μαρκόφσκι, δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα

18:49

76: Κάμπορα αντί Μπεν, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές της Βέροιας

18:38

66': Κίτρινη κάρτα και στον Μαρκόφσκι

18:37

65': Κίτρινη κάρτα στον Αμαραντίδη

18:34

62': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα, ο Παρασκευαΐδης στη θέση του Ναγιάρ

18:33

61': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπεν, ήταν άστοχη

18:32

60': Ο Βεργώνης έκανε την κεφαλιά από τη μικρή περιοχή, ο Σέτκους έδιωξε εντυπωσιακά σε μια σπουδαία ευκαιρία για τη Βέροια

18:31

59': Ο Καλτσάς έκανε ακόμα ένα σουτ, ο Σέτκους απέκρουσε

18:29

56': Σουτ του Χαβίτο, έφυγε άουτ η μπάλα

18:28

55': Γυριστό σουτ του Μπεν, ήταν άστοχο

18:24

51': Σουτ από τον Μαρκόφσκι, ο Καντιμοίρης έδιωξε σε κόρνερ

18:19

47': Σουτ του Μπαλάφα, πέρασε ψηλά άουτ η μπάλα

18:18

46': Ωραίο σουτ του Καλτσά, έφυγε λίγο άουτ

18:18

46': Δύο αλλαγές για τη Βέροια, Μπαλάφας αντί Παυλίδη και Ντουμίτρου αντί Όστοϊτς

18:18

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου