19:07

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για τον Αστέρα με 2-0.

19:04

19:01

88': Ο Μπαράλες κάνει ένα σουτ από τα όρια της περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:58

84': Ο Μουνάφο κάνει σουτ από μακριά και ο Γιαννακόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

18:58

Είναι απόλυτα λογικό να μην υπάρχουν φάσεις, δεν μπορεί καμία από τις δύο ομάδες να παίξει με την μπάλα κάτω.

18:57

83': Ο Μασούρας κάνει το σουτ και ο Κοσίσκι πέφτει στην κλειστή του γωνιά και αποκρούει.

18:55

81': Ο Αλούκο για τον Αστέρα αντί του Γιαννιώτα.

18:54

Στο έδαφος ο Γιαννιώτας, προσωρινή διακοπή.

18:50

76': Ο Μητρόπουλος προσπαθεί να κρεμάσει τον Κοσίσκι και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:48

75': Ο Οικονόμου αντί του Ρισβάνη για τον Πανιώνιο.

18:48

Ο Μασούρας βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα, αλλά ο Λούι τελειώνει τη φάση με τάκλιν.

18:45

72': Βγαίνει έγκαιρα ο Γιαννακόπουλος προ του Πάρα.

18:41

68': Ο Τορμένα για τον Αστέρα αντί του Ρόλε.

18:38

65': Ο Μασούρας παίρνει την πρώτη κεφαλιά, ο Κόρμπος τη δεύτερη και ο Κοσίσκι μπλοκάρει εύκολα.

18:33

Ντεμπούτο με τη φανέλα του Πανιωνίου για τον νεαρό μέσο.

18:33

59': Ο Καθάριος αντί του Κολοβού για τον Πανιώνιο.

18:30

Ο Μουνάφο με ωραία μπαλιά βγάζει μόνο του τον Μπαράλες κι εκείνος με ωραίο πλασέ τσιμπάει την μπάλα πάν από τον Γιαννακόπουλο.

18:29

56': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

18:26

53': Ο Φούντας κάνει το πλασέ και ο Κοσίσκι αποκρούει.

18:25

52': Ο Μασούρας αντί του Μπουμάλ για τον Πανιώνιο.

18:24

Καλύτερος ο Αστέρας και στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

18:20

46': Ο Ρόλε κάνει το σουτ από μέσα δεξιά και ο Παντίδος διώχνει.

18:19

46': Αλλαγή για τον Αστέρα, ο Πάρα αντί του Μάσα.

18:19

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:17

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:54

Οι λασπομαχίες συνεχίζονται.

17:50

35': Κόρνερ για τον Πανιώνιο, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:47

32': Χάνει προσωρινά την μπάλα ο Κοσίσκι, αλλά μπλοκάρει γρήγορα.

17:43

28': Κίτρινη στον Πάνο.

17:40

25': Από φάουλ του Μητρόπουλου η μπάλα πάει στον Ρισβάνη, εκείνος κάνει το σουτ και για εκατοστά αστοχεί.

17:37

Είναι πολύ δύσκολο να παιχτεί ποδόσφαιρο σε αυτό τον αγωνιστικό χώρο.

17:34

19':Νέο κόρνερ για τον Αστέρα, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:31

15': Ο Ρόλε εκτελεί απευθείας φάουλ και στέλνει την μπάλα εκτός εστίας.

17:29

14': Κίτρινη στον Ρισβάνη.

17:26

Σε τραγική κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος, ο οποίος έχει πάρα πολύ νερό.

17:23

8': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Γκόιαν παίρνει την κεφαλιά και κερδίζει νέο κόρνερ. Αυτή τη φορά απομακρύνει ο Ρισβάνης.

17:19

Ο Ρόλε εκτελεί το φάουλ, ο Σανκαρέ παίρνει την κεφαλιά, εκμεταλλεύεται την κάκιστη έξοδο του Γιαννακόπουλου και σκοράρει.

17:18

3': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

17:16

1': Η μπάλα κολλάει, ο Φούντας κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Κοσίσκι μπλοκάρει.

17:16

17:13

17:02

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Αστέρα Τρίπολης με τον Πανιώνιο.

Κοσίσκι, Λούι, Γκόιαν, Σανκαρέ, Τσοκάνης, Κουρμπέλης, Μουνάφο, Γιαννιώτας, Ρόλε, Μάσα, Μπαράλες
Αναπ: Μπαντής, Έντερσον, Κιτοκό, Αλόκο, Μπαντιμπανγκά, Πάρα, Μουκάμ