1
-
0
19:09

94': Τέλος του αγώνα.

19:07

93': Μεγάλη ευκαιρία οι πράσινοι. Ωραία κάθετη του Μπεργκ, ο Καρέλης από θέση τετ α τετ πλασάρει, αποκρούει ο Χογκ.

19:05

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:04

90': Κίτρινη ο Ταυλαρίδης.

18:59

85': Ο Στεφάνοβιτς στη θέση του Μαρσέλο.

18:58

84': Αναξιοποίητο το κόρνερ.

18:58

84': Σέντρα σουτ του Πέτριτς, σε κόρνερ ο Χογκ.

18:56

82': Κίτρινη ο Μανούσος.

18:55

81': Ο Αγρίτης στη θέση του Καλτσά.

18:52

Ο Καρέλης από αριστερά σεντράρε, Χογκ και Αναστασιάδης μπερδεύονται και ο Μπεργκ που βρίσκει την μπαλα μπροστά του ως δώρο την στέλνει στα δίχτυα, γράφοντας το 1-0.

18:52

78': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

18:51

77': Κόρνερ ο ΠΑΟ. Εκτελεί ο Ντινας, διώχνει ο Αναστασιάδης.

18:50

76': Καλό μακρινό σουτ του Ατζαγκούν, πάνω από τα δοκάρια.

18:49

76': Κίτρινη στον Μαρσέλο.

18:49

75': Ο Μανούσος κάνει το μακρινό σουτ, πολλά μέτρα άουτ.

18:47

73': Ο Ατζαγκούν στη θέση του Μπούρμπου.

18:47

73': Κίτρινη ο Λαγός.

18:46

72': Κόρνερ ο ΠΑΟ. Εκτελεί ο Χουχούμης, διώχνει ο Τσαμπούρης.

18:43

69': Κίτρινη ο Μπούρμπος.

18:41

67': Κίτρινη ο Χουχούμης.

18:36

62': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟ, η πρώτη στον αγώνα. Σέντρα του Χουχούμη, ο Χογκ σταματάει δύο φορές τον Μπεργκ, που πλάσαρε και στις δύο περιπτώσεις μέσα από τη μικρή περιοχή.

18:36

62': Ο Ναβάρο στη θέση του Καμαρά.

18:31

57': Ο Καρέλης δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, άουτ.

18:26

52': Έξω Πράνιτς και Κλωναρίδης, μέσα Ντίνας και Καρέλης.

18:22

48': Ο Μπεργκ σκοράρει εκ νέου, αλλά το γκολ ακυρώνεται πάλι. Σωστη και αυτή η απόφαση του βοηθού, ο Σουηδός είναι σε αντικανονική θέση μετά το γύρισμα του Πράνιτς.

18:20

46': Ο Παναθηναϊκός βρήκε δίχτα, αλλά το γκολ σωστά ακυρώνεται ως οφσάιντ. Ο Πέτριτς έκανε το σουτ, η μπάλα κόντρα στον Μπεργκ, που ήταν ξεκάθαρα εκτεθειμένος και κατέληξε στα δίχτυα. Αρχικά ο Γιάχος έδειξε σέντρα, αλλά μετά από συνεννόηση με τον βοηθό ακύρωσε σωστά το γκολ.

18:19

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

18:18

18:02

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

18:02

45+2': Κίτρινη ο Χογκ.

18:01

45' +1': Κόρνερ ο ΠΑΟ, το πέμπτο. Εκτελεί ο Χουχούμης, σουτ του Πράνιτς, άουτ.

18:01

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:55

40': Νέο σουτ του Μπούρμπου έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

17:46

31': Φιλόδοξο σουτ του Χουχούμη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

17:44

30': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟ. Πάλι ο Χουχούμης, με τις γροθιές ο Χογκ διώχνει.

17:44

29': Κόρνερ για τον ΠΑΟ. Εκτελεί ο Χουχούμης, διώχνει ο Τσαμπούρης.

17:43

28': Ο Καμαρά από αριστερά αποφεύγει τον Μπούρμπο και σουτάρει, αρκετά μέτρα άουτ.

17:40

25': Πολύ καλό και δυνατό διαγώνιο σουτ του Μπούρμπου έξω από την περιοχή, λίγο άουτ.

17:39

24': Συνεχίζεται κανονικά το ματς.

17:38

23': Προσωρινή διακοπή από τον Γιάχο, καθώς επικρατεί ένταση πάνω από τον πάγκο της Καλλονής.

17:34

19': Εκτελεί ο Χουχούμης, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Μανούσος.

17:34

19': Σουτ του Πράνιτς έξω από την περιοχή, σε κόρνερ ο Χογκ.

17:28

13': Σέντρα του Χουχούμη, άουτ η κεφαλιά του Σίλντενφελντ.

17:26

11': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

17:24

9': Επικίνδυνο συρτό γύρισμα του Μπεργκ, προλαβαίνει και καθαρίζει προ του Κλωναρίδη ο Χογκ.

17:21

6': Κακό σουτ του Πέτριτς από το ύψος της περιοχής, άουτ.

17:20

5': Τίποτα το αξιόλογο στα πρώτα λεπτά.

17:15

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:13

17:03

Στην 3η θέση με 37 βαθμούς ο Παναθηναϊκός, στην 10η με 24 η Καλλονή.

17:01

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Παναθηναϊκός-Καλλονή.

Στιλ, Χουχούμης, Μπούρμπος, Ταυλαρίδης, Σίλντενφελντ, Λαγός, Ζέκα, Πράνιτς, Πέτριτς, Κλωναρίδης, Μπεργκ.
Αναπ: Κοτσόλης, Τριανταφυλλόπουλος, Μέντες, Ατζαγκούν, Καρέλης, Νάνο, Ντίνας.
ΚΑΛΛΟΝΗ
Χογκ, Πιπίνης, Αντέτζο, Καμαρά, Μανούσος, Λεοζίνιο, Αναστασιάδης, Άλβες, Καλτσάς, Τσαμπούρης, Μίνγκας.
Αναπ: Άλεξιτς, Κριπιντίρης, Χωριανόπουλος, Αγρίτης, Στεφάνοβιτς, Γιώργου, Ναβάρο.
Διαιτητής είναι ο Γιάχος (Χίου) με βοηθούς τους Κωσταρά (Αιτωλοακαρνανίας) και Ποντίκη (Πρέβεζας). 4ος ο Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας).