0
19:12

Τελικό αποτέλεσμα στην Κομοτηνή... 1-0 ο Πανθρακικός με το τέρμα του Ντιγκινί.

19:10

90'+3: Ο Μπάλδα στη θέση του Μεχία για τον Πανθρακικό που κλείνει κι αυτός τις αλλαγές του.

19:09

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:08

89': Κάρτα στον Αθανασιάδη.

19:07

Τελευταίες στιγμές στην Κομοτηνή.

19:04

87': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Ηλιάδης στη θέση του Ντιγκινί.

19:01

83': Σουτ του Μεχία, ο Σηφάκης απέκρουσε εντυπωσιακά!

18:58

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Λεβαδειακός. Ο Ορτέγκα στη θέση του Βούκσεβιτς.

18:54

Τελευταίο τέταρτο στην Κομοτηνή και το ματς αποκτά ρυθμό.

18:54

76': Καλή στιγμή για τον Πανθρακικό με σουτ του Ντιγκινί, η μπάλα φεύγει έξω.

18:49

71': Κοντά στην ισοφάριση ο Λεβαδειακός. Ο Μάντζιος σουτάρει από τον άξονα, ο Αθανασιάδης λέει αρχικά όχι και στη συνέχεια το πλασέ του Σοτέλο πέρασε ψηλά άουτ

18:47

69': Πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Χασομέρης στη θέση του Τζάνη.

18:41

63': Ο Πανθρακικός κοντά και σε δεύτερο γκολ με σουτ του Ίγκρο μέσα από την περιοχή, ο Σηφάκης μπλόκαρε.

18:40

63': Κίτρινη κάρτα και στον Σκέμπη.

18:38

Συμπληρώσαμε μια ώρα στην Κομοτηνή, φτωχό θέαμα στην επανάληψη με τον Πανθρακικό πάντα στο 1-0.

18:34

55': Κάρτα βλέπει ο Ιγκόρ.

18:32

54': Απειλεί εδώ ο Λεβαδειακός με μια κεφαλιά του Σοτέλο, δεν βρίσκει στόχο όμως ο άσος των φιλοξενούμενων.

18:29

51': Ο Ιγκόρ έπιασε καλο σουτ μέσα από την περιοχή αλλά η μπάλα κόντραρε...