1
16:57

Τελικό αποτέλεσμα στον Εύοσμο... Αγροτικός Αστέρας – Λαμία 3-1.

16:53

89': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

16:47

83': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Αγροτικός Αστέρας. Στην θέση του Βελλίνη (σκόρερ των δύο γκολ) ο Θεοδωρίδης.

16:47

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο με το ματς να έχει χάσει τον ρυθμό του και το ενδιαφέρον του μετά το 3-1 και την αποβολή του Γεωργίου.

16:44

80': Δεύτερη αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Εντός περνά ο Παλάσκας, εκτός αγωνιστικού χώρου ο Μίλιτς.

16:40

76': Αλλαγή κάνει και η Λαμία, η οποία κλείνει τις κινήσεις της από τον πάγκο. Στη θέση του Κωστόπουλου περνά ο Ομπράντοβιτς.

16:39

76': Αλλαγή για τον Αγροτικό Αστέρα. Εκτός ο Καθάριος, μέσα ο Κουρέλας.

16:37

Άλλο ενα τέταρτο στον Εύοσμο, δεν μπορεί να αντιδράσει η Λαμία των δέκα παικτών.

16:29

Η Λαμία βρίσκεται πίσω στο σκορ 3-1, καλείται να αγωνιστεί και με παίκτη λιγότερο για το τελευταίο 25λεπτο.

16:27

Ο γενικός αρχηγός της Λαμίας Βαλάντης Μπλέτσας έχει αποβληθεί από τον πάγκο των φιλοξενούμενων, προφανώς για διαμαρτυρίες.

16:27

Ο Στεφανίδης νικά από τα 11 βήματα τον Μπλάζιτς και κάνει το 3-1.

16:26

63': ΓΚΟΛ ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ!

16:24

Ο Στεφανίδης στην εκτέλεση του πέναλτι.

16:24

61': Ο Μπλάζιτς στη θέση του Τσαμούρη για τους φιλοξενούμενους.

16:23

Ετοιμάζεται ο Μπλάζιτς, με δέκα θα συνεχίσει η Λαμία.

16:23

Και ΚΟΚΚΙΝΗ στον Γεωργίου ο οποίος ανέτρεψε τον Καθάριο. Έντονες διαμαρτυρίες από τους ανθρώπους της Λαμίας.

16:22

59': ΠΕΝΑΛΤΙ κερδίζει ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ!

16:21

Ο Χουσείν Μουμίν πιάνει ξαφνικό σουτ εκτός περιοχής, αιφνιδιάζει τον Ταταρίδη και η Λαμία ξαναμπαίνει στο κόλπο. 2-1!

16:20

57': ΓΚΟΛ η ΛΑΜΙΑ!

16:19

2-0, λοιπόν, ο Αγροτικός Αστέρας δυσκολεύει αρκετά το ματς για την Λαμία.

16:18

Λίγα δευτερόλεπτα πριν η Λαμία είχε απειλήσει με σουτ του Βασιλλόγιανη στην κίνηση, η μπάλα έφυγε άουτ.

16:18

Σέντρα από τα δεξιά του Καθάριου και ο Βελλίνης με κοντινή προβολή πετυχαίνει το δεύτερο προσωπικό του τέρμα για το 2-0.

16:17

54': ΓΚΟΛ ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ!

16:11

48': Σουτ του Μίλιτς, δεν έχει πρόβλημα ο Γεωργίου. Πρώτη αξιόλογη φάση στο β' μέρος, είναι για τον Αγροτικό.

16:09

46': Έναρξη β' ημίχρονου.

16:09

46': Αλλαγή για την Λαμία πριν την έναρξη της επανάληψης. Στη θέση του Αντωνόπουλου ο Πέρεθ.

15:52

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Αγροτικός Αστέρας – Λαμία 1-0.

15:46

Επτά τα λεπτά των καθυστερήσεων...

15:45

45': Απειλεί η Λαμία με κεφαλιά του Κωστόπουλου μετά από φάουλ του Γιενγκά, η μπάλα στα χέρια του Ταταρίδη.

15:44

"Παίζετε", είπε και σ' αυτή την περίπτωση ο Μπουμαρσόπουλος.

15:44

41': Ο Αγροτικός Αστέρας ζητά για δεύτερη φορά για πέναλτι. Σ' αυτή την περίπτωση ήταν ένα μαρκάρισμα του Βασιλόγιαννη στον Μίλιτς...

15:42

Ο καιρός έχει βελτιωθεί, έβγαλε και ήλιο στον Εύοσμο.

15:39

Στο 40' φτάσαμε, ακόμα προσπαθεί να συνέλθει και να αντιδράσει η Λαμία. Μοιάζει μπλοκαρισμένη όμως.

15:37

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος με την βροχή που πέφτει στον Εύοσμο.

15:32

34': Ο Βασιλόγιαννης πιάνει ωραίο γυριστό σουτ, ο Ταταρίδης μπλοκάρει και κρατά το 1-0.

15:31

Για να δούμε αν έχει ''απάντηση'' η Λαμία, η οποία έχει απειλήσει μόνο σε μια περίπτωση, στο 8' με τον Κωστόπουλο.

15:27

Ο Στεφανίδης σεντράρει από αριστερά και ο Βελλίνης εύκολα από κοντά με κεφαλιά νικά τον Γεωργίου και ανοίγει το σκορ.

15:27

28': ΓΚΟΛ ο ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ!

15:26

Καλή στιγμή για τους γηπεδούχους.

15:25

26': Ο Στεφανίδης δοκίμασε τα πόδια του μέσα από την περιοχή για τον Αγροτικο, η μπάλα μόλις άουτ!

15:23

Να θυμίσουμε πως ο αγώνας διεξάγεται σε δύσκολες καιρικές συνθήκες με βροχή και αέρα.

15:22

Οι ποδοσφαιριστές επιστρέφουν στον αγωνιστικό χώρο, το ματς ξεκινά εκ νέου μετά από μια 4λεπτη διακοπή.

15:17

Στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες.

15:17

Στο 18' ο ρέφερι Μπουμαρσόπουλος διακόπτει το παιχνίδι καθώς ρίχνει χαλάζι.

15:13

13': Φωνές των γηπεδούχων για πέναλτι, σε μαρκάρισμα του Τσαμούρη στον Καθάριο. Παίζετε λέει (σωστά) ο ρέφερι Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας).