Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

24:54

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

24:51

90'+1: Κίτρινη στον Γκοντίν.

24:50

24:48

88': Ο Μπάρτρα αντί του Ινιέστα για την Μπαρτσελόνα.

24:47

87': Ο Σιμεόνε κλείνει τις αλλαγές του με τον Χιμένες αντί του Γκάμπι.

24:47

87': Κίτρινη στον Μιράντα.

24:45

Ο Όμπλακ αποκρούει το πέναλτι του Μέσι, αλλά η μπάλα πηγαίνει ξανά στον Αργεντινό, ο οποίος σκοράρει.

24:44

85': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ.

24:44

84': Κίτρινη στον Γκάμπι.

24:43

83': Πέναλτι για την Μπαρτσελόνα. Πέφτει θεαματικά ο Μπουσκέτς, αλλά ο Χουανφράν τον έχει βρει.

24:40

80': Κίτρινη στον Μαστσεράνο.

24:38

78': Κίτρινη στον Σουάρες.

24:37

77': Αλλαγή για την Μπαρτσελόνα, ο Τσάβι αντί του Ράκιτιτς.

24:34

74': Ο Ινιέστα κάνει ένα σουτ εκτός περιοχής και ο Όμπλακ δεν δυσκολεύεται να μπλοκάρει.

24:30

Δεν μπορεί να φτάσει σε τελικές προσπάθειες η Μπαρτσελόνα.

24:26

66': Βγαίνει ο Γκριεζμάν και μπαίνει ο Ραούλ Γκαρθία για την Ατλέτικο.

24:24

Ο Μέσι είναι δραστήριος, αλλά οι προσπάθειές του μένουν ημιτελείς.

24:21

Ίδια με το πρώτο ημίχρονο είναι η εικόνα και στο δεύτερο.

24:17

58': Κόρνερ για την Ατλέτικο. Και αυτό εκτελείται με πάσα και τελικά η φάση πάει χαμένη.

24:13

Οι γηπεδούχοι βγάζουν ωραίους συνδυασμούς, αλλά στο τέλος κάπου τα χαλάνε.

24:09

Έχει μπει καλύτερα η Μπαρτσελόνα.

24:06

46': Ο Μάντζουκιτς αντί του Τόρες για την Ατλέτικο.

24:05

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

23:48

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

23:47

45': Κίτρινη στον Χουανφράν.

23:45

Εκεί που θέλει έχει πάει το παιχνίδι η Ατλέτικο.

23:41

Η Ατλέτικο βγαίνει στην αντεπίθεση, ο Τόρες προσπαθεί να βρει τον Γκριεζμάν, αλλά η πάσα του κόβεται.

23:38

37': Απίστευτη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα, από τη φοβερή μπαλιά του Ράκιτιτς ο Σουάρες κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά εκτελώντας από τη μικρή περιοχή.

23:37

35': Ο Σικέιρα βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Γκριεζμάν παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

23:34

32': Ο Κόκε δίνει στον Τόρες, εκείνος πλασάρει, η μπάλα χτυπάει στον Πικέ και φεύγει κόρνερ.

23:29

27': Ο Τουράν κάνει σουτ από μακριά και ο Τερ Στέγκεν μπλοκάρει εύκολα.

23:25

Κυκλοφορεί την μπάλα η Μπαρτσελόνα και προσπαθεί να διασπάσει την άμυνα της Ατλέτικο.

23:21

Έντονες διαμαρτυρίες από τους Καταλανούς γιατί μέσα σε δύο λεπτά δεν δόθηκαν δύο φάουλ στον Νεϊμάρ.

23:18

Η Ατλέτικο περιμένει, όπως πάντα σε αυτά τα ματς.

23:14

12': Ο Ράκιτιτς δίνει στον Μέσι κι εκείνος από μέσα δεξιά στέλνει την μπάλα ψηλά.

23:10

Έχει μπει καλά η Μπαρτσελόνα.

23:06

4': Ωραία ενέργεια από τον Νεϊμάρ, πολύ καλό και το σουτ του αλλά ο Όμπλακ πέφτει στην αριστερή του γωνιά και αποκρούει.

23:03

22:59

22:45

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς της Μπαρτσελόνα με την Ατλέτικο για το κύπελλο Ισπανίας.