19:34

19:34

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι.

19:32

90'+1: Κίτρινη στον Καρντόσο.

19:31

19:29

89': Ο Σοϊλέδης αντί του Μπρέσεβιτς για την ΑΕΚ.

19:25

85': Ο Γιόχανσον σουτάρει από μακριά και αστοχεί.

19:24

84': Ο Μαρκόφσκι στη θέση του Ρόχας για την Κέρκυρα.

19:23

Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο η ΑΕΚ.

19:20

80': Ο Ντούνης στη θέση του Πλατέλλα για την ΑΕΚ.

19:20

79': Κίτρινη στον Μάνταλο.

19:18

78': Ο Ναγιάρ αντί του Ανδρεόπουλου για την Κέρκυρα.

19:16

76': Ο Μπακάκης κόβει για τον Μπρέσεβιτς, εκείνος τελειώνει τη φάση από μέσα δεξιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

19:14

74': Κίτρινη στον Λαμπρόπουλο.

19:11

71': Στη θέση του Φάμπιο ο Κόντος για την Κέρκυρα.

19:08

Ο Μάνταλος εκτελεί φάουλ και ο Γιόχανσον με τον Φάμπιο διεκδικούν την μπάλα στη μικρή περιοχή, και από το σώμα του δεύτερου εκείνη καταλήγει στα δίχτυα.

19:08

68': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

19:06

66': Στη θέση του Τζανετόπουλου ο Γιόχανσον για την ΑΕΚ.

19:05

65': Ο Πεταυράκης κάνει τη σέντρα, ο Μάνταλος το σουτ, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

19:03

Αμύνεται πολύ καλά η Κέρκυρα.

18:59

Από το κόρνερ που εκτελείται, η μπάλα περνάει απ' όλους, ο Βενέτης κάνει το κοντρόλ και στη συνέχεια με δυνατό σουτ σκοράρει.

18:59

59': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

18:55

55': Κερδίζει κόρνερ η ΑΕΚ. Ο Μάνταλος το εκτελεί και ο Φάμπιο παίρνει την κεφαλιά για να απομακρύνει.

18:51

Μικρή διακοπή, στο έδαφος ο Ρόχας.

18:48

48': Ο Μάνταλος κάνει το σουτ και δεν βρίσκει στόχο.

18:46

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:43

18:30

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:29

45': Από πολύ μακριά σουτάρει ο Μπρέσεβιτς και η μπάλα σταματάει στον Βενέτη.

18:26

41': Ο Μπρέσεβιτς σκοράρει, αλλά είναι ακάλυπτος. Σωστή η απόφαση.

18:22

38': Μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα, ο Φάμπιο κάνει το γύρισμα, ο Χαβίτο πατάει την μπάλα και ο Καϊκούτ πλασάρει ψηλά.

18:20

36': Κίτρινη στον Ανδρεόπουλο.

18:17

33': Κίτρινη στον Ανάκογλου.

18:15

Δεν υπάρχει ο παίκτης που θα κάνει την προσωπική ενέργεια.

18:12

Δεν κρατάει καθόλου μπάλα η Κέρκυρα.

18:08

Κυκλοφορεί την μπάλα η Ένωση, αλλά δυσκολεύεται να διασπάσει την άμυνα της Κέρκυρας.

18:05

Έχει πάρει τα ηνία του αγώνα η ΑΕΚ.

18:01

17': Σέντρα από τον Ανδρεόπουλο, κεφαλιά από τον Φάμπιο, η οποία είναι εντελώς άστοχη.

18:01

16': Κόρνερ κερδίζει η Κέρκυρα. Σέντρα από τον Χαβίτο, άψυχο το σουτ του Ανδρεόπουλου.

17:57

Αργός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

17:53

Ελέγχει το παιχνίδι η Κέρκυρα.

17:50

5': Πολύ καλό σουτ με το αριστερό από τον Αραβίδη, λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι περνάει η μπάλα.