21:25

21:24

Ολοκληρώθηκε το ματς.

21:22

90'+6: Αποβάλλεται και ο Κεϊτά με δεύτερη κίτρινη.

21:19

Εντυπωσιακή εκτέλεση φάουλ από τον Κοζορώνη, ο οποίος στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Χογκ.

21:19

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

21:17

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

90': Κίτρινη στον Λουβιόν.

21:14

88': Καλό σουτ από τον Γιουσούφ εκτός περιοχής, λίγο άουτ πάει η μπάλα.

21:11

Ο Κεϊτά βγάζει στον κενό χώρο, ο Μίνγκας περνάει Κοζορώνη και με πλασέ από μέσα αριστερά νικάει τον Σαράνοφ.

21:11

85': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

21:07

81': Ο Κούτρης αντί του Χαλκιαδάκη.

21:07

81': Ο Κεϊτά κάνει φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής, αλλά δεν βρίσκει στόχο.

21:05

Στο έδαφος ο Τσαμπούρης, διακοπή στο ματς.

21:02

76': Κλείνει τις αλλαγές του ο Βλάχος με τον Ανέστη αντί του Καμαρά.

21:01

Από φάουλ του Κοζορώνη η άμυνα της Καλλονής δεν διώχνει, η μπάλα φτάνει στον Χαντί κι εκείνος με σουτ από τα όρια της περιοχής νικάει τον Χογκ.

20:59

73': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

20:56

70': Ο Μίνγκας αντί του Λεοζίνιο για την Καλλονή.

20:54

68': Από το κόρνερ του Κοζορώνη ο Αναστασιάδης κάνει την κεφαλιά και ο Χογκ αποτρέπει το αυτογκόλ.

20:53

Ο Παμλίδης δίνει στον Χαντί, εκείνος περνάει τον Αντέγιο με ωραία ντρίμπλα και στη συνέχεια σκοράρει.

20:53

67': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

20:49

63': Ο Χαντί κάνει το σουτ εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα πολλά μέτρα εκτός εστίας.

20:44

Μονόλογος του Εργοτέλη, αλλά χωρίς ευκαιρία είναι τα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου.

20:40

54': Αλλαγή για την Καλλονή, ο Ναβάρο αντί του Χουάνμα.

20:36

Αργός ο ρυθμός στα πρώτα λεπτά.

20:32

46': Αλλαγη για τον Εργοτέλη, ο Παμλίδης αντί του Ρέντζα.

20:32

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:31

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

20:16

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:15

Αποβάλλεται και ο βοηθός του Βλάχου.

20:14

45': Κόκκινη στον Γιορέντε, ο οποίος πέφτει άτσαλα πάνω στον Χαλκιαδάκη και παίρνει τη δεύτερη κίτρινη.

20:12

43': Κόρνερ κερδίζει ο Εργοτέλης, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

20:09

Ωραία σέντρα από τον Γιορέντε, μόνος του πηδάει ο Χουάνμα και από τη μικρή περιοχή με καρφωτή κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

20:08

39': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

20:07

Νέα διακοπή στο ματς.

20:04

Έχει πάρει τα ηνία του παιχνιδιού στα τελευταία λεπτά ο Εργοτέλης.

20:01

31': Κίτρινη στον Καλτσά.

19:59

30': Ο Χογκ πέφτει στη γωνιά του και αποκρούει απευθείας φάουλ του Κοζορώνη.

19:58

29': Κίτρινη στον Χουάνμα.

19:58

28': Κίτρινη στον Γιορέντε.

19:55

Προσωρινή διακοπή λόγω μικροτραυματισμού του Τσαμπούρη.

19:52

23': Ο Χουάνμα μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει διαγώνιο πλασέ και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

19:50

21': Κίτρινη στον Κεϊτά.

19:49

Ο Λεοζίνιο στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνιά του Σαράνοφ, ο οποίος πέφτει σωστά αλλά δεν τα καταφέρνει.

19:49

20': ΓΚΟΛ για την ΚΑΛΛΟΝΗ!

19:48

19': Κίτρινη στον Καζναφέρη.

19:48

19': Πέναλτι για την Καλλονή, το οποίο κέρδισε ο Λεοζίνιο πέφτοντας στην περιοχή.

19:45

15': Ο Ρέντζας κάνει σέντρα από δεξιά, ο Λυκογιάννης παίρνει την κεφαλιά, αλλά αστοχεί.

19:42

12': Ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Λεοζίνιο, εκτινάσσεται και αποκρούει ο Σαράνοφ.

19:40

10': Απευθείας φάουλ από πολύ μακριά κάνει ο Κοζορώνης και στέλνει την μπάλα πάρα πολύ ψηλά.

19:37

8': Καλή προσπάθεια από τον Καμαρά, αλλά ο Γκέντσογλου κόβει τη σέντρα του.

19:35

5': Ο Καμαρά κάνει ένα σουτ εκτός περιοχής και ο Σαράνοφ πέφτει στη γωνιά του και αποκρούει.

19:33

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

19:30

1': Σέντρα στο παιχνίδι.

19:28

19:17

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Εργοτέλη με την Καλλονή.