1
-
0
19:07

90+4': Τέλος του αγώνα.

19:06

90+3': Κίτρινη ο Γκολάσα.

19:05

90+2': Φάουλ για τον Πλατανιά μεταξύ κέντρου και περιοχής, ανεβαίνει και ο Ολιμπά στην περιοχή. Στην αγκαλιά του Ιτάνζ η εκτέλεση του Μιλούνοβιτς.

19:04

90+1': Ο Μακ κλέβει και ψάχνει τον Περέιρα που φεύγει σε θέση τετ α τετ, βγαίνει ταχύτατα και διώχνει ο Ολιμπά.

19:03

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:02

89': Επικίνδυνη σέντρα σουτ, διώχνει ο Ολιμπά.

18:59

86': Ωραία ατομική ενέργεια και σουτ του Γκολάσα, μπλοκάρει ο Ολιμπά.

18:58

85': Λάθος του Νομπόα έξω από την περιοχή, ο Τόρες σουτάρει άουτ. Καλή στιγμή για τον Πλατανιά.

18:53

80': Κίτρινη ο Σκόνδρας.

18:52

80': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Μακ μπαίνει στην περιοχή από δεξιά και σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Δημήτρη και παίρνει πορεία προς τα δίχτυα, ενστικτωδώς σώζει ο Ολιμπά.

18:50

78': Ο Φιγκέιρα στη θέση του Γουνδουλάκη.

18:49

77': Ο Νομπόα στη θέση του Σαλπιγγίδη. Αποθεώνεται ο μέσος από το Εκουαδόρ, που αποθεώνεται.

18:45

72': Εκτελεί ο Γουνδουλάκης, καθαρίζει ο Ιτάνζ.

18:44

72': Ο Τόρες στη θέση του Γιακουμάκη.

18:44

71': Ευκαιρία ο Πλατανιάς με το σουτ του Γουνδουλάκη μέσα από την περιοχή να κοντράρει και να καταλήγει άουτ.

18:41

68': Ο Παπαγιαννόπουλος στη θέση του Κατσικά.

18:39

Πρόβλημα με τον Κατσικά, που δεν μπορεί να συνεχίσει. Τον Παπαγιαννόπουλο ετοιμάζει ο Αναστασιάδης.

18:35

62': Ο Γκολάσα στη θέση του Μαντούρο.

18:33

61': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραίο τριγωνάκι Σκόνδρα-Σαλπιγγίδη-Περέιρα, ο Αργεντινός κάνει το γύρισμα, το πλασέ του Μακ από το πέναλτι λίγο πάνω από τα δοκάρια.

18:32

59': Νέα τελική για τον Πλατανιά, σουτ του Μιλούνοβιτς από πλάγια θέση, σε ετοιμότητα ο Ιτάνζ.

18:31

58': Αδύναμο σουτ του Τετέ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Ιτάνζ.

18:28

55': Κίτρινη ο Μιλούνοβιτς.

18:27

54': Μέσα ο Μιλούνοβιτς, έξω ο Τσουράκης.

18:25

53': Κίτρινη ο Αποστολόπουλος.

18:23

50': Ο ΠΑΟΚ έχει τον έλεγχο, αλλά δεν βρίσκει διαδρόμους.

18:18

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.