19:09

19:08

Έληξε το παιχνίδι, 2-2 το τελικό σκορ.

19:06

90'+1: Πολύ κακό σουτ από τον Τζημόπουλο, εντελώς άστοχο.

19:05

19:03

89': Από τη σέντρα του Ναδάλες ο Γιάκος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:01

87': Στη θέση του Τζάνη ο Λίτσκας για τον Πανθρακικό.

18:59

Ο Τσουμάνης κάνει ωραία ενέργεια, δίνει στον Κάσες κι εκείνος με ωραίο πλασέ στην απέναντι γωνία στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:58

84': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:56

81': Ο Κοροβέσης μπαίνει αντί του Ίλιτς για τον ΠΑΣ.

18:55

80': Ο Μανιάς κάνει ωραία ενέργεια, δίνει στον Γιάκο κι εκείνος από μέσα δεξιά με διαγώνιο σουτ στέλνει την μπάλα άουτ.

18:53

79': Δυνατή σέντρα του Τζάνη στο δεύτερο δοκάρι, ο Παπαγεωργίου παίρνει την κεφαλιά αλλά είναι εντελώς άστοχη.

18:50

Έχει ανεβεί ο Πανθρακικός, αλλά δεν κάνει τελικές.

18:46

71': Ο Σκόνδρας αντί του Μπέριου για τον ΠΑΣ.

18:44

69': Ο Γιάκος αντί του Τσάβες για τους γηπεδούχους.

18:43

69': Κάσες και Ζδράβος -Ρίζος αντί των Ιγκόρ και Ντιγκινί για τους φιλοξενούμενους.

18:42

Στο έδαφος ο Μπέριος με πρόβλημα τραυματισμού.

18:41

67': Ωραία ανάπτυξη από τους παίκτες του Πανθρακικού, ο Χασομέρης κάνει το σουτ από δεξιά και η μπάλα φεύγει άουτ.

18:39

65': Κίτρινη στον Ρομέου.

18:38

64': Ο Τζάνης εκτελεί φάουλ από μακριά, αλλά πάνω στον Βελλίδη, ο οποίος μπλοκάρει εύκολα.

18:33

Ο Ίλιτς δίνει στον Μανιά κι εκείνος από μέσα δεξιά με διαγώνιο σουτ νικάει τον Αθανασιάδη.

18:32

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

18:31

Σαστισμένος είναι ο ΠΑΣ μετά την ισοφάριση.

18:27

Ο Έμποου, ο οποίος είχε χτυπήσει στο πρώτο ημίχρονο, φαίνεται να μην πατάει καλά. Παρόλα αυτά μένει στον αγωνιστικό χώρο, αφού λέει ότι μπορεί να συνεχίσει.

18:24

Ο Τζάνης ανοίγει αριστερά, ο Τσουμάνης γυρίζει στον Χασομέρη και ο τελευταίος από το σημείο του πέναλτι με πλασέ στην κίνηση στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:23

49': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:20

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:19

18:02

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

18:01

45'+1: Ο Παπαγεωργίου παίρνει την κεφαλιά από το φάουλ του Τζάνη και ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα.

18:01

45'+1: Κίτρινη στον Ντάσιο.

18:01

17:59

44': Κίτρινη στον Ντιγκινί.

17:56

Καμία φαντασία στο παιχνίδι του ο Πανθρακικός.

17:52

38': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Ακόστα γυρίζει στο σημείο του πέναλτι, ο Τσουκαλάς κοντρολάρει, κάνει και το πλασέ και ο Αθανασιάδης αποκρούει με τα πόδια.

17:49

35': Ο Τσάβες, γυρίζει ωραία, αλλά το συρτό σουτ του είναι πολύ κακό.

17:47

33': Ο Τσάβες αλλάζει την μπάλα με τον Ίλιτς, αλλά το σουτ του εκτός περιοχής είναι πολύ άστοχο.

17:43

Αργός ο ρυθμός του αγώνα.

17:39

Έχει ρίξει ταχύτητα ο ΠΑΣ στα τελευταία λεπτά.

17:35

Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Έμποου.

17:32

18': Κίτρινη στον Τσουμάνη.

17:28

Δείχνει να μην έχει συνέλθει ο Πανθρακικός από το γκολ

17:25

Ο Ίλιτς εκτελεί κόρνερ, ο Μανιάς νικάει κατά κράτος τον αντίπαλό του και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:25

10': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

17:22

8': Ο Μανιάς σουτάρει εκτός περιοχής, αλλά είναι εντελώς άστοχος.

17:18

Βρέχει στα Γιάννενα.

17:15

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

17:01

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του ΠΑΣ Γιάννινα με τον Πανθρακικό.

Βελλίδης, Ντάσιος, Μπέριος, Μιχαήλ, Ναδάλες, Τζημόπουλος, Τσουκαλάς, Ακόστα, Τσάβες, Ίλιτς, Μπέριος
Αναπ: Σωτηρίου, Κοροβέσης, Στρούνα, Σκόνδρας, Σαπαλίδης, Γιάκος, Αυγενικού