Ολοκληρώθηκε το ματς, εύκολη νίκη με 4-1 για τη Βέροια.

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:47

Στο 80% η κατοχή για τη Βέροια.

16:44

84': Σουτ από μακριά κάνει ο Άρτσε, μπλοκάρει χωρίς δυσκολία ο Λόρια.

16:40

80': O Εσπάρθα κάνει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπεν σουτάρει στην κίνηση και στέλνει πάρα πολύ ψηλά την μπάλα.

16:38

Κυκλοφορεί την μπάλα ο ΟΦΗ στα τελευταία λεπτά.

16:35

76': Στη θέση του Καλτσά ο Εσπάρθα για τη Βέροια.

16:34

Φιλικό προετοιμασίας θυμίζει το ματς, αφου τα πάντα έχουν κριθεί.

16:30

70': Ο Άρτσε αντί του Βεργώνη για τη Βέροια.

16:28

69': Ο Μαραθιανός αντί του Τζορτ για τον ΟΦΗ.

16:26

67': Κίτρινη στον Βέρτζο.

16:25

66': Δύο σουτ κάνει ο Κάμπορα, και τα δύο κοντράρουν και η Βέροια παίρνει κόρνερ. Ο Λόρια μπλοκάρει μετά την εκτέλεση του Μπεν.

16:21

62': Ο Κάμπορα στη θέση του Μπαργκάν για τη Βέροια.

16:21

61': Κίτρινη στον Μπαργκάν.

16:19

Ο Παυλίδης με ωραία πάσα βγάζει μόνο του τον Μπεν, ο Λόρια αποκρούει το πλασέ του τελευταίου, αλλά η μπάλα πηγαίνει ξανά στον Μπεν που στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:19

59': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

16:18

58': Ο Μπεν φεύγει στην πλάτη της άμυνας, κάνει και το σουτ από μέσα αριστερά και ο Λόρια μπλοκάρει εύκολα.

16:16

56': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Μανιδάκης αντί του Λαμπρόπουλου.

16:15

Απλώς κυκλοφορούν την μπάλα οι γηπεδούχοι. Δεν δείχνουν διάθεση να κυνηγήσουν κάποιο γκολ.

16:12

Στα πόδια των παικτών της Βέροιας από το πρώτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου η μπάλα.

16:09

Αργό το τέμπο στα πρώτα λεπτά.

16:06

46': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Κάλαϊτζιτς αντί του Κουτσιανικούλη

16:05

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:04

15:46

Τέλος ημιχρόνου.

15:44

15:42

Πολύ κακός ο ΟΦΗ, δεν μπορεί να κρατήσει καθόλου μπάλα.

15:39

Ο Μπεν μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει διαγώνια, ο Λόρια αποκρούει και στην επαναφορά από κοντά ο Καλτσάς σκοράρει.

15:38

40': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

15:38

Ο Μαλόν κάνει τη σέντρα, η μπάλα πάει στον Βεργώνη, ο οποίος κάνει μία μπαλιά και με προβολή από κοντά ο Παυλίδης στέλνει την μπαλα στα δίχτυα.

15:37

38': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

15:37

Ο Λαμπρόπουλος εκτελεί φάουλ στο δεύτερο δοκάρι, ο Μακρής παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στην απέναντι γωνία.

15:36

37': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

15:32

32': Η άμυνα του ΟΦΗ δεν μπορεί να διώξει, ο Ραούλ Μπράβο κάνει ένα σουτ από μέσα αριστερά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:31

Ο Μπαργκάν επιλέγει τη δεξιά γωνία του Λόρια, αλλά εκείνος πέφτει σωστά και μπλοκάρει.

15:30

30': Κόκκινη στον Τριποτσέρη (δεύτερη κίτρινη).

15:29

30': Πέναλτι ξανά για τη Βέροια! Τραβηγμένη η απόφαση.

15:27

Μετά από ώρα ο ΟΦΗ προσπαθεί για λίγο να κρατήσει την μπάλα. Και πάλι, όμως, γίνεται το εύκολο λάθος.

15:24

Κυκλοφορούν τώρα την μπάλα οι γηπεδούχοι προσπαθώντας να βρουν τρόπο γα να διασπάσουν την αντίπαλη άμυνα.

15:20

Μονόλογος της Βέροιας είναι το ματς ως τώρα.

15:17

Ο Μπεν στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Λόρια, ο οποίος πέφτει στην απέναντι.

15:17

18': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

15:16

17': Πέναλτι για τη Βέροια! Ο Κουτσιανικούλης ίσα που βρίσκει τον αντίπαλό του, λάθος η απόφαση.

15:15

16': Κίτρινη στον Τριποτσέρη.

15:13

14΄: Ο Μαλόν κάνει τη σέντρα, η μπάλα απομακρύνεται, αλλά το σουτ του Παυλίδη φεύγει ψηλά.

15:10

11': Ο Μπαργκάν κάνει το γύρισμα από αριστερά, ο Μπεν πιάνει το σουτ στην κίνηση από κοντά και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:09

10': Ωραία προσπάθεια από τον Τζορτζ, κάνει και το γύρισμα προς τον Ροβίθη αλλά μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

15:07

Έχει μπει δυνατά η Βέροια.

15:03

4': Ο Μπαργκάν κάνει ένα σουτ από μέσα αριστερά και ο Λόρια αποκρούει.

15:03

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:01

1': Ξεκίνησε το ματς.