1
-
1
21:19

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:18

90+2': Ο Μασούρας στη θέση του Κολοβού.

21:17

90+2': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Ο Πράνιτς βρέθηκε σε θέση βολής στο ύψος του πέναλτι, αλλά το πλασέ του Πράνιτς είναι κακό και φεύγει άουτ.

21:16

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:16

90': Περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:15

90': Μεγάλη ευκαιρία ο Πανιώνιος. Εντυπωσακό ψαλιδάκι ο Γιάννου, σε κόρνερ δύσκολα ο Στιλ.

21:13

88': Σουτ του Ζέκα μετά από αντεπίθεση, μπλοκάρει ο Γιαννακόπουλος.

21:12

87': Εκτελεί ο Κολοβός, πέφτει στη δεξιά του γωνία και αποκρούει ο Στιλ. Χάνει τεράστια ευκαιρία ο Πανιώνιος.

21:11

86': Κίτρινη στον Σίλντενφελντ. Σωστή η απόφαση του Μάνταλου στο μαρκάρισμα του Κροάτη στον Γιάννου.

21:11

86': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ.

21:09

84': Σέντρα σουτ του Χουχούμη, ωραίο τακουνάκι ο Πέτριτς, σε ετοιμμότητα ο Γιαννακόπουλος, που μπλοκάρει. Καλή στιγμή για τους πράσινους.

21:07

82': Εκτελεί πάλι ο Χουχούμης, διώχνει ο Μητρόπουλος.

21:06

81': Κόρνερ ο ΠΑΟ. Εκτελεί ο Χουχούμης, νέο κόρνερ από την άλλη πλευρά.

21:05

80': Ο Μπούζας στη θέση του Μπουμάλ.

21:04

Σπουδαία επέβαση του Γιαννακόπουλου σε σουτ του Δώνη, ο Κλωναρίδης παίρνει την απόκρουση και γυρίζει προς το πέναλτι με τον Μπεργκ να εκτελεί από κοντά και να ισοφαρίζει.

21:04

78': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

21:01

76': Μέσα ο Κλωναρίδης, έξω ο Ατζαγκούν.

21:01

74': Απειλεί ο Παναθηναϊκός με τον Πέτριτς να πιάνει ένα πολύ δυνατό σουτ, αλλά να το σταματάει με το κεφάλι ο Παντίδος και ενώ είχε πορεία προς την εστία.

20:56

71': Κόρνερ για τον Πανιώνιο μετά από γύρισμα του Ταυλαρίδη και... τσαφ του Στιλ. Εκτελεί ο Κολοβός, καθαρίζει ο Άγγλος τερματοφύλακας.

20:52

67': Απομακρύνουν οι αμυντικοί το κόρνερ του Χουχούμη.

20:52

66': Σουτ του Πράνιτς , ο Γιαννακόπουλος δεν υπολογίζε σωστά την μπάλα και παραχωρεί κόρνερ με το πόδι.

20:51

66': Ο Μπεργκ μπαίνει επικίνδυνα από αριστερά στην περιοχή και κάνει το γύρισμα, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:48

62': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Χουχούμης, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Μητρόπουλος.

20:47

62': Ο Δώνης στη θέση του Λαγού.

20:40

55': Ο Πάνος στη θέση του Ιμπαγάσα, που ένιωσε κάποιες ενοχλήσεις.

20:39

54': Ο Καρέλης δοκιμάζει το πόδι του έξω από την περιοχή, δεν είναι κακό, αλλά φεύγει άουτ.

20:38

52': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Ο Πέτριτς βγάζει τον Καρέλη σε θέση βολής, αυτός πλασάρει, αλλά ο Γιαννακόπουλος καθαρίζει τη φάση.

20:36

50': Πρώτη τελική για τον Παναθηναϊκό στο β' μέρος με το σουτ του Ατζαγκούν από το ύψος της περιοχής να είναι απογοητευτικό.

20:31

46': Ο Καρέλης στη θέση του Μπαϊράμι.

20:31

46': Έναρξη β' μέρους.

20:28

20:16

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

20:15

45': Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Εκτελεί ο Ιμπαγάσα, επιθετικό φάουλ του Παντίδου.

20:10

40': Ευκαιρία ο Πανιώνιος. Ο Μπουμάλ χορεύει από δεξιά τον Χουχούμη και βγάζει εξαιρετική σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, αμαρκάριστος ο Ιμπαγάσα στέλνει την μπάλα άουτ με το κεφάλι.

20:06

36': Η αρχική εκτέλεση του Πράνιτς σταματάει στο τείχος, το δεύτερο σουτ του Κροάτη φεύγει άουτ.

20:05

35': Φάουλ σε καλή θέση για τον Παναθηναϊκό, μερικά μέτρα έξω από την περιοχή και στον άξονα.

20:04

Ο Ιμπαγάσα εκτελεί το κόρνερ, ο Ζέκα διώχνει με το κεφάλι, αλλά ουσιαστικά στρώνει στον Μπουμάλ που με εκπληκτικό βολέ έξω από την περιοχή στέλνει την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Στιλ. 1-0 ο Πανιώνιος.

20:03

33': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.

20:02

33': Κόρνερ ο Πανιώνιος.

20:01

30': 35%-65% η κατοχή για τους πράσινους.

20:01

30': Ο Μπουμάλ από δεξιά συγκλίνει προς τον άξονα και σουτάρει με το αριστερό, πάνω από τα δοκάρια.

19:54

25': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Πολύ ωραία σέντρα του Πράνιτς στην καρδιά της άμυνας, δεν μπορεί να διώξει ο Παντίδος, κακό το πλασέ του Μπεργκ από εξαιρετικά ευνοϊκή θέση, άουτ.

19:48

18': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Χουχούμης, διώχνουν προσωρινά οι αμυντικοί, η μπάλα φτάνει στα πόδια του Πράνιτς, που από μακριά σημαδεύει αρκετά μέτρα άουτ.

19:47

17': Για τον Πανιώνιο η πρώτη τελική. Ο Γιάννου στρώνει στον Ιμπαγάσα, που σουτάρει από το ύψος της περιοχής πάνω από την εστία.

19:45

15': Χωρίς ευκαιρίες και σε σχετικά χαμηλό τέμπο το παιχνίδι μέχρι τώρα.

19:41

11': Επικίνδυνη σέντρα του Χουχούμη, ο Γιαννακόπουλος με την βοήθεια του Ρισβάνη μπλοκάρει προ του Πέτριτς.