17:02

17:01

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη με 1-0 για τον Πανθρακικό.

16:59

90'+5: Κίτρινη στον Ζορμπά.

16:58

Στο έδαφος ο Ιγκόρ, διακοπή στο ματς.

16:56

90'+3: Ο Κρητικός κάνει τη σέντρα, ο Μαρκόφσκι παίρνει την κεφαλιά, αλλά είναι άστοχη.

16:54

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:52

Πιέζει η Κέρκυρα, αλλά χωρίς αντίκρυσμα.

16:48

85': Πολύ κακό το σουτ του Μαρκόφσκι υπό πίεση, εύκολα ο Αθανασιάδης.

16:47

Απίστευτη η ένταση που υπάρχει εντός κι εκτός αγωνιστικού χώρου.

16:44

81': Ο Ζορμπάς αντί του Καρντόσο για την Κέρκυρα.

16:43

79': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, στη θέση του Κάσες ο Ζδράβος.

16:40

76': Κίτρινη στον Τζάνη, παρόλο που βρίσκεται στον πάγκο.

16:39

75': Μπλοκάρει την κάκιστη εκτέλεση του Μαρκόφσκι ο Αθανασιάδης.

16:37

74': Κόκκινη στον Ποτουρίδη.

16:37

74': Πέναλτι για την Κέρκυρα! Απίστευτο λάθος από τον Ποτουρίδη, ο οποίος στη συνέχεια κάνει τάκλιν για να το διορθώσει και ανατρέπει τον Κόντο.

16:33

70': Ο Καϊκούτ κάνει ένα αδύναμο σουτ με το δεξί και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει με άνεση.

16:30

67': Ο Χασομέρης αντί του Λαδάκη για τον Πανθρακικό.

16:27

Προσωρινή διακοπή στο παιχνίδι, στο έδαφος ο Λαδάκης.

16:24

61': Βγήκε ο Χαβίτο και μπήκε ο Φάμπιο για την Κέρκυρα.

16:23

60': Ο Κρητικός κάνει τη σέντρα, η κεφαλιά του Μαρκόφσκι είναι αδύναμη και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει εύκολα.

16:22

58': Κίτρινη στον Παρασκευαΐδη.

16:20

Πολύ φλύαρη η Κέρκυρα, η οποία έχει πάρει τον έλεγχο του αγώνα.

16:16

53': Κίτρινη στον Καρντόσο.

16:13

50': Διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους για χέρι, δεν συγκινείται ο Κουκουλάκης. Η μπάλα βρίσκει στο χέρι, αλλά ο Παπαγεωργίου είναι πολύ κοντά για να προλάβει να το μαζέψει.

16:09

46': Ο Καϊκούτ αντί του Ρόχας για την Κέρκυρα.

16:09

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:06

Στον αγωνιστικό χώρο έχουν επιστρέψει οι δύο ομάδες.

15:50

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

15:49

45'+1: Κίτρινη στον Ναγιάρ.

15:48

45'+1: Κίτρινη στον Μεχία.

15:47

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

15:44

42': Ο Κόντος κάνει πλασέ από τα όρια της περιοχής χωρίς δύναμη και ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

15:43

41': Ο Μεχία κάνει το σουτ κι ενώ είχε επιλογές και στέλνει την μπάλα άουτ.

15:40

Ο Ιγκόρ σημαδεύει την αριστερή γωνιά του Σέτκους, ο οποίος πέφτει από την άλλη.

15:40

38': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

15:39

38': Πέναλτι για τον Πανθρακικό! Το κερδίζει έξυπνα ο Κάσες από τον Ναγιάρ.

15:36

Πολλές οι λανθασμένες μεταβιβάσεις ως τώρα.

15:32

30': Ο Χαβίτο κάνει ένα σουτ από πολύ μακριά και η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα άουτ.

15:31

Προσπαθεί να κυκλοφορήσει μπάλα και να παγώσει το παιχνίδι η Κέρκυρα.

15:26

25': Ο Εμπόου κάνει ένα εντελώς αδύναμο σουτ εκτός περιοχής και ο Σέτκους μπλοκάρει.

15:25

Δεν υπάρχουν τελικές για τις δύο ομάδες.

15:22

Σε παθητικό ρόλο η Κέρκυρα από την αρχή του ματς.

15:19

17': Από γύρισμα του Ιγκόρ ο Πανθρακικός παίρνει το κόρνερ, αλλά αυτό περνάει ανεκμετάλλευτο.

15:17

Καλύτερα πατάει ως τώρα ο Πανθρακικός στο παιχνίδι.

15:13

12': Ο Παπαγεωργίου στη θέση του Τσουμάνη για τους γηπεδούχους.

15:11

10': Ο Λαδάκης κάνει το σουτ, η μπάλα κοντράρει και ο Σέτκους μπλοκάρει εύκολα.

15:08

6': Ο Τσουμάνης κάνει τη σέντρα, ο Ρομέου δεν μπορεί να πλασάρει όπως θα ήθελε και η μπάλα καταλήγει στον Σέτκους.

15:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

15:02

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

14:48

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Πανθρακικού με την Κέρκυρα.