19:05

19:05

Ολοκληρώθηκε το ματς, εντυπωσιακό παιχνίδι, με γκολ και χωρίς νικητή (2-2).

19:04

90'+4: Ο Μάσα κάνει δυνατό σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής και ο Βελλίδης πραγματοποιεί εντυπωσιακή επέμβαση.

19:02

90'+2: Κίτρινη στον Βελλίδη.

19:02

19:01

Πιέζει πολύ ο Αστέρας, δεν κρατάει μπάλα ο ΠΑΣ.

18:57

87': Εντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Γιαννιώτα.

18:55

85': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

18:54

84': Σκόνδρας αντί Κοροβέση για τον ΠΑΣ.

18:53

83': Ο Μάσα κάνει σουτ εκτός περιοχής, ο Βελλίδης αλλοιώνει την πορεία της μπάλας, η οποία στη συνέχεια χτυπάει στο αριστερό δοκάρι.

18:52

81': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα, Λούι και Ρόλε βγαίνουν, Πάρα και Φερνάντες μπαίνουν.

18:50

79': Ο Ρόλε κάνει ένα αδύναμο σουτ και ο Βελλίδης μπλοκάρει εύκολα.

18:49

78': Ο Μανιάς πατάει για τον Στρούνα, εκείνος κάνει το σουτ και ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρε.

18:48

Ο Κοροβέσης κάνει ένα δυνατό σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα περνάει κάτω από το χέρι του Θεοδωρόπουλου και καταλήγει στα δίχτυα.

18:47

77': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

18:45

74': Κίτρινη στον Μπέριο.

18:42

72': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΣ, Τσάβες και Γιάκος εκτός, Σαπαλίδης και Ίλιτς εντός.

18:39

68': Ο Ρόλε πατάει στον Μπαράλες, αλλά το τελείωμα του τελευταίου είναι άστοχο.

18:36

65': Μπαίνει ο Τιε Μπι αντί του Μουνάφο για τον Αστέρα.

18:34

64': Κίτρινη στον Τσοκάνη.

18:33

62': Ο Ντάσιος παίζει το 1-2 με τον Τσάβες και το αριστερό πλασέ του από το ημικύκλιο στέλνει την μπάλα ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.

18:30

Έχουν ανεβάσει ταχύτητα στα τελευταία λεπτά οι γηπεδούχοι.

18:27

56': Ο Μάσα βγάζει σέντρα από αριστερά, ο Ρόλε πιάνει το μονοκόμματο σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:25

54': Ο Ρόλε κάνει το σουτ εκτός περιοχής και η μπάλα περνάει εκτός.

18:24

53': Ο Θεοδωρόπουλος βγαίνει, ο Κοροβέσης προλαβαίνει να κάνει το πλασέ, αλλά ο τερματοφύλακας του Αστέρα αποκρούει.

18:20

Χωρίς ρυθμό στα πρώτα λεπτά.

18:16

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

18:16

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

45': Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:59

Ο Τσάβες κάνει εξαιρετική ενέργεια, ο Θεοδωρόπουλος δεν αντιδρά σωστά στη σέντρα - σουτ του και από κοντά ο Κοροβέσης σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:58

43': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ!

17:56

Έχει κατεβάσει ταχύτητα ο Αστέρας στα τελευταία λεπτά.

17:52

36'; Από την εκτέλεση του κόρνερ οι παίκτες του Αστέρα δεν απομακρύνουν την μπάλα, ο Μανιάς κάνει το γυριστό και ο Θεοδωρόπουλος παραχωρεί νέο κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

17:51

35': Ο Τσάβες κάνει μία λόμπα σε απευθείας φάουλ και ο Θεοδωρόπουλος παραχωρεί κόρνερ.

17:47

32': Κόρνερ κερδίζει ο ΠΑΣ από την προσπάθεια του Κοροβέση. Περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:45

Προσπαθεί να ανεβεί ο ΠΑΣ.

17:41

Ο Ντάσιος με κεφαλιά πάει να κρεμάσει τον Βελλίδη, εκείνος αποκρούει και από κοντά ο Μπαράλες στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:40

25': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

17:37

22': Ο Τσάβες κάνει παράλληλη μπαλιά προς το δεύτερο δοκάρι και ο Γιάκος χάνει πολύ μεγάλη ευκαιρία με τον Θεοδωρόπουλο να αποκρούει το πλασέ του.

17:34

Έχει τον απόλυτο έλεγχο ο Αστέρας.

17:30

Ο Γιαννιώτας δίνει στον Ρόλε, εκείνος κάνει ένα έξυπνο σουτ από μέσα δεξιά, δεν ψάχνει την απέναντι γωνία και αυτό αιφνιδιάζει τον Βελλίδη.

17:29

14': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ!

17:25

10': Κόρνερ κερδίζει ο Αστέρας, αλλά ο Βελλίδης βγαίνει και μπλοκάρει την μπάλα μετά την εκτέλεσή του.

17:23

8': Ο Ρόλε εκτελεί απευθείας φάουλ και ο Βελλίδης μπλοκάρει χωρίς δυσκολία.

17:20

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

17:16

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:14

16:59

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς του Αστέρα Τρίπολης με τον ΠΑΣ Γιάννινα.