0
19:08

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναθηναϊκός - Λεβαδειακός 1-0.

19:07

90'+3: Κίτρινη στον Πράνιτς.

19:06

Έχει τραυματιστεί ο Σίλντενφελντ, μικρή διακοπή. Το ματς αρχίζει στο λεπτό.

19:05

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:03

89': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό με πάσα για να κρατήσει μπάλα και να κερδίσει χρόνο η ομάδα του Αναστασίου, πλάγιο τελικά η μπάλα μετά από διώξιμο των αμυντικών του Λεβαδειακό.

19:01

87': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό... Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:57

83': Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο.

18:54

81': Τέλος οι αλλαγές και για τον Παντελίδη. Ο Μάγκας στη θέση του Νικολακάκη.

18:54

81': Κίτρινη στον Μαχαίρα.

18:50

Χωρίς ρυθμό το ματς στο δεύτερο ημίχρονο... Ο Λεβαδειακός έχει μπλοκάρει τον Παναθηναϊκό, αλλά οι φιλοξενούμενοι δεν έχουν βγει με αξιώσεις στην κόντρα.

18:49

75': Ο Αναστασίου συμπληρώνει τις αλλαγές του Παναθηναϊκού. Ο Καρέλης στη θέση του Πέτριτς, που αποθεώνεται...

18:47

73': Δεύτερη αλλαγή και για τον Λεβαδειακό. Ο Σοτέλο στη θέση του Ορτέγκα.

18:46

72': Εκτελεί ο Πράνιτς φάουλ από τα αριστερά, κεφαλιά Ταυλαρίδη, πάνω από την εστία.

18:39

66': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Μέσα ο Ζέκα, έξω ο Κλωναρίδης.

18:38

64': Βγαίνει και διώχνει με τα πόδια προ του Μπέργκ ο Σηφάκης...

18:35

61': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Μιλοσαβλιεφ στη θέση του Σκέμπη.

18:34

60': Σουτ από τον Πράνιτς έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα πάνω από την εστία του Λεβαδειακού.

18:33

59': Σουτ Μπέργκ δεν έχει πρόβλημα ο Σηφάκης.

18:32

58': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Λαγός στη θέση του Μέντες.

18:30

56': Μακρινό σουτ Σκέμπη, άουτ.

18:29

55': Ο Κλωναρίδης πιάνει το συρτό σουτ έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άστοχο.

18:28

54': Ο Χουχούμης καθυστερεί από τα αριστερά να σουτάρει, προλαβαίνει και μπλοκάαρει ο Σηφάκης.

18:27

53': Ο Στιλ βγαίνει από την περιοχή του και διώχνει με τα πόδια σε πλάγιο προ του Μάντζιου, που έβγαινε σε θέση τετ α τετ μετά από μπαλιά από τη μεσαία γραμμή.

18:26

52': Ο Μπέργκ μπαίνει από τα δεξιά στην περιοχή του Λεβαδειακού, σουτάρει υπο πίεση, εύκολα ο Σηφάκης.

18:19

46': Έναρξη δεύτερου 45λεπτου.