1
-
2
21:27

90+6': Τέλος ημιχρόνου.

21:27

90+5': Ο Παπαγιαννόπουλος στη θέση του Σαλπιγγίδης.

21:23

90+2': Ο Σκόνδρας στη θέση του Μακ.

21:22

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:21

89': Σέντρα του Καλτσά, κεφαλιά του Αντέτζο, μπλοκάρει ο Ιτάνζ.

21:18

87': Ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Μίνγκας μπαίνει στην περιοχή και ψάχνει τον αμαρκάριστο Μανούσο, προλαβαίνει και διώχνει ο Μακ.

21:15

84': Κίτρινη για τον Χουάνμα.

21:14

82': Στην αντεπίθεση ο Αθανασιάδης σουτάρει έξω από την περιοχή, άουτ.

21:13

82': Ο Ιτάνζ αποκρούει το πέναλτι του Μανούσου. Δεύτερο σερί πέναλτι που αποκρούει ο Καμερουνέζος.

21:12

81': Κίτρινη ο Κωνσταντινίδης.

21:12

81': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΚΑΛΛΟΝΗ. Το κερδίζει ο Χουάνμα από τον Κωνσταντινίδη. Σωστή η απόφαση.

21:08

77': Κόρνερ για την Καλλονή αυτή τη φορά. Το πρώτο για τους γηπεδούχους. Εκτελεί ο Μίνγκας, άουτ η κεφαλιά του Αντέτζο.

21:07

76': Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί της Καλλονής.

21:07

76': Ο Μίνγκας στη θέση του Πιπίνη.

21:06

75': Νέα ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Ρατς, ο Περέιρα φάτσα με τον Χογκ, αλλά κάνει τσαφ. Κερδίζει κόρνερ πάντως η ομάδα του.

21:05

74': Ο Ρατς φέρνει την μπάλα στην περιοχή με εκτέλεση φάουλ, κεφαλιά του Κατσικά πάνω από την εστία.

21:01

70': Κίτρινη ο Σαλπιγγίδης.

21:01

69': Εκτελεί ο Ρατς, η κεφαλιά του Αθανασιάδη φεύγει άουτ.

21:01

69': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Περέιρα βγάζει σε θέση τετ α τετ τον Σαλπιγγίδη, που σουτάρει, σωτήρια σε κόρνερ ο Χογκ.

20:59

68': Κίτρινη στον Αθανασιάδη.

20:56

66': Μέσα Στεφάνοβιτς και Καμαρά, έξω Λεοζίνιο και Κεϊτά.

20:56

65': Μακρινό σουτ του Κεϊτά, φεύγει άουτ.

20:49

Εξαιρετική ενέργεια από τον Μακ, που ντριπλάρει τον Αντέτζο και μπαίνει στην περιοχή, σεντράρει στο δεύτερο δοκάρι και ο αμαρκάριστος Περέιρα σε κενή εστία δεν έχει πρόβλημα να κάνει το 1-2.

20:49

58': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

20:48

57': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, που πιέζει. Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:45

54': Κίτρινη για τον Τζανδάρη.

20:45

54': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:43

52': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, κεφαλιά του Κατσικά, μπλοκάρει ο Χογκ.

20:42

Ο Ρατς γεμίζει με εκτέλεση φάουλ στην περιοχή, ο Αθανασιάδης δίνει στον Περέιρα που από κοντά σκοράρει και ισοφαρίζει.

20:42

50': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

20:36

46': Ο Τζανδάρης στη θέση του Μαντούρο.

20:36

46': Ξεκίνησε το ματς.

20:35

Επέστρεψαν στο γήπεδο οι δύο ομάδες.

20:19

45+3': Τέλος ημιχρόνου.

20:16

45': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

20:11

41': Κίτρινη στον Παπαδόπουλο, που διαμαρτυρήθηκε από τον πάγκο. Πολλά νεύρα από τους ανθρώπους του ΠΑΟΚ.

20:08

Εκτός εαυτού ο Αναστασιάδης, που ζήτησε από όσους βρίσκονται στον πάγκο να αποχωρήσουν. Με την επέμβαση των πιο ψύχραιμων άπαντες επιστρέφουν στη θέση τους. Αναμφίβολα τέτοιες αντιδράσεις δεν αρμόζουν σε μεγάλη ομάδα.

20:07

37': Κόκκινη απευθείας στον Κάτσε. Ο Αλβανός χαφ διαμαρτύρεται με έντονο τρόπο στον Μήτσιο για φάουλ και ο διαιτητής τον αποβάλει σωστά. Ο Κάτσε είχε κάθε λόγο να διμαρτυρηθεί, αλλά με τον τρόπο που το έκανε (φάνηκε στο ριπλέι να βρίζει τον Μήτσιο) έχασε το δίκιο του.

20:06

36': Γέμισμα του Κατσικά, κεφαλιά του Σαλπιγγίδη, κανένα πρόβλημα για τον Χογκ.

20:05

35': Κίτρινη στον Βίτορ.