0
19:53

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Αναγέννηση Καρδίτσας - Καβάλα 1-0

19:52

90'+5': Γύρισμα Ρόβα από τα δεξιά, πλασέ (υπό πίεση) από κοντά στο πρώτο δοκάρι του Χλωρού, η μπάλα δίπλα από το αριστερό δοκάρι και άουτ

19:49

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Σιαράβα για καθυστέρηση

19:49

90'+1: Κόρνερ Άρτσε, κεφαλιά Καπνίδη άουτ...

19:49

Κίτρινη κάρτα στον Χλωρό

19:47

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:45

Το πέναλτι εκτέλεσε ο Μπουντούρης, ο οποίος έστειλε την μπάλα στη αριστερά πλευρά της εστίας της Καβάλας, ενώ ο γκολκίπερ έπεσε στα δεξιά

19:44

87': ΓΚΟΛ για την Αναγέννηση Καρδίτσας!

19:43

Κίτρινη κάρτα στον Πάλλα

19:43

Γύρισμα Μπουντούρη στην περιοχή της Καβάλας, ο Πάλλας τραβά και ρίχνει τον Κρανιώτη μέσα στην περιοχή. Πέναλτι (πεντακάθαρο) για την ΑΣΑ!

19:39

81': Γέμισμα στα καρέ της Καβάλας, η μπάλα χτυπά στην πλάτη του Χλωρού, ο Γιαννίκογλου κάνει λάθος έξοδο, ο επιθετικός της Αναγέννησης μπερδεύεται, καθυστερεί αν και μόνος μπροστά από το τέρμα και οι αμυντικοί των φιλοξενούμενων διώχνουν σωτήρια

19:38

Τεράστια ευκαιρία για την ΑΣΑ!

19:33

75': Τελευταία αλλαγή και για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Σάκης Θεοδοσιάδης ρίχνει έναν ακόμα επιθετικό... Ο Γεωργακόπουλος στη θέση του Γκουγκούδη

19:29

71': Δυνατό ξαφνικό σουτ του Πάλλα από τα αριστερά, δεν αιφνιδιάζεται και διώχνει ο Σιαράβας

19:28

70': Σέντρα σουτ του Πάλλα εύκολα στην αγκαλιά του Σιαράβα

19:27

69': Κίτρινη κάρτα στον Μπιτέλη

19:26

68': Αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Κρανιώτης στη θέση του Μπουσινάκη

19:24

67': Συμπλήρωσε τις αλλαγές της η Καβάλα. Ο Πάλλας στη θέση του Βαλεριάνου, επίσης λόγω τραυματισμού!

19:23

65': Δεύτερη αλλαγή για την Καβάλα και αυτή αναγκαστική λόγω τραυματισμού. Ο Ντομί στη θέση του Καρλιόπουλου

19:19

61': Πρώτη αλλαγή για την Αναγέννηση Καρδίτσας. Ο Μπιτέλης στη θέση του Γήτα

19:18

Συμπληρώθηκαν 60 λεπτά αγώνα. Η Καβάλα έχει μπει καλύτερα στο β' ημίχρονο με την Αναγέννηση να δυσκολεύεται να κρατήσει μπάλα...

19:13

55': Φάουλ Γήτα από τα αριστερά, τυφλή κεφαλιά Ρόβα, η μπάλα άουτ

19:12

54': Κίτρινη κάρτα στον Πόπτση

19:07

49': Κίτρινη κάρτα στον Καραχάλιο

19:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου

19:01

Από μια κίτρινη κάρτα στους Μπουντούρη και Γιαννίκογλου για την κοκορομαχία τους στο φινάλε του α' ημιχρόνου

18:50

Το πρώτο μέρος ήταν ένας μονόλογος της Αναγέννησης που ήταν καλύτερη, είχε πολλές ευκαιρίες να σκοράρει με αποκορύφωμα το δοκάρι του Γκουγκούδη. Κακή η Καβάλα από την μεριά της, με προβλήματα στην άμυνα

18:49

Ηρέμησαν τα πράγματα και οι δύο ομάδες αποχώρησαν για τα αποδυτήρια, με τους Καρδιτσιώτες να αποδοκιμάζουν έντονα τον διαιτητή, έχοντας παράπονα, κυρίως για το καθαρό φάουλ που δεν δόθηκε στον Γήτα

18:47

Πολλά νεύρα με το φινάλε του πρώτου ημιχρόνου με τον Μπουντούρη και τον Γιαννίκογλου να είναι έτοιμοι να έρθουν στα χέρια αλλά τους ψυχραιμότερους να τους συγκρατούν!

18:47

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

18:45

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος για το πρώτο μέρος

18:44

Οι της Αναγέννησης διαμαρτύρονται (με το δίκιο τους) για σκληρό φάουλ πάνω στον Γήτα ο οποίος βρισκόταν στα ώρια της μεγάλης περιοχής. Τελικά ο διαιτητής Σημαιάκης βλέπει... κόρνερ

18:43

Νέα καλή ευκαιρία για την Αναγέννηση Καρδίτσας

18:42

42': Κεφαλιά του Χλωρού, η μπάλα στην αγκαλιά του Γιαννίκογλου!

18:39

39': Ο Γήτας πασάρει στον Γκουγκούδη, αυτός σουτάρει δυνατά όμως η μπάλα δεν του κάνει το χατίρι και σταματάει στο αριστερό δοκάρι Γιαννίκογλου

18:39

Δοκάρι για την Αναγέννηση

18:37

- Ξεκίνησε άσχημα στο παιχνίδι η Καβάλα, αλλά στο τελευταίο τέταρτο έχει ισορροπήσει

18:36

36': Καλή στιγμή για την Καβάλα. Ο Καρλόπουλος μπαίνει από τα αριστερά, σουτάρει δυνατά αλλά ο Σιαράβας του λέει όχι

18:30

30': Ο Βαλεριάνος πάει να αιφνιδιάσει τον Σιαράβα με σουτ από τα 50 μέτρα, ο γκολκίπερ της Αναγέννησης μπλοκάρει

18:29

Αυτή είναι ουσιαστικά η πρώτη καλή φάση που φτιάχνουν οι ''Αργοναύτες''

18:28

29': Λάθος στην άμυνα της Αναγέννησης, ο Καπνίδης το εκμεταλλεύεται πλασάρει από πλάγια θέση ωστόσο ο Γκουγκούδης απομακρύνει

18:25

25': Μακρινό σουτ του Χλωρού, η μπάλα φεύγει άουτ

18:20

- Έχουμε συμπληρώσει το πρώτο 20λεπτο, η Αναγέννηση Καρδίτσας συνεχίζει την πίεση της και πατάει εύκολα στην αντίπαλη περιοχή, με την Καβάλα να έχει πολλά κενά στα μετόπισθεν

18:19

20': Αναγκαστική αλλαγή για την Καβάλα. Εκτός αγωνιστικού χώρου ο τραυματίας Ντόσης, στην θέση του ο Παπαργυρίου

18:16

Λίγο πριν η Αναγέννηση ζήτησε πέναλτι για ένα σπρώξιμο πάνω στον Μπουσινάκη. Σωστά ο διαιτητής Σημαιάκης έδειξε να συνεχιστεί το παιχνίδι...

18:15

15': Κάρτα στον Χατζηρίζο για σκληρό μαρκάρισμα στον Καρλόπουλο

18:13

12': Λάθος στην άμυνα της Καβάλας, ο Χλωρός μπαίνει στην περιοχή, περνάει και τον αντίπαλο γκολκίπερ Γιαννίκογλου, πλασάρει αλλά πριν η μπάλα περάσει την γραμμή ο Γκαρακλίδης απομακρύνει

18:12

Μοναδική ευκαιρία για την Αναγέννηση Καρδίτσας!

18:08

8': Κάρτα στον Γκαρακλίδη για μαρκάρισμα στον Καραχάλιο

18:04

- Πρώτο πεντάλεπτο στην αναμέτρηση, με την Αναγέννηση να έχει μπει πιο δυνατά και να πιέζει

18:01

Πήγαν να σκοράρουν με το... καλημέρα οι Καρδιτσιώτες

18:01

1': Απειλεί η Αναγέννηση με σουτ του Γήτα, η μπάλα άουτ